FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - juny 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions - juny 2020

06.06 w Copa d’Europa de 10.000 metres – Ajornat juny 2021
Londres (GBR)

06.06 r Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia) – *Ajornat*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

06.06 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques Sub18 – *en suspens*
Pamplona

06.06 r Campionat de Catalunya Absolut – *Ajornat*
a designar

06.06 Campionat Mediterrani Sub23 – Ajornat juny 2021
La Nucía (Alicante)

07.06 r Campionat de Catalunya de Relleus Absolut – *Ajornat*
a designar

07.06 w 8a Cursa DiR Guàrdia Urbana Diagonal (5 i 10 Km) – *Ajornada*
Barcelona

10.06 r Critèrium Josep Campmany (5a Jornada) – *Ajornat*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

10.06 w XVI Meeting Iberoamericano – *Suspès*
Huelva

10.06 Espanya-Portugal (4×100 Absolut i Sub23) – *Suspès*
Huelva

13.06 r Campionat de Catalunya Sub10 (Jornada prèvia) – *Ajornat*
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

13.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (3a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

13.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

13.06 w X Meeting Internacional Arona de Proves Combinades – *Suspès*
Arona (Tenerife)

13.06 r Campionat d’Espanya de 100 Km Absolut i Màster – *en suspens*
Santander

13.06 r Campionat d’Espanya de 50 Km Absolut i Màster – *en suspens*
Santander

13.06 r Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada prèvia) – *Ajornat*
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

13.06 r Campionat de Catalunya Sub14 (Jornada prèvia) – *Ajornat*
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

13.06 4a. Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà – *Ajornat*
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

14.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió (Fase final) – *en suspens*
diferents seus

14.06 r Campionat de Catalunya Màster – *Ajornat*
a designar

14.06 w 16a Cursa de Llafranc – Pujada al Far de Sant Sebastià – *Suspesa*
Llafranc

14.06 w 9a Màgic BDN Running (10 Km) – *Ajornat*
Badalona

17.06 r Critèrium Josep Campmany (6a Jornada) – *Ajornat*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

19.06 Meeting de Madrid – *Suspès*
Madrid

20.06 Campionat de Catalunya de Milla (4a Milla Urbana de Canet de Mar) – *Ajornat*
Canet de Mar

20.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Màster (1a Divisió) – *en suspens*
La Nucía (Alicante)

20.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Màster (2a Divisió) – *en suspens*
Huesca

20.06 r Campionat d’Espanya Sub20 – *en suspens*
Gijón

20.06 Campionat d’Espanya per Federacions Autonòmiques Sub16 en edat escolar (CSD) – *Suspès*
Cuenca

21.06 r Campionat Gironí Absolut per Clubs – *Ajornat*
Palafrugell (Estadi Municipal)

27.06 r Campionat de Catalunya Sub10 (Jornada final) – *Ajornat*
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

27.06 r Campionat d’Espanya Absolut – *en suspens*
Getafe (Madrid)

27.06 Encontre Ibèric POR-ESP Sub18 – Trofeu Go Fit – *en suspens*
a designar

27.06 r Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada final) – *Ajornat*
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

27.06 r Campionat de Catalunya Sub14 (Jornada final) – *Ajornat*
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

28.06 w 9a Milla Urbana de Sant Pere – La Sagrera – *Suspesa*
Palau-solità i Plegamans

28.06 28a Cursa Vila Olímpica (5 i 10 Km) * Suspesa*
Barcelona

28.06 r Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada final) – *Ajornat*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

28.06 w Campionat de Catalunya de Trail (Trail Ulldeter) – *Ajornat*
Camprodon
+ Export Events