FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Març 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - Març 2019

01.03 w R Campionat d’Europa en pista coberta
Glasgow (GBR)

01.03 r R Control intern CA Granollers
Granollers (Estadi Municipal)

02.03 r R Campionat de Catalunya Sub14 de Proves Combinades en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

02.03 r R Campionat d’Espanya Sub20 en pista coberta
Madrid

02.03 r R Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs
Jaén

02.03 r R Control Sub 10-12-14 (4a Jornada)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

02.03 r R 6a Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 1a Jornada)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

03.03 r R Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – 1r Memorial Moisès Llopart (pista)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

03.03 r R Campionat de Catalunya Sub18 (-3.000) en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

03.03 r R Campionat d’Espanya de Cros Sub18 i Sub16 (CSD)
Villamanrique de la Condesa (Sevilla)

03.03 r R Campionat d’Espanya inclusiu de Cros per Seleccions Autonòmiques
Villamanrique de la Condesa (Sevilla)

08.03 r R Campionat d’Espanya Màster en pista coberta
Ourense

09.03 r R Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

09.03 r R Campionat d’Espanya Sub18 en pista coberta
Valencia

09.03 w R Copa d’Europa de Llançaments
Samorin (SVK)

09.03 r R 8è Control Primavera
Sant Celoni (Estadi Municipal)

09.03 r R 6a Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

10.03 r R Campionat d’Espanya de Cros Individual i Federacions
Cáceres

10.03 w R 41a Zurich Marató de Barcelona (RFEA/IAAF)
Barcelona

10.03 r R Campionat de Catalunya Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.03 r R Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
Palafrugell (Estadi Municipal)

16.03 r R Campionat d’Espanya Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

16.03 r R Proves de Control CAOTV-CNB (2a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

16.03 r R Jornades Atlètiques CA Torredembarra (1a Jornada)
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català

16.03 r R 34e Control Social Esportiu Penedès
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

16.03 r R Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció (3a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

17.03 r R Campionat d’Espanya de Cros Individual, Clubs i Relleus mixtos Màster
Collado Villalba (Madrid)

17.03 r R Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta (20 Km Absolut-Sub23 homes i dones)
Oropesa del Mar (Castelló)

17.03 r R 38è Cros Internacional de les Valls (Campionat d’Andorra de Cros)
Andorra

22.03 r R Control intern CA Vic
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

23.03 w R Gran Premi de Marxa Ciutat de Gavà (pista)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

23.03 r R Campionat d’Espanya de Trail per Federacions
Murcia

23.03 r R Control Sub 10-12-14 (5a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

23.03 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

23.03 r R Campionat de Catalunya de 10.000 metres + Reunió de Fons
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

23.03 r R Control Sub16 i més grans (2a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

23.03 r R 3r Control FCA de promoció
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

24.03 w R 26a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-La Roca
Montornès del Vallès

24.03 w R Campionat del Món Màster en pista coberta
Torun (POL)

24.03 w R Corre en gran! (1, 5 i 10 Km aprox.)
Sant Esteve Sesrovires

24.03 r 4t Campionat de Catalunya d’Atletisme en pista coberta ACELL-Special Olympics
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

24.03 r R 1r Trofeu d’Atletisme de Sant Just Desvern
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

24.03 r R 57è Campionat del Vallès (1a Jornada)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

24.03 r R Final Territorial “Jugando al Atletismo”
Sant Cugat del Vallès

24.03 r R Jornada de control
Girona (Estadi Palau Sacosta)

24.03 r R Triangular Atlètic del Vallès
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

24.03 r R Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

26.03 r R Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
Palafrugell (Estadi Municipal)

30.03 w R Campionat del Món de Cros
Aarhus (DEN)

30.03 r R Control de Primavera
Cambrils (Estadi Municipal)

30.03 w R XXVI Media Maratón Internacional Azkoitia-Azpeitia – Memorial Diego Garcia
Azpeitia

30.03 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub 12-14-16 (Jornada prèvia)
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

30.03 r R Jornada de Proves Combinades i Control
Palafrugell (Estadi Municipal)

30.03 r R Campionat Territorial de Proves Combinades
Cambrils (Estadi Municipal)

30.03 r R Control del Maresme
Calella (Estadi Municipal La Muntanyeta)

31.03 w r R Campionat de Catalunya de Clubs de Marxa (pista) (25è Trofeu de Marxa Rossend Cals-GP Fundació UBAE)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

31.03 w R 25a Mitja Marató del Pla de l’Estany
Banyoles

31.03 w r R Campionat d’Espanya de Mitja Marató Absolut (35a Mitja Marató Sant Cugat)
Sant Cugat del Vallès

31.03 r R 57è Campionat del Vallès (2a Jornada)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

31.03 r R 25è Trofeu de Marxa Rossend Cals-GP Fundació AAC + Proves de Control
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

31.03 w R 37a Mitja Marató de l’Anoia – 15è 10 Km. Ciutat d’Igualada
Igualada
+ Export Events