FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - gener 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - gener 2019

04.01 r R Control Absolut en pista coberta (3a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.01 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.01 r R Control 3.000 m.marxa Sub 16-18-20 M-F en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

06.01 w R LXV Cross Internacional Zornotza
Amorebieta (Vizcaya)

11.01 r R Control Absolut en pista coberta (4a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.01 r R Control Sub16 en pista coberta (3a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.01 r R Campionat de Catalunya de Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.01 r R Campionat de Catalunya de Clubs “B” en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.01 r R Control Sub 10-12-14 (3a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

12.01 r R 1r Control de Llançaments Antonio Amorós
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

13.01 w R LXXVI Cross Internacional Juan Muguerza
Elgoibar (Guipuzcoa)

13.01 w R 37è Cros Vila de Ripollet
Ripollet

13.01 w R 25è Cros de Riudellots de la Selva (Campionat Gironí)
Riudellots de la Selva

13.01 r R 2n Campionat de Marxa de Barberà del Vallès
Barberà del Vallès

13.01 w R 7a Cursa Sant Miquel Xperience (14 Km)
Sant Feliu de Codines

13.01 r R Campionat de Catalunya de Clubs “A” en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

13.01 r R Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

13.01 w R 36a Mitja i 8è Quart de Marató de Sitges
Sitges

18.01 r R Control Absolut en pista coberta (5a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.01 r R Campionat de Catalunya de 3.000 metres Absolut i Sub23 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.01 r R Control d’Hivern de Vilanova
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

19.01 r R Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

19.01 r R Control Sub 20-18 en pista coberta (3a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

19.01 w R Campionat Unió Mediterrànea Sub23 en pista coberta
Miramas (FRA)

19.01 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 en pista coberta “Trofeo Antonio Ferrer”
Antequera (Màlaga)

19.01 r R Control Gener 1
Cambrils (Estadi Municipal)

19.01 r R 3.000 metres llisos Sub16 M-F
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

19.01 r R 3r Trofeu Any Nou de Promoció
Granollers (Estadi Municipal)

19.01 r R 34e Control Social Esportiu Penedès
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

20.01 w r R Campionat de Catalunya de Cros Individual, Clubs i Relleus Mixtos Màster (34è Cros de Caldes de Malavella)
Caldes de Malavella

20.01 r R 6è Cros Club Atlètic Calderí
Caldes de Montbui

20.01 w R XXVII Cross Internacional de Itálica
Santiponce (Sevilla)

20.01 w R 41a Cursa Moritz Sant Antoni (10 Km)
Barcelona

20.01 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

20.01 r R Control Absolut en pista coberta (6a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

20.01 r R Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

25.01 r R Control intern de migfons de Promoció Escola CAI
Igualada (Estadi Municipal)

26.01 r R Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

26.01 R Encontre Internacional de Proves Combinades en pista coberta (CZE-ESP-FRA-GBR-POL)
Cardiff (GBR)

26.01 R Trofeu Ibèric Sub18 de Proves Combinades en pista coberta (ESP-POR)
Pombal (POR)

26.01 r R Control Sub16 en pista coberta (4a Jornada)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

26.01 r R 6a Lligueta Atlètica de Barcelona (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

26.01 r R Proves de Control CAOTV-CNB (1a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

26.01 r R Control Gener 2
Tarragona (Estadi Camp Clar)

27.01 w R 30è Cros de Vidreres
Vidreres

27.01 r R 58è Cros de Sant Sebastià
Sabadell

27.01 w R 11è Cros d’Alella
Alella

27.01 25è Cros Sant Sebastià de l’Ajuntament de La Canonja – *Suspès*
La Canonja (Tarragona)

27.01 w R LXIII Cross Internacional de San Sebastián
San Sebastián

27.01 w r R Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (28è Ciutat de Badalona de Marxa)
Badalona (Rambla)

27.01 w R Campionat de Catalunya de 5 Km en ruta (14a Cursa Santi Centelles)
Terrassa

27.01 w r R 19a Mou-te per l’esclerosi múltiple (5 i 10 Km aprox.)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)

27.01 w R 9a 10 Km Vilafranca
Vilafranca del Penedès

27.01 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub16 en pista coberta
Zaragoza

27.01 r R Campionat de Catalunya Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

27.01 r R Critèrium de Llançaments d’Hivern (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

27.01 r R Campionat de Catalunya Sub23 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

31.01 r R Control “Divirtiéndose con el Atletismo”
Badalona
+ Export Events