FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Maig 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions - Maig 2020

01.05 w 29a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 11a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
a designar

01.05 Proves de control (3a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

02.05 w Copa del Món de Marxa
Minsk (BLR)

02.05 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
Los Realejos (Tenerife)

02.05 Encontre Internacional ITA-ESP-FRA de Relleus 4×100, 4×400 i 4×400 mixte
Rieti (ITA)

02.05 r Control Sub16 i més grans (3a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

02.05 8è Meeting Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

03.05 w Campionat de Catalunya de Marató (17a Marató d’Empúries)
Empúries

03.05 w Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-11a Mitja Marató-10a Cursa de 10 Km)
Empúries

03.05 w 21a Cursa Delta Prat (5 i 10 km)
El Prat de Llobregat

03.05 w 4a Cursa de 5 Km (22a Cursa de Martorell)
Martorell

06.05 r Critèrium Josep Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.05 Encontre Internacional POR-BLR-ESP de Llançaments Sub20 i Sub23
Leiria (POR)

09.05 Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster
La Palma (Tenerife)

09.05 r Control Sub10-12-14 (7a Jornada)
a designar

09.05 r Control Sub16-18-20 (4a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Control Sub16-18-20 (5a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
a designar

09.05 w Torneo Nacional Jugando al Atletismo
a designar

10.05 r Campionat de Catalunya de 10.000 marxa Màster (pista) (6è Gran Premi de Marxa de Montornès del Vallès)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

10.05 w 36a Milla Sagrada Familia [RFEA]
Barcelona

13.05 r Critèrium Josep Campmany (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

16.05 r Control Sub10-12-14 (8a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

16.05 r Control Sub16-18-20 (6a Jornada)
a designar

16.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

16.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

16.05 w Copa d’Europa de 10.000 metres
Londres (GBR)

16.05 6è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

16.05 Proves de control (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

17.05 w 34a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

17.05 w Trail Catllaràs – Copa Catalana
La Pobla de Lillet

20.05 r Critèrium Josep Campmany (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

22.05 Campionat Iberoamericà
Santa Cruz de Tenerife

23.05 Campionat de Catalunya de Mitja Marató (22a Mitja Marató de Mataró)
Mataró

23.05 Míting Palafrugell Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

23.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
a designar

23.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 r Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de Milla Màster
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

24.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 w 15è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

26.05 Encontre Internacional ESP-POR-TUR-Països Iberoamericans de Relleus 4×400 mixte
Santa Cruz de Tenerife

27.05 r Critèrium Josep Campmany (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

30.05 w XXXIV Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

30.05 r Campionat de Catalunya Sub18-20-23
a designar

30.05 r Campionat d’Espanya Sub14
Madrid

30.05 Meeting Internacional Jaén Paraíso Interior – XXI Mem. Francisco Ramón Higueras
Andújar (Jaén)

31.05 w 15a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

31.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Màster
a designar

31.05 w 7a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
Granollers
+ Export Events