|
04.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
04.01 |
|
r |
R |
Control 3.000 m.marxa Sub16-18 M-F+Sub20 F i 5.000 m.m. Sub20 M+Sub23 M-F en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
04.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
04.01 |
|
r |
R |
Control intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
04.01 |
|
r |
R |
37è Control Social Esportiu Penedès
|
|
|
05.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs “A” en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
05.01 |
w |
|
R |
LXVI Cross Internacional de Zornotza
|
|
|
10.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
10.01 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Espotiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
11.01 |
|
r |
R |
Control Social d’Iniciació
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
11.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Absolut-Sub23-20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
11.01 |
|
r |
R |
Control Gener 1
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
11.01 |
|
r |
R |
Control d’Hivern
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
12.01 |
w |
|
R |
38è Cros Vila de Ripollet
|
|
|
12.01 |
w |
|
R |
LXXVII Cross Internacional Juan Muguerza
|
|
|
12.01 |
w |
|
R |
31è Cros de Vidreres
|
|
|
12.01 |
|
r |
R |
28è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans
|
Viladecans (Parc Torre Roja)
|
|
12.01 |
w |
|
R |
37a Mitja Marató de Sitges i Quart de Marató
|
|
|
12.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs “B” en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
12.01 |
|
r |
R |
Control Sub16 en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
12.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
12.01 |
w |
|
R |
10K Valencia Ibercaja
|
|
|
12.01 |
|
r |
R |
LaLigaSports Cup en pista coberta
|
|
|
17.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (5a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Control Sub20-18 en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 en pista coberta
|
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Control Sub10-12-14 (1a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Control Gener 2
|
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)
|
|
18.01 |
|
r |
R |
Control de Promoció
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
19.01 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut i Sub 20-18-16-14-12-10 de Relleus Mixtos (35è Cros de Caldes de Malavella)
|
|
|
19.01 |
w |
|
R |
7è Cros Club Atlètic Calderí
|
|
|
19.01 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
19.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (6a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
19.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
19.01 |
w |
|
R |
XXXVIII Cross Internacional de Itálica
|
|
|
19.01 |
w |
|
R |
42a Cursa Moritz Sant Antoni (10 Km)
|
|
|
19.01 |
w |
|
R |
Trail Rocacorba – Copa Catalana
|
|
|
25.01 |
|
|
|
4t Cros de Pineda de Mar – ajornat al 1/02
|
|
|
25.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
25.01 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
25.01 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub16 en pista coberta
|
|
|
25.01 |
|
|
R |
Trofeo Ibérico Sub18 de Proves Combinades en Pista Coberta (ESP-POR)
|
|
|
25.01 |
|
r |
R |
Control de Llançaments d’Hivern Màster
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
25.01 |
|
r |
R |
Control Gener 3
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
26.01 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Individual, Clubs i Relleus Mixtos Màster (59è Cros de Sant Sebastià-Memorial Bravo)
|
|
|
26.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (5è Gran Premi de Marxa del Vendrell)
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
26.01 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya de 10 Km (10a 10 Km de Vilafranca)
|
|
|
26.01 |
w |
|
R |
21a Mitja Marató de Terrassa (aprox.) – 15a Cursa Santi Centelles (5 Km)
|
|
|
26.01 |
|
r |
R |
Control Sub16 en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
26.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub23 (+3000 Absolut) en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
26.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (3a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
30.01 |
|
r |
R |
Control intern de Llançaments
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
31.01 |
|
r |
R |
Control de Salts Horitzontals Recta Coberta Igualada
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
31.01 |
|
r |
R |
Control intern de l’AA Xafatolls
|
Mollerussa (Estadi Municipal)
|