|
01.04 |
|
|
|
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (6a. Jornada) – *Suspès*
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
01.04 |
|
r |
R |
Campionat “Divirtiéndose con el Atletismo”
|
|
|
01.04 |
|
r |
R |
Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Aleví, Infantil i Cadet
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
01.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Universitari
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
01.04 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Ben-Ale-Inf-Cad (2a. Jornada)
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
01.04 |
w |
|
R |
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
02.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 20 km Marxa Absolut-Promesa Homes
|
|
|
02.04 |
w |
|
R |
Cursa El Corte Inglés (10.766 m.)
|
|
|
02.04 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
02.04 |
|
r |
R |
Lliga Comarcal de Pista (3a. Jornada i Final)
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
02.04 |
|
r |
R |
Control de Llançaments de Veterans
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (1a. Jornada)
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
05.04 |
|
r |
R |
Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (2a. Jornada)
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
07.04 |
|
r |
R |
Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (3a. Jornada)
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Control Benjamí, Aleví i Infantil (6a. Jornada)
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Benjamins
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10.000 Absolut i Promesa – Trofeu Ibèric
|
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya 10.000 Júnior (M) 5.000 (F) 5.000 Juvenil (M-F)
|
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Proves de control (4a. Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Control Baix Montseny i proves per atletes amb Diversitat funcional
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Control Manresà de Proves de Promoció, Fons i Marxa de Promoció
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
08.04 |
|
r |
R |
Control de Promoció
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
09.04 |
|
r |
R |
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
20.04 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)
|
|
20.04 |
|
r |
R |
Control AA Tona
|
|
|
22.04 |
w |
r |
R |
Campionat Catalunya de Clubs Absolut en pista – (4t. Gran Premi de Marxa Tino Ruiz)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
Final Campionat Catalunya Relleus Benjamí-Aleví-Infantil i Cadet
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
22.04 |
w |
|
R |
Campionat del Món de Relleus
|
|
|
22.04 |
|
r |
R |
2n. Memorial Novell
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
5a Trobada Catalunya Meridional – Guipuzcoa
|
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)
|
|
23.04 |
w |
|
R |
24a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-la Roca
|
|
|
23.04 |
w |
|
R |
Campionat Catalunya de 10 km en ruta – 19a Cursa dels 10 km de Martorell
|
|
|
23.04 |
w |
|
R |
XXXIX EDP Rock’n’Roll Madrid Maratón
|
|
|
23.04 |
|
r |
R |
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (7a. Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (6a. Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
Control Benjamí, Aleví i Infantil (7a. Jornada)
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
29.04 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs 1a. Divisió – 1a. jornada
|
|
|
29.04 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor – 1a. jornada
|
|
|
29.04 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Júnior (1a. Jornada)
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Júnior (2a. Jornada)
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
Proves de control (5a. Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
29.04 |
w |
|
R |
5è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat Fira dels Espàrrecs
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
29.04 |
w |
|
R |
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
29.04 |
|
r |
R |
Proves de Control
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
30.04 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa de Muntanya de Veterans
|
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 100 km Absolut i Veterà
|
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
30.04 |
w |
|
R |
Campionat Catalunya Mitja Marató – 14a Marató d’Empúries/8a mitja Marató/Cursa 10 km
|
|
|
30.04 |
w |
|
R |
Mou-te per l’Esclerosi Múltiple (5 i 10 km aprox.)
|
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
25è Campionat Local
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|