|
01.12 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
01.12 |
|
r |
R |
1r Control FCA de promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
01.12 |
|
r |
R |
6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
02.12 |
w |
|
R |
3a Mitja Marató de Figueres
|
|
|
02.12 |
w |
|
R |
XXXVIII Maratón Valencia “Trinidad Alfonso” EDP + 10 Km
|
|
|
02.12 |
w |
|
R |
XXXIII Cros de la Constitución
|
|
|
02.12 |
|
r |
R |
52è Cros Ciutat de Granollers (RFEA) – puntuable GP
|
|
|
02.12 |
w |
|
R |
4t Cros ATE Ciutat de Tortosa – GP Eduardo Fornós (Cnat.Cat.Universitari)
|
|
|
05.12 |
|
r |
R |
33è Control Social Esportiu Penedès
|
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)
|
|
06.12 |
w |
|
R |
40a Cursa de Sant Andreu (5 Km)
|
|
|
06.12 |
|
r |
R |
Combinada de Llançaments
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
08.12 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster
|
|
|
08.12 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa d’Hivern de Promoció
|
|
|
08.12 |
w |
|
R |
24è Cros Vila de Malgrat
|
|
|
08.12 |
|
r |
R |
Campionat Territorial de Proves Combinades d’Hivern
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
08.12 |
|
r |
R |
Control d’Hivern
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
09.12 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa de Cros
|
|
|
09.12 |
w |
|
R |
41è Cros Ciutat de Mollerussa – puntuable GP
|
|
|
09.12 |
|
r |
R |
51è Trofeu Salceda i Castells
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
09.12 |
|
r |
R |
Control “Divirtiéndose con el Atletismo”
|
|
|
10.12 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
12.12 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
14.12 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control Sub 10-12-14 (2a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Sant Boi de Llobregat (Estadi Municipal Constantí Miranda)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades d’Hivern de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control Sub 16 en pista coberta (1a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control Sub 20-18 en pista coberta (1a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
15.12 |
w |
|
R |
24 Hores d’ultrafons en pista (RFEA)
|
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control Atlètic
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Control Tardor
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
Trofeu Nadal CN Reus Ploms
|
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)
|
|
15.12 |
|
r |
R |
2n Control FCA de promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
16.12 |
w |
|
R |
41a Cursa de La Sagrera (5 i 10 Km)
|
|
|
16.12 |
w |
|
R |
30a Mitja Marató Ciutat de Vilanova i la Geltrú
|
|
|
16.12 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa Màster en Ruta (10 Km homes i 5 Km dones)
|
|
|
16.12 |
w |
|
R |
22è Cros de Canet
|
|
|
16.12 |
w |
|
R |
19è Cros Ciutat de Gavà – puntuable GP
|
|
|
16.12 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
16.12 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
16.12 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
16.12 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Cros Curt Individual i per Clubs (22è Cros de Canet)
|
|
|
17.12 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
20.12 |
|
r |
R |
Jornada Social interna MAC
|
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
8è Cros del Baix Montseny
|
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Control Sub 16 en pista coberta (2a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Control Sub 20-18 en pista coberta (2a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Control de Proves Combinades en pista coberta Sènior-Sub23-20-18
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Jocs de Nadal
|
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Control Atlètic Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
22.12 |
|
r |
R |
Control d’Hivern
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
23.12 |
w |
|
R |
16è Cros de Banyoles – puntuable GP
|
|
|
23.12 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
23.12 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
27.12 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
29.12 |
|
r |
R |
Festival de Nadal AAC
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
31.12 |
w |
|
R |
Cursa dels Nassos (10 Km)
|
|
|
31.12 |
w |
|
R |
20è Sant Silvestre Barcelonesa – Sant Cugat (10 Km)
|
|
|
31.12 |
w |
|
R |
LIV San Silvestre Vallecana Internacional
|
|