|
01.02 |
|
r |
R |
Control intern Lleida UA
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Promoció individual i clubs i 10 Km Màster en ruta (27è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans)
|
Viladecans (Parc Torre Roja)
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Màster en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs (dones) en pista coberta “Copa SM la Reina”-Copa Iberdrola
|
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs (homes) en pista coberta “Copa SM el Rei”
|
|
|
02.02 |
|
r |
R |
Control Social de Combinades d’Hivern Sub16
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Cros Individual i Clubs Abs-Sub23-20-18-16-14-12-10 (40è Cros Ciutat de Vic/Trofeu Pere Casacuberta)
|
|
|
03.02 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa de Cros per Clubs
|
|
|
03.02 |
w |
|
R |
7a Mitja Marató Colomenca + Cursa de 10 Km
|
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Sub20-18 en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (4a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
05.02 |
|
r |
R |
Control intern de Llançaments de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
06.02 |
|
r |
R |
Míting Internacional de Catalunya en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
08.02 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
08.02 |
w |
|
R |
Meeting Villa de Madrid en pista coberta
|
|
|
08.02 |
|
r |
R |
Control intern de Proves Combinades Sub16 de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
09.02 |
|
r |
R |
Control Sub16-18 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
09.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 4×300 Sub16 en pista coberta (eliminatòries)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
09.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (eliminatòries)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
09.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 4×400 Sub18 en pista coberta (eliminatòries i final)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
09.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub23 en pista coberta
|
|
|
10.02 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta (50 Km homes i dones)
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
10.02 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta Sub20 i Sub16 per Federacions
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
10.02 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa Màster en ruta (20 Km homes-10 Km dones)
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
10.02 |
w |
|
R |
29a Edreams Mitja Marató de Barcelona (RFEA/IAAF)
|
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta
|
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Màster
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
10.02 |
w |
|
R |
4t Gran Premi de Marxa del Vendrell
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
12.02 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
13.02 |
|
r |
R |
Jornada de control “Divirtiéndose con el Atletismo”
|
Badalona (Estadi Municipal Paco Aguila)
|
|
15.02 |
|
r |
R |
Jornada de control
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (6è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Absolut en pista coberta
|
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub18 de 3.000 metres en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Sub 18-16
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Control Febrer
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
17.02 |
w |
|
R |
26è Cros Ciutat de Calella
|
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Absolut i Sub20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
20.02 |
|
r |
R |
Jornada de control “Divirtiéndose con el Atletismo”
|
Badalona (Estadi Municipal Paco Aguila)
|
|
20.02 |
|
r |
R |
Control Atlètic Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
21.02 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
22.02 |
|
r |
R |
Control intern de Salt amb Perxa
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
23.02 |
w |
|
R |
3r Cros de Pineda de Mar
|
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta (prèvia)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Control Sub16-18 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16 de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub18 de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs Menors
|
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs Màster
|
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Control Sub16 i més grans (1a Jornada)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
8è Control d’Hivern
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
6a Lligueta Atlètica de Barcelona (5a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
23.02 |
|
r |
R |
Control Intern – Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs de Cros llarg i Relleus mixtos
|
|
|
24.02 |
w |
|
R |
La Mitja Marató de Granollers-Les Franqueses-La Garriga (RFEA)
|
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Control Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Control Màster en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
25.02 |
|
|
R |
Encontre Internacional Sub20 en pista coberta
|
|
|
26.02 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
27.02 |
|
r |
R |
Jornada de control “Divirtiéndose con el Atletismo”
|
Badalona (Estadi Municipal Paco Aguila)
|