FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - octubre 2020

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions - octubre 2020

03.10 w XXXIII Milla Internacional de Berango – *Suspesa*
Berango (Vizcaya)

03.10 r R Campionat d’Espanya de Trail Running
La Palma (Tenerife)

03.10 r R Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques Sub18
Pamplona

03.10 r R Campionat d’Espanya Sub20
Madrid (Vallehermoso)

03.10 r R Campionat de Catalunya Sub 12
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

03.10 r R Campionat de Sabadell
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

03.10 r R Campionat de Catalunya Sub 14
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

04.10 w 7a Cursa Popular eva-diari SPORT – Cursa de les Dones de Terrassa (5 Km) – *Suspesa*
Terrassa

04.10 w XX Movistar Medio Maratón de Madrid – *Suspesa*
Madrid

04.10 r R Campionat de Catalunya Sub 10
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

04.10 r R Campionat de Catalunya Sub 16
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

10.10 r R Campionat d’Espanya Màster
San Fernando (Cádiz)

10.10 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16
Granollers (Estadi Municipal)

11.10 r R Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 12-14
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

11.10 r R Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 + Relleus
Igualada (Estadi Municipal)

11.10 w 26a Mitja Marató del Pla de l’Estany – *Suspesa*
Banyoles

11.10 r R Campionat de Catalunya Absolut i Sub23 de Proves Combinades
Igualada (Estadi Municipal)

11.10 r R Control Dinami-k Vilanova
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

14.10 Control intern – Ajornat al 15/10
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

14.10 r R Control Intern
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

15.10 r R Control intern
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

17.10 w R Campionat del Món de Mitja Marató
Gdynia (POL)

17.10 r R Campionat d’Espanya Sub14 per equips
Nerja (Málaga)

17.10 r R Campionat d’Espanya Sub18
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

17.10 Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat-Open – Ajornat al 7/11
Lloret de Mar (Estadi Municipal)

17.10 Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments – *Ajornat*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

18.10 w 33a Mitja Marató de Mollerussa – *Suspesa*
Mollerussa

18.10 w 9a Cursa Correbarri (10 Km) – *Suspesa*
Barcelona

24.10 Campionat d’Espanya de Clubs Sub16 – Ajornat al 7/11
a designar

24.10 r R Campionat d’Espanya Sub16
Granollers (Estadi Municipal)

24.10 r R Campionat d’Espanya Sub14
Madrid

24.10 r R Copa d’Espanya de Clubs Màster (1a Categoria)
Torrevieja (Alicante)

24.10 Campionat de Catalunya de Milla (4a Milla Urbana de Canet de Mar) – Ajornat al 31/10
Canet de Mar

24.10 Copa d’Espanya de Clubs Màster (2a Categoria) – *Ajornat*
Durango (Vizcaya)

25.10 w Media Maratón Valencia Trinidad Alfonso – EDP – Ajornada al 6/12
Valencia

25.10 w 42a Zurich Marató de Barcelona [RFEA-IAAF] – *Suspesa*
Barcelona

29.10 w R Campionat d’Europa Màster en ruta
Madeira (POR)

31.10 w R 15è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats-Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

31.10 w El Tast de la Mitja (10 Km amb desnivell) – Ajornada al 19/12
Granollers

31.10 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 – Final Dones
Castelló

31.10 Trofeu Social Tardor (1a Jornada) – *Ajornat al 28/11*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

31.10 Campionat de Catalunya de Milla (4a Milla Urbana de Canet de Mar) – *Ajornat*
Canet de Mar

31.10 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 – Final Homes
Cartagena (Murcia)
+ Export Events