FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Març 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Venues

FiltrarRestablir filtres

Competicions - Març 2020

01.03 r Campionat d’Espanya de Cros Individual, Clubs i Relleus Mixtos Màster
Jerez de la Frontera (Cádiz)

01.03 Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès Llopart (pista)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.03 r Campionat de Catalunya Sub18 (+3.000 Sub20) en pista conerta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

06.03 r Campionat d’Espanya Màster en pista coberta
Antequera (Màlaga)

07.03 r Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

07.03 r Campionat de Catalunya Sub20 (-3.000) en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

07.03 r Campionat d’Espanya Sub18 en pista coberta
Valencia

07.03 r Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs
Motril (Granada)

08.03 r Campionat d’Espanya de Cros Individual i Federacions
a designar

08.03 r Campionat de Catalunya Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

13.03 w Campionat del Món en pista coberta
Nanjing (CHN)

14.03 r Campionat d’Espanya Sub20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

14.03 Control Sub10-12-14 (4a Jornada)
a designar

15.03 Campionat d’Espanya CSD de Cros en edat escolar Sub 18-16
Pamplona

15.03 w 42a Zurich Marató de Barcelona [RFEA-IAAF]
Barcelona

15.03 w Campionat d’Europa Màster en pista coberta
Braga (POR)

21.03 4t Gran Premi de Marxa Ciutat de Gavà (pista)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

21.03 r Campionat d’Espanya Sub16 en pista coberta
Madrid

21.03 Campionat de Catalunya de 10.000 m. Absolut-Sub23-Màster i 5.000 Sub20-18
a designar

21.03 w Copa d’Europa de Llançaments
Leiria (POR)

22.03 r Campionat d’Espanya de Marxa de 20 Km Absolut-Sub23 homes i dones
Burjassot (València)

27.03 Campionat d’Europa Màster de Trail Running – Carreres de Muntanya
Madeira (POR)

28.03 Control Sub10-12-14 (5a Jornada)
a designar

28.03 Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia)
a designar

28.03 w XVII Media Maratón Azkoitia-Azpeitia – Memorial Diego García
Azpeitia (Gipúzcoa)

28.03 w XV Milla Internacional de Bilbao
Bilbao

28.03 Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada)
diferents seus

29.03 w 27a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-La Roca
Montornès del Vallès

29.03 w Campionat del Món de Mitja Marató
Gdynia (POL)

29.03 w XX Movistar Medio Maratón de Madrid
Madrid

29.03 w 26a Mitja Marató del Pla de l’Estany
Banyoles
+ Export Events