FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Juny 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - Juny 2019

01.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

01.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

01.06 r Campionat d’Espanya Sub14
Soria

01.06 r 5è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

02.06 r Campionat de Catalunya Màster
a designar

02.06 r Campionat Gironí Absolut per Clubs
Palafrugell (Estadi Municipal)

02.06 w 12a Cursa La Maquinista (5 i 10 Km)
Barcelona

05.06 r Critèrium Josep Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

07.06 Encontre Internacional de Relleus 4×100 Absolut i Sub23 (ESP-POR)
Salamanca

08.06 Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

08.06 r Campionat d’Espanya de Federacions Sub18
Getafe (Madrid)

08.06 15K Nocturna Valencia Banco Mediolanum
Valencia

08.06 Campionat del Món Trail Running
Mirandha do Corvo (POR)

08.06 Meeting Internacional Arona de Proves Combinades
Arona (Tenerife)

08.06 r Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

08.06 r Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

08.06 r Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

09.06 w 14a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

09.06 Campionat de Catalunya Sub 20-23
a designar

12.06 r Critèrium Josep Campmany (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

15.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (Final)
diferents seus

15.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (Final)
diferents seus

15.06 Campionat d’Espanya de Federacions Sub16
Madrid

15.06 r Campionat d’Espanya Sub14 per equips
Ciudad Real

15.06 Reunió de Velocitat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

16.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió ( Fase Final)
diferents seus

16.06 r Campionat de Catalunya de Clubs Màster
a designar

16.06 w Cursa Barça (10 Km)
Barcelona

16.06 w 15a Cursa de Llafranc – Pujada al Far de Sant Sebastià
Llafranc

19.06 r Critèrium Josep Campmany (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

20.06 1r Campionat Social
Sant Celoni (Estadi Municipal)

21.06 Meeting Iberoamericano
Huelva

22.06 r Campionat d’Espanya Sub18
Castelló

22.06 r Campionat de Catalunya Sub 10 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r Campionat de Catalunya Sub 12 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r Campionat de Catalunya Sub 14 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

23.06 Jocs Europeus
Minsk (BLR)

23.06 r Campionat de Catalunya Sub 16 (Final)
a designar

26.06 r Critèrium Josep Campmany (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

28.06 r Campionat d’Espanya Màster
Sagunto

29.06 Trofeu GO FIT Sub18 (ESP-POR)
a designar

29.06 r Campionat d’Espanya Sub23
Tarragona (Estadi Camp Clar)

30.06 28a Cursa Vila Olímpica (10 i 5 Km)
Barcelona

30.06 w 8a Milla Urbana de Sant Pere (Trofeu Generali)
Palau-solità i Plegamans
+ Export Events