FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Maig 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - Maig 2019

01.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

01.05 w R 28a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 10a solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r R Triangular Atlètic del Vallès
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

01.05 r R 38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.05 R Encontre Internacional Sub-20 de Cursa en carretera
Oderzo (ITA)

04.05 r R Control Sub 16-18-20 (4a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.05 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub 18-20-23
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.05 r R Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
Palafrugell (Estadi Municipal)

04.05 r R Control Sub16 i més grans (3a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

04.05 r R 7è Meeting Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

04.05 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (2a Jornada)
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

04.05 w R Campionat d’Espanya Universitari
Castelló

04.05 r R Control del Maresme – 3r. Meeting de Promoció Ciutat de Calella
Calella (Estadi Municipal La Muntanyeta)

04.05 r R Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

05.05 w R Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-10a Mitja Marató-Cursa 10 Km d’Empúries)
L’Escala/Empúries

05.05 w R 21a Cursa de Martorell (10 i 5 Km)
Martorell

05.05 w R Milla Sagrada Familia (RFEA)
Barcelona

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs (Final D)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

05.05 w R 20a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

05.05 w R 25a Cursa Sant Isidre Cardedeu (10 Km circuit mixte)
Cardedeu

05.05 r R Campionat d’Espanya de Cursa de Muntanya Absolut, Sub20 i Màster (pujada)
Todolela (Castelló)

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs (Final C)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs (Final B)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs (Final A)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.05 r R Control Social Nàstic de Tarragona
Tarragona (Estadi Camp Clar)

10.05 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

11.05 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
diferents seus

11.05 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
diferents seus

11.05 r R Campionat del Món de Relleus
Yokohama (JPN)

11.05 w R Torneo Nacional Jugando al Atletismo
Getafe (Madrid)

11.05 r R Control Sub 10-12-14 (7a Jornada)
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

11.05 r R Control Sub 16-18-20 (5a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

11.05 r R Proves de Control CAOTV-CNB (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

11.05 r R Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat – Open
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

11.05 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (3a Jornada)
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

11.05 r R 14è Meeting Català de Veteranes i Veterans (2n Memorial Valentí Huch)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

11.05 w R 23a Milla Urbana de Ripollet
Ripollet

11.05 r R Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció (4a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

12.05 w r R Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa – 5è GP de Marxa de Montornès (pista)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

12.05 w R 8a Cursa 10 Km Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

12.05 r R Control Sub 16-18-20 (6a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

12.05 w R 7a Cursa DIR Guàrdia Urbana Diagonal (5 i 10 Km)
Barcelona

12.05 r R Control Social Nàstic de Tarragona
Tarragona (Estadi Camp Clar)

13.05 w R Campionat del Món Escolar – Memorial Jean Humbert
Split (CRO)

15.05 r R Control Social Nàstic de Tarragona
Tarragona (Estadi Camp Clar)

15.05 r R Control intern CA Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

16.05 r R Control Intern AA Tona
Tona (Estadi Municipal)

17.05 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

18.05 w R 21a Mitja Marató Ciutat de Mataró – Gran Premi Diputació de Barcelona
Mataró

18.05 r R Encontre de Llançaments Sub20 i Sub23 (ESP-POR-BLR-DEN)
Madrid

18.05 r R Campionat d’Espanya de Federacions de Proves Combinades
Alhama (Murcia)

18.05 r R Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
Madrid

18.05 r R Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
Madrid

18.05 r R Campionat d’Espanya de 10.000 i Milla Màster
Madrid

18.05 w r R Míting Palafrugell Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

18.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

18.05 r R Campionat de Catalunya Sub 18
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.05 w R 1a Milla Urbana Ironwill
Santa Coloma de Gramenet

18.05 r R 2a Jornada Social del MAC
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

19.05 w R Copa d’Europa de Marxa per equips
Alytus (LTU)

19.05 w R 33a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

19.05 w R Míting Màster Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

19.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

19.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

19.05 r R 27è Campionat Local
Cambrils (Estadi Municipal)

23.05 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

24.05 Control de Salts (2n Trofeu Roberto Cabrejas) – ajornat a 31/05
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

24.05 Jornada de Relleus (10è Aniversari Barcelona Atletisme Club) – *Suspès*
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

25.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
Zaragoza

25.05 w R Copa d’Europa de Clubs
Castelló

25.05 r R Control Sub 10-12-14 (8a Jornada)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

25.05 r R Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

25.05 r R Campionat d’Espanya de Mitja Marató Màster
Ortigueira (La Coruña)

25.05 w R Campionat d’Europa Màster de Curses de Muntanya
Janské Lázne (CZE)

25.05 r R 4t Control FCA de promoció
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.05 r R Ironwill Barcelona Challenge (1a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

26.05 w R 6a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
Granollers (Estadi Municipal)

26.05 w R 14è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

26.05 r R Control intern GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

26.05 r R 3r Memorial Pere Suñé
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

28.05 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

29.05 r R Control de Llançaments
Sant Boi de Llobregat (Estadi Municipal Constantí Miranda)

29.05 r R Control intern CA Granollers
Granollers (Estadi Municipal)

29.05 r R Control intern
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

29.05 r R Proves de Control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

30.05 r R 3r Míting Ciutat de Mollet
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

31.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

31.05 r R Control de Salts (2n Trofeu Roberto Cabrejas)
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
+ Export Events