|
01.05 |
w |
|
|
29a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 11a Solidària Ciutat de L’Hospitalet – *Ajornada*
|
L’Hospitalet de Llobregat
|
|
01.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 – Ajornat al 19/09
|
|
|
01.05 |
|
|
|
Proves de control (3a Jornada) – *Suspès*
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
01.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya Universitari – *Suspès*
|
|
|
02.05 |
|
|
|
Copa del Món de Marxa – *Ajornat sense data*
|
|
|
02.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades – *Suspès*
|
Arona (Santa Cruz de Tenerife)
|
|
02.05 |
|
|
|
Encontre Internacional ITA-ESP-FRA de Relleus 4×100, 4×400 i 4×400 mixte – *Suspès*
|
|
|
02.05 |
|
|
|
Control Sub16 i més grans (3a Jornada) – *Suspès*
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
02.05 |
|
|
|
8è Meeting Màsters – *Suspès*
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
03.05 |
w |
|
|
Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-11a Mitja Marató-11a Cursa de 10 Km) – *Suspès*
|
|
|
03.05 |
w |
|
|
21a Cursa Delta Prat (5 i 10 km) – *Suspesa*
|
|
|
03.05 |
w |
|
|
4a Cursa de 5 Km (22a Cursa de Martorell) – *Ajornada*
|
|
|
06.05 |
|
|
|
Critèrium Josep Campmany (1a Jornada) – *Suspès*
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
08.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster – Ajornat al 2/10
|
|
|
08.05 |
|
|
|
Encontre Internacional POR-BLR-ESP de Llançaments Sub20 i Sub23 – *Suspès*
|
|
|
09.05 |
|
|
|
Control Sub10-12-14 (7a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
09.05 |
|
|
|
Control Sub16-18-20 (4a Jornada) – *Suspès*
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
09.05 |
|
|
|
Control Sub16-18-20 (5a Jornada) – *Suspès*
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
09.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23 – Ajornat al setembre-octubre
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
09.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster – *Suspès*
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
09.05 |
|
|
|
Track’atlon (Sub 8 a Sub12) – *Suspès*
|
|
|
09.05 |
|
|
|
Dynamic New Athletics (Sub14/Sub13) – *Suspès*
|
|
|
10.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de 10.000 marxa Màster (pista) (6è Gran Premi de Marxa de Montornès del Vallès) – *Suspès*
|
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)
|
|
10.05 |
w |
|
|
36a Milla Sagrada Familia [RFEA] – *Suspesa*
|
|
|
13.05 |
|
|
|
Critèrium Josep Campmany (2a Jornada) – *Suspès*
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
16.05 |
|
|
|
Control Sub10-12-14 (8a Jornada) – *Suspès*
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
16.05 |
|
|
|
Control Sub16-18-20 (6a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
16.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
16.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
16.05 |
|
|
|
6è Critèrium Màsters – *Suspès*
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
16.05 |
|
|
|
Proves de control (4a Jornada) – *Suspès*
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
17.05 |
w |
|
|
34a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km) – *Suspesa*
|
|
|
17.05 |
w |
|
|
Trail Catllaràs – Copa Catalana – Ajornat al 26/07
|
|
|
20.05 |
|
|
|
Critèrium Josep Campmany (3a Jornada) – *Suspès*
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
22.05 |
|
|
|
Campionat Iberoamericà – *Suspès*
|
|
|
23.05 |
w |
|
|
Campionat de Catalunya de Mitja Marató (22a Mitja Marató de Mataró) – *Suspès*
|
|
|
23.05 |
|
|
|
Míting Palafrugell Costa Brava – Ajornat al 2021
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 – Ajornat al 31/10
|
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 – Ajornat al 26/09
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 – Ajornat al 26/09
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster – *Suspès*
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster – *Suspès*
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster – *Suspès*
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
23.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya de Milla Màster – *Suspès*
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
23.05 |
|
|
|
Meeting Màster Ciutat de Gavà – *Suspès*
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
24.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Sub10 – Ajornat al 27/09
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
24.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 – Ajornat al 27/09
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
24.05 |
w |
|
|
15è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats-Gran Premi Sauleda – ajornat al 31/10
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
27.05 |
|
|
|
Critèrium Josep Campmany (4a Jornada) – *Suspès*
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
29.05 |
w |
|
|
Meeting Internacional Jaén Paraíso Interior (XXI Mem. Francisco Ramón Higueras) – *Suspès*
|
|
|
30.05 |
w |
|
|
XXXIV Gran Premio Internacional Cantones de Marcha – *Ajornat*
|
|
|
30.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya Sub18-20-23 – Ajornat al setembre-octubre
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
30.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya Sub14 – Ajornat al 24-25/10
|
|
|
31.05 |
w |
|
|
15a Milla Urbana de Montcada i Reixac – *Suspesa*
|
|
|
31.05 |
|
|
|
Campionat de Catalunya de Clubs Màster – *Suspès*
|
|
|
31.05 |
w |
|
|
7a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte) – *Ajornat*
|
|