FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - maig 2018

Navegació del calendari mensual

01.05 w 27a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 9a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r Campionats del Vallès (1a Jornada)
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

01.05 r 38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

05.05 w Campionat del Món de Marxa per equips
Taicang (CHN)

05.05 r Control Sub10-12-14 (8a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

05.05 r Control Sub16-18-20 (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

05.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

05.05 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
Màlaga

05.05 r Jornada de Proves Combinades de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

05.05 r Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (4a Jornada)
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

06.05 w 20a Cursa de Martorell (5 i 10 Km)
Martorell

06.05 w 34a Milla Sagrada Familia (RFEA)
Barcelona

06.05 w Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
El Prat de Llobregat

06.05 r Campionat de Catalunya de Clubs (Jornades Finals)
diferents seus

06.05 w 13è. Míting Internacional Kern Pharma – Gran Premi Sauleda per Atletes amb Discapacitats
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

06.05 w 24a Cursa Sant Isidre Cardedeu 2018 (10 Km – circuit mixte)
Cardedeu

12.05 w Campionat del Món de Trail
Peñagolosa (Castelló)

12.05 r Control Sub16-18-20 (4a Jornada)
a designar

12.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
a designar

12.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

12.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

12.05 r Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 r Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 w r Torneo Nacional Jugando al Atletismo
Lorca (Murcia)

12.05 r Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat -Open
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

12.05 r Jornada de Proves Combinades i Control
Palafrugell (Estadi Municipal)

12.05 r Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 w r 6è Control d’Atletisme i de la Diversitat Funcional
Sant Celoni (Estadi Municipal)

12.05 r Campionats del Vallès (2a Jornada)
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

12.05 r Campionat d’Espanya de Cursa de Muntanya – Trail Running Abs, Sub20 i Màster (pujada i baixada)
Peñagolosa (Castelló)

13.05 r Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa (4t Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

13.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

13.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

13.05 r Proves de control (5a Jornada)
Torredembarra (Estadi Municipal)

13.05 r Proves de Control (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

13.05 w 7a Cursa 10 Km, 5a Cursa 5 Km i 2a Cursa Infantil Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

18.05 w r Campionat d’Europa Màster en Ruta
Alicante

19.05 r Campionat de Catalunya Sub10 (Jornada prèvia)
a designar

19.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

19.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

19.05 w Copa d’Europa de 10.000 metres
Londres (GBR)

19.05 r Control Sub16-18-20 (5a Jornada)
a designar

19.05 r Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada prèvia)
a designar

19.05 r Campionat de Catalunya Sub14 (Jornada prèvia)
a designar

19.05 r 7è Control de Primavera
Sant Celoni (Estadi Municipal)

20.05 w 13a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

20.05 w 32a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

20.05 r Control Sub16-18-20 (6a Jornada)
a designar

20.05 w 5a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5 i 10 Km)
Granollers

20.05 w La Cursa de Parets (Circuit mixte 5, 10,2 i 21 Km)
Parets del Vallès

26.05 r Control Sub10-12-14 (9a Jornada)
Calella (Estadi Municipal La Muntanyeta)

26.05 r 26è Míting Internacional d’Atletisme Palafrugell-Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

26.05 w r Campionat de Catalunya de Proves Combinades
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

26.05 Copa d’Europa de Clubs Grup A
Birmingham (GBR)

27.05 w 6a Cursa DIR Diagonal – Guàrdia Urbana (5 i 10 Km)
Barcelona

27.05 r 13è Meeting Català de Veteranes i Veterans
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

30.05 r Critèrium Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
+ Export Events