FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Restablir filtres

Competicions per març 2017

Navegació del calendari mensual

03.03 w Campionat d’Europa en pista coberta
Belgrado (SRB)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa en ruta (50 km homes i 20 km dones)
Valverde (El Hierro)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa per Federacions Júnior i Cadet
Valverde (El Hierro)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa en ruta veterans (20 km homes i 10 km dones)
Valverde (El Hierro)

04.03 r 3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.03 r 4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.03 r Campionat de Catalunya Infantil + Relleus en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.03 Trofeu Ibèric Juvenil de Proves Combinades en pista coberta
Pombal (POR)

04.03 r Campionat d’Espanya Júnior en pista coberta
Valencia

04.03 r Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs
Montijo (Badajoz)

05.03 23a Mitja Marató de Banyoles
Banyoles

05.03 r Campionat de Catalunya Cadet + Relleus en pista coberta (-3000 marxa)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.03 w 28a Cursa Popular de Caldes d’Estrac (10 Km)
Caldes d’Estrac

10.03 r Campionat d’Espanya de Veterans en pista coberta
Madrid

11.03 2n. Gran Premi de Marxa de Sant Cugat (pista)
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

11.03 r Campionat d’Espanya Juvenil en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

11.03 r Control Benjamí, Aleví i Infantil (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

11.03 w Copa d’Europa de Llançaments
Las Palmas de Gran Canaria

12.03 r Campionat d’Espanya de Cros Individual Abs-Pr-Jr
Gijón

12.03 w 39a Zurich Marató Barcelona [RFEA]
Barcelona

17.03 r Jornada de Control de Pista d’Hivern (3a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.03 r Campionat d’Espanya Cadet en pista coberta
Antequera

18.03 w Gran Premi de Marxa de Gavà (pista)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

18.03 r Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (3a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

19.03 r Campionat d’Espanya de Cros Individual, de Clubs i Relleus de Veterans
Elda (Alacant)

19.03 36è Cros Internacional de Les Valls
Santa Coloma – Andorra

19.03 w Campionat del Món de Veterans en pista coberta
Daegu (KOR)

19.03 Campionat d’Espanya de Trail
Vilaflor de Chasna (Tenerife)

25.03 r Campionat de Catalunya de 10.000 + Reunió de Fons
a designar

25.03 r Proves de control (3a. Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

26.03 r Campionat d’Espanya de Cros per Autonomies Cadet-Juvenil (CSD)
Don Benito (Badajoz)

26.03 w Campionat del Món de Cros
Kampala (UGA)

26.03 w 23a Mitja Marató de la Garrotxa
Olot

26.03 w 9a Mitja Marató Costa Barcelona Maresme
Calella

26.03 2n Campionat de Catalunya d’Atletisme en pista coberta ACELL-Special Olympics
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

26.03 w Mulla’t i corre (10 i 5 km)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)
+ Export Events