FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Recintes

Restablir filtres

Competicions - maig 2018

Navegació del calendari mensual

01.05 w 27a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 9a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 Campionats del Vallès (1a Jornada)
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

05.05 Campionat del Món de Marxa per equips
Taicang (CHN)

05.05 r Control Sub10-12-14 (8a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

05.05 r Control Sub16-18-20 (3a Jornada)
a designar

05.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
a designar

05.05 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
Màlaga

05.05 r Jornada de Proves Combinades de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

06.05 w 20a Cursa de Martorell (5 i 10 Km)
Martorell

06.05 w 34a Milla Sagrada Familia (RFEA)
Barcelona

06.05 w Cursa Delta Prat (10 Km)
El Prat de Llobregat

06.05 r Campionat de Catalunya de Clubs (Jornades Finals)
diferents seus

06.05 13è. Míting Internacional Kern Pharma – Gran Premi Sauleda per Atletes amb Discapacitats
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

12.05 w Campionat del Món de Trail
Peñagolosa (Castelló)

12.05 r Control Sub16-18-20 (4a Jornada)
a designar

12.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
a designar

12.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
a designar

12.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
a designar

12.05 r Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 r Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 w r Torneo Nacional Jugando al Atletismo
Lorca (Murcia)

12.05 Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat -Open
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

12.05 r Proves de Control (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

12.05 r Jornada de Proves Combinades i Control
Palafrugell (Estadi Municipal)

12.05 r Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

12.05 w 6è Control d’Atletisme i Atletisme Diversitat Funcional
Sant Celoni (Estadi Municipal)

12.05 Campionats del Vallès (2a Jornada)
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

13.05 r Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa (4t Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

13.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
a designar

13.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
a designar

13.05 r Proves de control (5a Jornada)
Torredembarra (Estadi Municipal)

18.05 w r Campionat d’Europa Màster en Ruta
Alicante

19.05 r Campionat de Catalunya Sub10 (Jornada prèvia)
a designar

19.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

19.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

19.05 w Copa d’Europa de 10.000 metres
Londres (GBR)

19.05 r Control Sub16-18-20 (5a Jornada)
a designar

19.05 r Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada prèvia)
a designar

19.05 r Campionat de Catalunya Sub14 (Jornada prèvia)
a designar

20.05 w 13a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

20.05 w 32a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

20.05 r Control Sub16-18-20 (6a Jornada)
a designar

26.05 w Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

26.05 r Control Sub10-12-14 (9a Jornada)
a designar

26.05 26è Míting Internacional d’Atletisme Palafrugell-Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

26.05 w r Campionat de Catalunya de Proves Combinades
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

26.05 Copa d’Europa de Clubs Grup A
Birmingham (GBR)

27.05 w 6a Cursa DIR Diagonal – Guàrdia Urbana (5 i 10 Km)
Barcelona

30.05 r Critèrium Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
+ Export Events