|
01.03 |
|
r |
R |
Trofeo Ibérico Sub18 de Proves Combinades en pista coberta
|
|
|
02.03 |
w |
|
R |
Meeting Villa de Madrid en pista coberta
|
|
|
02.03 |
|
r |
R |
Control Manresà Sub14 d’Hivern
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
02.03 |
|
|
R |
Campionat d’Espanya Universitari de Cros
|
|
|
04.03 |
w |
|
R |
Campionat del Món de Marxa per equips
|
|
|
04.03 |
|
r |
R |
Control Social
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
05.03 |
|
r |
R |
Prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
05.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
05.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub18 en pista coberta
|
|
|
05.03 |
|
r |
R |
1r Control de Llançaments Ciutat de Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
06.03 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Cros Curt individual i per equips (8è Cros Club Atlètic Calderí)
|
|
|
06.03 |
w |
|
R |
LI Gran Premio Cáceres de Campo a Través
|
|
|
10.03 |
|
r |
R |
Control intern de Llançaments
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
11.03 |
|
r |
R |
Control intern
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
12.03 |
w |
|
R |
Campionat del Món Universitari de Cros
|
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16 de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
12.03 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Llançaments
|
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub20 en pista coberta
|
|
|
12.03 |
|
|
|
Jornada de Control Sub16 i més grans – *Ajornat per pluja
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Control de Promoció
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Control Ascó 1
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
12.03 |
|
|
|
Jornada interna del MAC – *Ajornat al 30/03
|
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Control de 4×800 Màster en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Màster de Cros Individual, Clubs i Relleus
|
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya CSD de Cros en edat escolar Sub 18-16
|
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub14 de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Màster
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
13.03 |
w |
|
|
Trail Olot Puigsacalm – *Ajornat per la pluja
|
|
|
13.03 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Trail Running (Lloretrail)
|
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
13.03 |
|
r |
R |
Control Març
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
18.03 |
w |
|
R |
Campionat del Món en pista coberta
|
|
|
18.03 |
|
r |
R |
Control Social
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
19.03 |
|
r |
R |
Final Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
19.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya d’Atletisme adaptat – Open
|
Lloret de Mar (Estadi Municipal)
|
|
19.03 |
|
r |
R |
Control de Proves Combinades de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
20.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
20.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 10.000 Absolut-Sub23-Màster i 5.000 Sub18-20
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
20.03 |
w |
|
R |
9a Mitja Mataró Colomenca + 10K
|
|
|
20.03 |
w |
|
R |
Trail Costa Brava
|
|
|
20.03 |
w |
|
R |
26a Mitja Marató de la Garrotxa
|
|
|
20.03 |
w |
|
R |
17a Marató del Mediterrani RACC (Marató per equips-Mitja Marató-10 Km-5 Km)
|
|
|
20.03 |
w |
|
R |
Cursa Corre en gran pels més petits (5 i 10 Km.) (Circuits no homologats)
|
|
|
24.03 |
|
r |
R |
Control intern de Llançaments
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
25.03 |
|
r |
R |
Control Social
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
25.03 |
|
r |
R |
Control Social
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
26.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
26.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments llargs Màster
|
|
|
26.03 |
w |
|
R |
XXIX Media Maratón Azkoitia-Azpeitia “Memorial Diego García”
|
|
|
26.03 |
|
r |
R |
Control de Proves Combinades
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
26.03 |
|
r |
R |
Control de Proves Combinades de Promoció
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
27.03 |
|
r |
R |
39è Cros Internacional de les Valls (Campionat d’Andorra de Cros)
|
|
|
27.03 |
w |
|
R |
27a Mitja Marató del Pla de l’Estany
|
|
|
27.03 |
w |
|
R |
27a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-La Roca
|
|
|
27.03 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
27.03 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments (1r Memorial Llorenç Cassi)
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
27.03 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut per Clubs de Marxa (4t GP de Marxa del KNLTS–Trofeu Pepe Berlandino)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
27.03 |
|
r |
R |
Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
30.03 |
|
|
|
Jornada interna del MAC – *Suspès*
|
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Control Social
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|