|
01.05 |
w |
|
R |
27a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 9a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
|
L’Hospitalet de Llobregat
|
|
01.05 |
|
r |
R |
Campionats del Vallès (1a Jornada)
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
01.05 |
|
|
|
38è Trofeu Pratenc AA de Promoció – *Suspès*
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
01.05 |
|
r |
R |
Control de Promoció de l’AA Xafatolls
|
Mollerussa (Estadi Municipal)
|
|
02.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
03.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
05.05 |
w |
|
R |
Campionat del Món de Marxa per equips
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control Sub10-12-14 (8a Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control Sub16-18-20 (3a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (4a Jornada)
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control Intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
06.05 |
w |
|
R |
20a Cursa de Martorell (5 i 10 Km)
|
|
|
06.05 |
w |
|
R |
34a Milla Sagrada Familia (RFEA)
|
|
|
06.05 |
w |
|
R |
Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
|
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Jornada Final) – Grup A
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
06.05 |
w |
|
R |
13è. Míting Internacional Kern Pharma – Gran Premi Sauleda per Atletes amb Discapacitats
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
06.05 |
w |
|
R |
24a Cursa Sant Isidre Cardedeu 2018 (10 Km – circuit mixte)
|
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Jornada Final) – Grup B
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Jornada Final) – Grup C
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Jornada Final) – Grup D
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
09.05 |
|
|
|
Jornada de Primavera al GEiEG – *Suspès*
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Jornada de Control de Llançaments
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Control Intern de Promoció
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Control Social
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control Intern AA Tona
|
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
11.05 |
|
|
|
Perxa Urbana Mataró 2018 – *Suspès*
|
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control de Perxa al CAR de Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control Intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
12.05 |
w |
|
R |
Campionat del Món de Trail
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
12.05 |
w |
r |
R |
Torneo Nacional Jugando al Atletismo
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat -Open
|
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades i Control
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
6è Control d’Atletisme i de la Diversitat Funcional
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionats del Vallès (2a Jornada)
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Cursa de Muntanya – Trail Running Abs, Sub20 i Màster (pujada i baixada)
|
|
|
13.05 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa (4t Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
|
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Proves de control (5a Jornada)
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Proves de Control (4a Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
13.05 |
w |
|
R |
7a Cursa 10 Km, 5a Cursa 5 Km i 2a Cursa Infantil Ciutat de Vilanova
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat Local
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
18.05 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa Màster en Ruta
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Control de Salts (1r Trofeu R.Cabrejas)
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub10 (Jornada prèvia)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
19.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
|
|
|
19.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
|
|
|
19.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de 10.000 metres
|
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Control Sub16-18-20 (5a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada prèvia)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub14 (Jornada prèvia)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
7è Control de Primavera
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Gran Premi de Salt amb Perxa (1a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
20.05 |
w |
|
R |
13a Milla Urbana de Montcada i Reixac
|
|
|
20.05 |
w |
|
R |
32a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
|
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Control Sub16-18-20 (6a Jornada)
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
20.05 |
w |
|
R |
5a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
|
|
|
20.05 |
w |
|
R |
La Cursa de Parets (Circuit mixte 5, 10,2 i 21 Km)
|
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Control Intern AA Tona
|
|
|
22.05 |
|
r |
R |
5.000 en pista + Control Sub 8-10-12-14-16
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
23.05 |
|
r |
R |
2n Míting Ciutat de Mollet
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
23.05 |
|
r |
R |
Jornada de Primavera al GEiEG
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
23.05 |
|
r |
R |
Control de Salt amb Perxa i Salt d’Alçada
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
24.05 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Control Sub10-12-14 (9a Jornada)
|
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)
|
|
26.05 |
w |
r |
R |
26è Míting Internacional d’Atletisme Palafrugell-Costa Brava
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
26.05 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
26.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Clubs Grup A
|
|
|
26.05 |
w |
|
R |
22a Milla Urbana de Ripollet
|
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Gran Premi de Salt amb Perxa (2a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub 18-20-23 de Marxa Atlètica
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Control Intern de Llançaments
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
27.05 |
w |
|
R |
6a Cursa Diagonal DIR – Guàrdia Urbana (5 i 10 Km amb desnivell)
|
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Control Sub16-18-20 (4a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
13è Meeting Català de Veteranes i Veterans (1r Memorial Valentí Huch)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Control Social CA Granollers
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Llançament de Disc al CAR de Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Control Triangular Baix Llobregat
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
30.05 |
|
r |
R |
Critèrium Campmany (1a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
30.05 |
|
r |
R |
Control Maig
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Proves de Control
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|