FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - abril 2018

Competicions Search and Views Navigation

Trobar Competicions

Competició Views Navigation

Competicions Search

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - abril 2018

04.04 w R Campionat del Món ISF de Cros
París (FRA)

04.04 r R Control Intern de Promoció GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

06.04 r R Campionat d’Espanya de fons en pista (Trofeu Ibèric)
Braga (POR)

06.04 r R Jornada de Control GEiEG
Girona (Estadi Palau Sacosta)

07.04 r R 3r Gran Premi de Marxa de Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

07.04 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub12-14-16 (Jornada prèvia)
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

07.04 r R Campionat de Catalunya Universitari
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

07.04 w r R 6è Meeting Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

07.04 r R 6a Trobada Catalunya Meridional-Gipuzkoa
Cambrils (Estadi Municipal)

08.04 w R 36a Mitja Marató de l’Anoia i 16a Cursa de 10 Km
Igualada

08.04 Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 – ajornat al 20/10
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.04 w R 40a Cursa El Corte Inglés (10,766 Km)
Barcelona

08.04 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (2a Jornada)
Amposta (Estadi Municipal)

13.04 Control Intern de Promoció GTC – Sant Cugat – ajornat al 20/04
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

13.04 r R Control intern de Promoció de l’AA Xafatolls
Mollerussa (Estadi Municipal)

13.04 r R Control de Mig Fons
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

14.04 r R Campionat d’Espanya de Milla en Ruta Absolut i Màster
Breña Baja (La Palma, Tenerife)

14.04 w r R Divirtiéndose con el Atletismo
Valencia

14.04 r R Control Sub10-12-14 (6a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

14.04 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

14.04 w r R Control Sub16-18-20 (1a Jornada)
Sant Celoni (Estadi Municipal)

14.04 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (3a Jornada)
Cambrils (Estadi Municipal)

14.04 r R 1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

14.04 r R 1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)

14.04 r R Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció (4a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

15.04 r R Campionat d’Espanya de 10 Km en ruta Absolut i Màster
Iurreta (Vizcaya)

15.04 w R 24a Mitja Marató de La Garrotxa + 5a Cursa popular de 10 Km
Olot

15.04 r R 1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
Tarragona (Estadi Camp Clar)

15.04 r R 1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

15.04 r R 1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
Granollers (Estadi Municipal)

18.04 r R Control Intern de Promoció GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

19.04 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

20.04 r R Control Intern de Promoció GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

20.04 r R Jornada de Primavera GEiEG
Girona (Estadi Palau Sacosta)

20.04 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

21.04 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 (Jornada Final)
Tarragona (Estadi Camp Clar)

21.04 w R Campionat d’Espanya Universitari (CSD)
Andújar (Jaén)

21.04 r R Proves de Control (3a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

21.04 r R 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

21.04 r R 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

21.04 w r R 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup E
Sant Celoni (Estadi Municipal)

21.04 r R 2a Trobada Cambrils-Occitània
Cambrils (Estadi Municipal)

22.04 w R 20a Cursa de Bombers de Barcelona (10 Km)
Barcelona

22.04 r R Proves de control (4a Jornada)
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català

22.04 r R 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

22.04 r R 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)

22.04 r R Control Intern CA Vic
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

27.04 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

28.04 r R 5a Lligueta Atlètica de Barcelona (6a. Jornada)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

28.04 r R Control Sub10-12-14 (7a Jornada)
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

28.04 r R Control Sub16-18-20 (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

28.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
diferents seus

28.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
diferents seus

28.04 w R 6è Trofeu de Promoció del Baix Llobregat – GP Fira dels Espàrrecs
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

28.04 r R Campionat Territorial de Proves Combinades
Cambrils (Estadi Municipal)

28.04 r R Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

28.04 r R Control Primavera
Cambrils (Estadi Municipal)

28.04 r R Control Manresà de proves de promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

29.04 w R Campionat de Catalunya de Marató (15a Marató d’Empúries-9a Mitja Marató-10 Km d’Empúries)
L’Escala/Empúries

29.04 w R Campionat de Catalunya de Mitja Marató (34a Mitja Marató de Sant Cugat del Vallès)
Sant Cugat del Vallès

29.04 w R 18a Mou-te per l’Esclerosi Múltiple (10 i 5 km)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)

29.04 r R Control Sub10-12-14 (5a Jornada)
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)
+ Export Events