FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Recintes

Restablir filtres

Competicions - febrer 2018

Navegació del calendari mensual

03.02 Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

03.02 Control Sub20-18 en pista coberta (4a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

03.02 Copa de Clubs Sub16 en pista coberta
a designar

03.02 Control Sub10-12-14 (4a Jornada)
a designar

04.02 Campionat de Catalunya Individual i Clubs Sub23 i Màster (33è Cros de Caldes de Malavella)
Caldes de Malavella

04.02 Campionat d’Europa de Clubs
Mira (POR)

04.02 86è Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (Gran Premi de Marxa del Vendrell)
El Vendrell

04.02 w 32a Mitja Marató Granollers-Les Franqueses-La Garriga
Granollers

04.02 Campionat de Catalunya Absolut (-3000) en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 Critèrium Llançaments d’Hivern (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.02 Meeting Villa de Madrid en pista coberta
Madrid

10.02 Control Sub16-18 en pista coberta (5a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

10.02 Eliminatòries Campionat de Catalunya 4×200 Sub14-16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

10.02 Míting Internacional de Catalunya en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

10.02 Copa de Clubs Màster en pista coberta
a designar

10.02 Campionat d’Espanya Sub23 en pista coberta
a designar

11.02 Campionat de Catalunya Individual i Clubs Abs-Sub20-18-16-14-12-10 (Cros Ciutat de Mollerussa)
Mollerussa

11.02 27è Ciutat de Badalona de Marxa
Badalona

11.02 w 28a Edreams Mitja Marató de Barcelona
Barcelona

11.02 Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

11.02 Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

17.02 r 5a Lligueta Atlètica de Barcelona (4a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

17.02 Cros de Pineda de Mar
Pineda de Mar

17.02 Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

17.02 Campionat de Catalunya de 3.000 metres Sub20-18 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

17.02 Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

17.02 Campionat d’Espanya Absolut en pista coberta
Valencia

17.02 Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Sub18-16
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

18.02 Campionat de Catalunya de Clubs (24è Trofeu de Marxa Rossend Cals – GP Fundació AAC)
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

18.02 Campionat de Catalunya Màster en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.02 Campionat de Catalunya Màster de Proves Combinades en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.02 Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Absolut-Sub20
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

24.02 Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster
Las Palmas de Gran Canaria

24.02 Control Sub16-18 en pista coberta (6a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

24.02 Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

24.02 Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub16-18 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

24.02 Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs menors
a designar

25.02 25è Cros Ciutat de Calella
Calella

25.02 Campionat d’Espanya de Clubs de Cros Llarg i Cros Curt
Gijón

25.02 Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta (50 Km homes – 20 Km dones)
a designar

25.02 Campionat d’Espanya de Marxa Sub20 i Sub16 per Federacions
a designar

25.02 Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta Màster (20 Km homes – 10 Km dones)
a designar

25.02 Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 Campionat de Catalunya Sub20 (-3000) en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
+ Export Events