FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Juny 2019

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - Juny 2019

01.06 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

01.06 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

01.06 r R Campionat d’Espanya Sub14
Soria

01.06 r R 5è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

01.06 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (4a Jornada)
Tarragona (Estadi Camp Clar)

01.06 r R Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

01.06 r R Control Manresà de Proves de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

01.06 r 6a Lligueta Atlètica de Barcelona (Final Relleus)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

02.06 r R Campionat de Catalunya Màster
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

02.06 r R Campionat Gironí Absolut per Clubs
Palafrugell (Estadi Municipal)

02.06 w R 12a Cursa La Maquinista (5 i 10 Km aprox.)
Barcelona

02.06 w R 5a Women Race El Corte Inglés – Sabadell
Sabadell

02.06 r R 3a Jornada Social del MAC
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

03.06 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

05.06 r R Critèrium Josep Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

05.06 r R Control de Marxa
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

06.06 r R Control de Salt amb Perxa
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

07.06 R Encontre Internacional de Relleus 4×100 Absolut i Sub23 (ESP-POR)
Salamanca

08.06 w R Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

08.06 r R Campionat d’Espanya de Federacions Sub18
Getafe (Madrid)

08.06 w R 15K Nocturna Valencia Banco Mediolanum
Valencia

08.06 w R Campionat del Món Trail Running
Miranda do Corvo (POR)

08.06 w R Meeting Internacional Arona de Proves Combinades
Arona (Tenerife)

08.06 r R Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

08.06 r R Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

08.06 r R Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

08.06 r R Campionat d’Espanya de 10 Km en ruta Absolut i Màster
Tudela (Navarra)

09.06 w R 14a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

09.06 r R Campionat de Catalunya Sub 20
Tarragona (Estadi Camp Clar)

09.06 r R Campionat de Catalunya Sub 23
Tarragona (Estadi Camp Clar)

10.06 r R Control intern CA Igualada
Igualada (Estadi Municipal)

12.06 r R Critèrium Josep Campmany (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

12.06 r R Control de Marxa
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

13.06 r R Control de Llançament de Disc
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

15.06 r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (Final)
diferents seus

15.06 r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (Final)
diferents seus

15.06 w r R Campionat d’Espanya de Federacions Sub16
Madrid

15.06 r R Campionat d’Espanya Sub14 per equips
Ciudad Real

15.06 w R Reunió de Velocitat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

15.06 r R Campionat d’Espanya de 100 Km Absolut i Màster
Santander

15.06 r R Perxa Urbana Ciutat de Mataró
Mataró

15.06 r R 3a Milla Urbana de Canet de Mar
Canet de Mar

15.06 r R 2a Trobada Cambrils-Andorra
Cambrils (Estadi Municipal)

16.06 r R Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió (Fase Final)
diferents seus

16.06 r R Campionat de Catalunya de Clubs Màster
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

16.06 w R Cursa Barça (10 Km)
Barcelona

16.06 w R 15a Cursa de Llafranc – Pujada al Far de Sant Sebastià
Llafranc

16.06 w R 13a Cursa del Foc (5 i 10 Km)
Olesa de Montserrat

16.06 r 6a Lligueta Atlètica de Barcelona (6a Jornada)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

17.06 r R Control Social Nàstic de Tarragona
Tarragona (Estadi Camp Clar)

19.06 r R Critèrium Josep Campmany (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

20.06 w R Meeting Iberoamericano
Huelva

22.06 r R Campionat d’Espanya Sub18
Castelló

22.06 r R Campionat de Catalunya Sub 10 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r R Campionat de Catalunya Sub 12 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r R Campionat de Catalunya Sub 14 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r R Ironwill Barcelona Challenge (2a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

22.06 r R 35è Míting Internacional de les Valls d’Andorra
Andorra la Vella (Estadi Comunal)

23.06 w R Jocs Europeus
Minsk (BLR)

23.06 r R Campionat de Catalunya Sub 16 (Final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.06 r R Control intern GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

26.06 r R Critèrium Josep Campmany (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

27.06 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

28.06 r R Campionat d’Espanya Màster
Sagunto (Valencia)

28.06 r R 36è Control Social Esportiu Penedès
Vilafranca del Penedès

29.06 r R Trofeu GO FIT Sub18 (ESP-POR)
Madrid

29.06 r R Campionat d’Espanya Sub23
Tarragona (Estadi Camp Clar)

29.06 Control Social FACVAC – Ajornat al 2/07
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

30.06 w R 8a Milla Urbana de Sant Pere (Trofeu Generali)
Palau-solità i Plegamans
+ Export Events