FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Maig 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - Maig 2019

01.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

01.05 w 28a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 10a solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r Triangular Atlètic del Vallès
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

01.05 r 38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.05 Encontre Internacional Sub-20 de Cursa en carretera
Oderzo (ITA)

04.05 r Control Sub 16-18-20 (4a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub 18-20-23
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.05 r Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
a designar

04.05 r Control Sub16 i més grans (3a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

04.05 r 7è Meeting Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

04.05 r Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (2a Jornada)
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

04.05 w Campionat d’Espanya Universitari
Castelló

05.05 w Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-10a Mitja Marató-Cursa 10 Km d’Empúries)
L’Escala/Empúries

05.05 w 21a Cursa de Martorell (10 i 5 Km)
Martorell

05.05 w Milla Sagrada Familia (RFEA)
Barcelona

05.05 r Campionat de Catalunya de Clubs (Finals)
diferents seus

05.05 w r 20a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

05.05 w 25a Cursa Sant Isidre Cardedeu (10 Km circuit mixte)
Cardedeu

05.05 r Campionat d’Espanya de Cursa de Muntanya Abs, Sub20 i Màster (pujada)
Todolela (Castelló)

11.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
diferents seus

11.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
diferents seus

11.05 Campionat del Món de Relleus
Yokohama (JPN)

11.05 w Torneo Nacional Jugando al Atletismo
Madrid

11.05 Control Sub 10-12-14 (7a Jornada)
a designar

11.05 r Control Sub 16-18-20 (5a Jornada)
a designar

11.05 r Proves de Control CAOTV-CNB (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

11.05 r Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat – Open
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)

11.05 r 14è Meeting Català de Veteranes i Veterans (2n Memorial Valentí Huch)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

12.05 r Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa (pista)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

12.05 w 8a Cursa 10 Km Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

12.05 r Control Sub 16-18-20 (6a Jornada)
a designar

12.05 7a Cursa DIR Guàrdia Urbana Diagonal (5 i 10 Km)
Barcelona

12.05 r Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (3a Jornada)
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

13.05 Campionat del Món Escolar – Memorial Jan Humbert
Split (CRO)

18.05 21a Mitja Marató Ciutat de Mataró – Gran Premi Diputació de Barcelona
Mataró

18.05 Encontre de Llançaments Sub20 i Sub23 (ESP-POR-BLR)
Madrid

18.05 r Campionat d’Espanya de Federacions de Proves Combinades
Alhama (Murcia)

18.05 r Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
Madrid

18.05 r Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
Madrid

18.05 r Campionat d’Espanya de 10.000 i Milla Màster
Madrid

18.05 r Míting Palafrugell Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

18.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

18.05 r Campionat de Catalunya Sub 18
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.05 w 1a Milla Urbana Ironwill
Santa Coloma de Gramenet

19.05 w Copa d’Europa de Marxa per equips
Alytus (LTU)

19.05 w 33a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

19.05 Míting Màster Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

19.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

19.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

25.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
a designar

25.05 Copa d’Europa de Clubs
Castelló

25.05 Control Sub 10-12-14 (8a Jornada)
a designar

25.05 r Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

25.05 r Campionat d’Espanya de Mitja Marató Màster
Ortigueira (La Coruña)

25.05 Campionat d’Europa Màster de Curses de Muntanya
Janské Lázne (CZE)

26.05 w 6a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
Granollers (Estadi Municipal)

26.05 w 14è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

30.05 3r Míting Ciutat de Mollet
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
+ Export Events