FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - Maig 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions - Maig 2020

01.05 w 29a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 11a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
a designar

01.05 Proves de control (3a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

01.05 Campionat d’Espanya Universitari – *Ajornat*
Valladolid

02.05 w Copa del Món de Marxa – *Ajornat*
Minsk (BLR)

02.05 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades – *en suspens*
Los Realejos (Tenerife)

02.05 Encontre Internacional ITA-ESP-FRA de Relleus 4×100, 4×400 i 4×400 mixte
Rieti (ITA)

02.05 r Control Sub16 i més grans (3a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

02.05 8è Meeting Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

03.05 w Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-11a Mitja Marató-11a Cursa de 10 Km) – ajornat al 15/11
Empúries

03.05 w 21a Cursa Delta Prat (5 i 10 km) – *Suspesa*
El Prat de Llobregat

03.05 w 4a Cursa de 5 Km (22a Cursa de Martorell) – *Ajornada*
Martorell

06.05 r Critèrium Josep Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.05 Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster – *en suspens*
La Palma (Tenerife)

08.05 Encontre Internacional POR-BLR-ESP de Llançaments Sub20 i Sub23
Leiria (POR)

09.05 r Control Sub10-12-14 (7a Jornada)
a designar

09.05 r Control Sub16-18-20 (4a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Control Sub16-18-20 (5a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 r Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
Palafrugell (Estadi Municipal)

09.05 Track’atlon (Sub 8 a Sub12) – *en suspens*
Madrid

09.05 Dynamic New Athletics (Sub14/Sub13) – *en suspens*
Madrid

10.05 r Campionat de Catalunya de 10.000 marxa Màster (pista) (6è Gran Premi de Marxa de Montornès del Vallès)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

10.05 w 36a Milla Sagrada Familia [RFEA] – *Suspesa*
Barcelona

13.05 r Critèrium Josep Campmany (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

16.05 r Control Sub10-12-14 (8a Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

16.05 r Control Sub16-18-20 (6a Jornada)
a designar

16.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

16.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

16.05 6è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

16.05 Proves de control (4a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

16.05 w Campionat de Catalunya Ultra Trail de 50 Km (Ultra Trail Trencacims)
Paüls

17.05 w 34a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

17.05 w Trail Catllaràs – Copa Catalana
La Pobla de Lillet

17.05 w Trail Mitja Trencacims – Copa Catalana
Paüls

20.05 r Critèrium Josep Campmany (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

22.05 Campionat Iberoamericà – *Suspès*
Santa Cruz de Tenerife

23.05 w Campionat de Catalunya de Mitja Marató (22a Mitja Marató de Mataró) – *Ajornat*
Mataró

23.05 Míting Palafrugell Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

23.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 – *en suspens*
a designar

23.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 r Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster – *en suspens*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster – *en suspens*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster – *en suspens*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 r Campionat d’Espanya de Milla Màster – *en suspens*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 Míting Màster Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

24.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 w 15è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats-Gran Premi Sauleda – ajornat al 4/07
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

26.05 Encontre Internacional ESP-POR-TUR-Països Iberoamericans de Relleus 4×400 mixte
Santa Cruz de Tenerife

27.05 r Critèrium Josep Campmany (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

30.05 w XXXIV Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

30.05 r Campionat de Catalunya Sub18-20-23
Igualada (Estadi Municipal)

30.05 r Campionat d’Espanya Sub14 – *en suspens*
Madrid

30.05 w Meeting Internacional Jaén Paraíso Interior – XXI Mem. Francisco Ramón Higueras
Andújar (Jaén)

31.05 w 15a Milla Urbana de Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

31.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Màster
a designar

31.05 w 7a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
Granollers
+ Export Events