FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - maig 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions - maig 2020

01.05 w 29a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 11a Solidària Ciutat de L’Hospitalet – *Ajornada*
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 – *Ajornat al 19/09*
a designar

01.05 Proves de control (3a Jornada) – *Suspès*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

01.05 Campionat d’Espanya Universitari – *Suspès*
Valladolid

02.05 Copa del Món de Marxa – *Ajornat sense data*
Minsk (BLR)

02.05 Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades – *Suspès*
Arona (Tenerife)

02.05 Encontre Internacional ITA-ESP-FRA de Relleus 4×100, 4×400 i 4×400 mixte – *Suspès*
Rieti (ITA)

02.05 Control Sub16 i més grans (3a Jornada) – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

02.05 8è Meeting Màsters – *Suspès*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

03.05 w Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-11a Mitja Marató-11a Cursa de 10 Km) – ajornat al 15/11
Empúries

03.05 w 21a Cursa Delta Prat (5 i 10 km) – *Suspesa*
El Prat de Llobregat

03.05 w 4a Cursa de 5 Km (22a Cursa de Martorell) – *Ajornada*
Martorell

06.05 Critèrium Josep Campmany (1a Jornada) – *Suspès*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

08.05 Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster – Ajornat al 2/10
La Palma (Tenerife)

08.05 Encontre Internacional POR-BLR-ESP de Llançaments Sub20 i Sub23 – *Suspès*
Leiria (POR)

09.05 Control Sub10-12-14 (7a Jornada) – *Suspès*
a designar

09.05 Control Sub16-18-20 (4a Jornada) – *Suspès*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 Control Sub16-18-20 (5a Jornada) – *Suspès*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23 – *Ajornat al setembre-octubre*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

09.05 Track’atlon (Sub 8 a Sub12) – *Suspès*
Madrid

09.05 Dynamic New Athletics (Sub14/Sub13) – *Suspès*
Madrid

10.05 Campionat de Catalunya de 10.000 marxa Màster (pista) (6è Gran Premi de Marxa de Montornès del Vallès) – *Suspès*
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

10.05 w 36a Milla Sagrada Familia [RFEA] – *Suspesa*
Barcelona

13.05 Critèrium Josep Campmany (2a Jornada) – *Suspès*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

16.05 Control Sub10-12-14 (8a Jornada) – *Suspès*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

16.05 Control Sub16-18-20 (6a Jornada) – *Suspès*
a designar

16.05 Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada) – *Suspès*
diferents seus

16.05 Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada) – *Suspès*
diferents seus

16.05 6è Critèrium Màsters – *Suspès*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

16.05 Proves de control (4a Jornada) – *Suspès*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

17.05 w 34a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km) – *Suspesa*
Barcelona

17.05 w Trail Catllaràs – Copa Catalana – Ajornat al 26/07
La Pobla de Lillet

20.05 Critèrium Josep Campmany (3a Jornada) – *Suspès*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

22.05 Campionat Iberoamericà – *Suspès*
Santa Cruz de Tenerife

23.05 w Campionat de Catalunya de Mitja Marató (22a Mitja Marató de Mataró) – *Ajornat*
Mataró

23.05 Míting Palafrugell Costa Brava – Ajornat a 2021
Palafrugell (Estadi Municipal)

23.05 Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 – Ajornat al 31/10
a designar

23.05 Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 – *Ajornat al 26/09*
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 – *Ajornat al 26/09*
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

23.05 Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster – *Suspès*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster – *Suspès*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 Campionat d’Espanya de 10.000 metres Màster – *Suspès*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 Campionat d’Espanya de Milla Màster – *Suspès*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

23.05 Míting Màster Ciutat de Gavà – *Suspès*
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

24.05 Campionat de Catalunya de Clubs Sub10 – *Ajornat al 27/09*
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 – *Ajornat al 27/09*
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

24.05 w 15è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats-Gran Premi Sauleda – ajornat al 31/10
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

27.05 Critèrium Josep Campmany (4a Jornada) – *Suspès*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

29.05 w Meeting Internacional Jaén Paraíso Interior (XXI Mem. Francisco Ramón Higueras) – *Suspès*
Andújar (Jaén)

30.05 w XXXIV Gran Premio Internacional Cantones de Marcha – *Ajornat*
A Coruña

30.05 Campionat de Catalunya Sub18-20-23 – *Ajornat al setembre-octubre*
Igualada (Estadi Municipal)

30.05 Campionat d’Espanya Sub14 – Ajornat al 24-25/10
Madrid

31.05 w 15a Milla Urbana de Montcada i Reixac – *Suspesa*
Montcada i Reixac

31.05 Campionat de Catalunya de Clubs Màster – *Suspès*
a designar

31.05 w 7a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte) – *Ajornat*
Granollers
+ Export Events