|
01.06 |
|
r |
R |
Control Intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
01.06 |
|
r |
R |
Control Intern CA Granollers
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
01.06 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
02.06 |
w |
|
R |
XXXII Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
|
|
|
02.06 |
w |
|
R |
Memorial Francisco Ramón Higueras – Jaén Paraíso Interior
|
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub18
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub14
|
|
|
02.06 |
|
|
R |
Copa Ibèrica “Go Fit” Sub 18 Portugal-Espanya
|
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub23
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
02.06 |
|
r |
R |
3r Memorial Josep Novell i Olivé
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
03.06 |
w |
|
R |
Campionat del Món de Muntanya Màster
|
|
|
03.06 |
|
|
R |
Encontre de Llançaments Portugal-Espanya Sub23 i Sub20
|
|
|
03.06 |
w |
|
R |
11a Cursa La Maquinista (5 i 10 Km aprox.)
|
|
|
05.06 |
|
|
|
1r Trofeu Ciutat de Vilanova (Inauguració Pistes d’atletisme “Carme Sugrañes Blay”) – ajornat al 20/6
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
06.06 |
|
r |
R |
Critèrium Campmany (2a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
08.06 |
w |
|
R |
14è Meeting Iberomericà d’Atletisme
|
|
|
08.06 |
|
|
R |
Encontre de Relleus 4×100 Espanya-Portugal Absolut i Sub20
|
|
|
09.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub10
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
09.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques Sub18
|
|
|
09.06 |
w |
|
R |
Campionat Unió Mediterrània Sub23
|
|
|
09.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub12
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
09.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub14
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
09.06 |
|
r |
R |
Gran Premi de Salt amb Perxa (3a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
10.06 |
w |
|
R |
14a Cursa de Llafranc – Pujada al Far de Sant Sebastià
|
|
|
10.06 |
w |
|
R |
4a Cursa Besòs-Maresme (5 i 10 Km aprox.)
|
|
|
10.06 |
w |
|
R |
5a Women Race El Corte Inglés – Tarragona (5 Km)
|
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Control de Llançaments i Salts
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
12.06 |
|
r |
R |
Critèrium Campmany (3a Jornada)
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
12.06 |
|
r |
R |
Control UA Montsià
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
14.06 |
|
r |
R |
Control Social Facvac
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
15.06 |
|
r |
R |
Control Intern GTC – Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
15.06 |
|
r |
R |
Control CA Tarragona
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 100 Km Absolut i Màster
|
|
|
16.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (3a Jornada)
|
|
|
16.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada)
|
|
|
16.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya per Seleccions Autonòmiques Sub16 en edat escolar (CSD)
|
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub14
|
|
|
16.06 |
w |
|
R |
2a Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
5è Critèrium Màster
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
16.06 |
|
|
|
Proves de Control (2a Jornada) – *Suspès*
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Gran Premi de Salt amb Perxa (4a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Control Juny
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
17.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Màster
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
17.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió (Fase Final)
|
|
|
17.06 |
w |
|
R |
12a Cursa del Foc (Milla, 5 i 10 Km)
|
|
|
17.06 |
w |
|
R |
Cursa Barça 2018 (10 Km)
|
|
|
17.06 |
|
r |
R |
2n Míting Ciutat de Calella de Promoció
|
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)
|
|
17.06 |
w |
r |
R |
2a Milla Urbana de Canet de Mar
|
|
|
18.06 |
|
r |
R |
Llançament de Disc al CAR de Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
20.06 |
|
r |
R |
Critèrium Campmany (4a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
20.06 |
|
r |
R |
1r Trofeu Ciutat de Vilanova (Inauguració Pistes d’atletisme “Carme Sugrañes Blay”)
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
21.06 |
|
r |
R |
Dijous Atlètics
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
21.06 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
22.06 |
w |
|
R |
Meeting de Madrid 2018
|
|
|
23.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
23.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub18 i de Clubs 4×100
|
|
|
23.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub20 i de Clubs 4×100
|
|
|
27.06 |
|
r |
R |
Critèrium Campmany (5a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
27.06 |
w |
|
R |
18è Jocs Mediterranis
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
28.06 |
|
r |
R |
Dijous Atlètics
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
29.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Màster
|
|
|
30.06 |
w |
|
R |
39a Cursa Popular Festa Major de Terrassa (5 Km)
|
|
|
30.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub16 i de Clubs 4×100
|
|