FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Recintes

Restablir filtres

Competicions - abril 2017

Navegació del calendari mensual

01.04 3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (6a. Jornada) – *Suspès*
Mataró (Estadi Municipal)

01.04 r R Campionat “Divirtiéndose con el Atletismo”
Madrid

01.04 r R Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Aleví, Infantil i Cadet
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

01.04 r R Campionat de Catalunya Universitari
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

01.04 r R Campionat Territorial Ben-Ale-Inf-Cad (2a. Jornada)
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

01.04 w R 2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

02.04 r R Campionat d’Espanya de 20 km Marxa Absolut-Promesa Homes
Mérida (Badajoz)

02.04 w R Cursa El Corte Inglés (10.766 m.)
Barcelona

02.04 w r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

02.04 r R Lliga Comarcal de Pista (3a. Jornada i Final)
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

02.04 r R Control de Llançaments de Veterans
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

03.04 r R Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (1a. Jornada)
Igualada (Estadi Municipal)

05.04 r R Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (2a. Jornada)
Igualada (Estadi Municipal)

07.04 r R Control Intern de promoció de l’Escola Esportiva del CAI (3a. Jornada)
Igualada (Estadi Municipal)

08.04 r R Control Benjamí, Aleví i Infantil (6a. Jornada)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

08.04 r R Jornada prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Benjamins
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

08.04 r R Campionat d’Espanya de 10.000 Absolut i Promesa – Trofeu Ibèric
Huelva

08.04 r R Campionat d’Espanya 10.000 Júnior (M) 5.000 (F) 5.000 Juvenil (M-F)
Huelva

08.04 r R Proves de control (4a. Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

08.04 r R Control Baix Montseny i proves per atletes amb Diversitat funcional
Sant Celoni (Estadi Municipal)

08.04 r R Control Manresà de Proves de Promoció, Fons i Marxa de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

08.04 r R 1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

08.04 r R 1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

08.04 r R 1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

08.04 r R Control de Promoció
Torredembarra (Estadi Municipal)

09.04 r R 1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

09.04 r R 1a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

20.04 r R Control de Llançaments
Calella (Estadi Municipal La Muntanyeta)

20.04 r R Control AA Tona
Tona (Estadi Municipal)

22.04 w r R Campionat Catalunya de Clubs Absolut en pista – (4t. Gran Premi de Marxa Tino Ruiz)
Palafrugell (Estadi Municipal)

22.04 r R Final Campionat Catalunya Relleus Benjamí-Aleví-Infantil i Cadet
Mataró (Estadi Municipal)

22.04 w R Campionat del Món de Relleus
Nassau (BAH)

22.04 r R 2n. Memorial Novell
Sant Celoni (Estadi Municipal)

22.04 r R 2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
Amposta (Estadi Municipal)

22.04 r R 2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

22.04 r R 2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

22.04 r R 5a Trobada Catalunya Meridional – Guipuzcoa
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)

23.04 w R 24a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-la Roca
Montornès del Vallès

23.04 w R Campionat Catalunya de 10 km en ruta – 19a Cursa dels 10 km de Martorell
Martorell

23.04 w R XXXIX EDP Rock’n’Roll Madrid Maratón
Madrid

23.04 r R 2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

23.04 r R 2a. Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
Mataró (Estadi Municipal)

29.04 r R 3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (7a. Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

29.04 r R 4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (6a. Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

29.04 r R Control Benjamí, Aleví i Infantil (7a. Jornada)
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

29.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs 1a. Divisió – 1a. jornada
diferents seus

29.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor – 1a. jornada
diferents seus

29.04 r R Control Cadet-Juvenil-Júnior (1a. Jornada)
Sant Celoni (Estadi Municipal)

29.04 r R Control Cadet-Juvenil-Júnior (2a. Jornada)
Sant Celoni (Estadi Municipal)

29.04 r R Proves de control (5a. Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

29.04 w R 5è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat Fira dels Espàrrecs
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

29.04 w R 2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

29.04 r R Proves de Control
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

30.04 w R Campionat d’Europa de Muntanya de Veterans
Montcada i Reixac

30.04 r R Campionat d’Espanya de 100 km Absolut i Veterà
Las Palmas de Gran Canaria

30.04 w R Campionat Catalunya Mitja Marató – 14a Marató d’Empúries/8a mitja Marató/Cursa 10 km
L’Escala/Empúries

30.04 w R Mou-te per l’Esclerosi Múltiple (10 i 5 km)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)

30.04 r R 25è Campionat Local
Cambrils (Estadi Municipal)
+ Export Events