FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Restablir filtres

Competicions per gener 2017

Navegació del calendari mensual

04.01 r Control Social Club Esportiu Penedès
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

07.01 r R 3a Jornada Control Cadet en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

07.01 r R Campionat Catalunya Clubs “B” en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

07.01 r R Control 3.000 m.marxa Cadet-Juvenil M-F Júnior F en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

08.01 w R 5a Cursa Sant Miquel Xperience (13 km)
Sant Miquel del Fai

08.01 r R Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

08.01 r R Campionat Catalunya de Clubs “A” en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

08.01 r R Control 5.000 m.marxa Júnior-Promesa M en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

13.01 r R 3a Jornada Control Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

14.01 r R Campionat d’Espanya de Cros de Relleus per Clubs
Santiponce (Sevilla)

14.01 r R Campionat de Catalunya Proves Combinades Absolut-Promesa-Júnior en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

14.01 r R 4a Jornada Control Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

14.01 r Control Benjamí, Aleví i Infantil (3a. Jornada)
El Prat de Llobregat

14.01 r R 4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (3a. Jornada)
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

14.01 r R 3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (3a. Jornada)
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

14.01 r R Proves de control (1a. Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

14.01 r R Jornada Classificatòria “Divirtiéndose con el Atletismo”
Cambrils (Estadi Municipal)

14.01 r R Control Benjamí i Aleví
Cambrils (Estadi Municipal)

14.01 r R Control Cadet de 300 metres llisos en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

15.01 w R 35è Cros Vila de Ripollet
Ripollet

15.01 w R 4t. Cros de Maçanet de la Selva
Maçanet de la Selva

15.01 r R Gran Premi de Marxa en ruta KNLTS – Trofeu Pepe Berlandino
Barcelona

15.01 w R 34a. Mitja Marató de Sitges + 6è. Quart de Marató
Sitges

15.01 w R XXXV Cross Internacional de Itálica
Santiponce (Sevilla)

15.01 r R Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

15.01 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

15.01 r Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a. Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

20.01 r 5a Jornada Control Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

20.01 r Jornada de Control de Pista d’Hivern (1a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

21.01 r Campionat de Catalunya de Clubs Cadet en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

21.01 r 3a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

21.01 r Copa de Clubs Júnior en pista coberta – Trofeu Antoni Ferrer
Antequera

21.01 r Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (1a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

21.01 r Control Gener
Cambrils (Estadi Municipal)

21.01 r 1r. Trofeu Any Nou de Promoció
Granollers

22.01 w r Campionat de Catalunya de Cros Curt per Clubs (23è Cros de Riudellots de la Selva)
Riudellots de la Selva

22.01 w 28è Cros Sant Sebastià de la Canonja
La Canonja (Tarragona)

22.01 w 20è Cros de Canet
Canet de Mar

22.01 w LXXIV Cross Internacional Juan Muguerza
Elgoibar (Guipuzcoa)

22.01 w Campionat Catalunya de Marató – 7a SB Hotels Marató de Tarragona
Tarragona

22.01 w 39a Cursa de Sant Antoni (10 km)
Barcelona

22.01 r Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

22.01 r 6a Jornada Control Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

22.01 w 18a Mitja Marató Ciutat de Terrassa
Terrassa

22.01 r Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a. Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

22.01 w 39è Cros de Rubí (Escolar)
Rubí

22.01 w XXVIII Mitja Marató Internacional Villa de Santa Pola
Santa Pola (Alacant)

22.01 r Control RFEA de Mediofondo en Pista Cubierta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

28.01 r Campionat de Catalunya de Clubs Infantil en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

28.01 r 4a Jornada Control Cadet en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

28.01 r Copa SM el Rei i la Reina de Clubs en pista coberta
Madrid

28.01 Encontre Internacional Absolut-Júnior Proves Combinades en pista coberta (CZE-ESP-GBR-POL)
Praga (CZE)

29.01 56è Cros de Sant Sebastià
Sabadell

29.01 4t. Cros de Palafolls
Palafolls

29.01 w Gran Premi de Marxa del Vendrell
El Vendrell

29.01 w 7a 10 km Vilafranca
Vilafranca del Penedès

29.01 w 5a Mitja Marató Colomenca i 10 km
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

29.01 r Campionat de Catalunya de Clubs de Veterans en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

29.01 r Campionat de Catalunya Promesa en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

29.01 r Eliminatòries i Final Campionat de Catalunya 4×200 Juvenil en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

29.01 r Critèrium de Llançaments d’Hivern (3a. Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
+ Export Events