|
01.05 |
w |
|
R |
Cursa fons 1 maig La Garriga (7 i 14 Km)
|
|
|
01.05 |
w |
|
R |
22a Mou-te per l’esclerosi múltiple (5 i 10 Km) (Circuits no homologats)
|
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)
|
|
01.05 |
w |
|
R |
30a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 12a Solidària Ciutat de L’Hospitalet (Circuit no homologat)
|
L’Hospitalet de Llobregat
|
|
01.05 |
w |
r |
R |
9è Trofeu de Promoció del Baix Llobregat (GP Fira dels Espàrrecs)
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
01.05 |
|
r |
R |
40è Trofeu Pratenc – Memorial Mónica Gregorio
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
01.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (1a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
02.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control Absolut (1a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control intern Sub14 i Sub16
|
Parets del Vallès (Zona Esportiva) Marques només a nivell català
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control intern de Llançaments
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
06.05 |
|
|
|
Control Social de Salt amb Perxa – *Ajornat al 13/05*
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control intern
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control Social
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control intern
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
07.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Trail Running per Federacions Autonòmiques
|
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Control Sub10-12 (3a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
07.05 |
|
|
|
Jornada de Control Sub16 i més grans – *Suspès*
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
07.05 |
w |
r |
R |
25a Milla Urbana de Ripollet (Memorial Juan Suárez)
|
|
|
07.05 |
w |
|
R |
Campionat d’Espanya Universitari
|
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 DNA
|
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Control Sub14-16 (3a Jornada)
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
07.05 |
w |
r |
R |
Berga-Rasos-Berga
|
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (2a Jornada)
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Proves de Control
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (2a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Control Sub18-20 (2a Jornada)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
08.05 |
w |
|
R |
Zurich Marató de Barcelona (RFEA)
|
|
|
08.05 |
w |
r |
R |
Petita BRB (Copa Catalana de Trail Running de Promoció)
|
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
|
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de 10.000 metres Marxa
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
08.05 |
w |
|
R |
22a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
|
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10 Km Absolut i Màster
|
|
|
08.05 |
w |
|
R |
26a Cursa de Cardedeu (10 Km circuit mixte)
|
|
|
08.05 |
w |
|
R |
2a Cursa solidària de Cardedeu – Mitja Marató de Muntanya
|
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Control intern CA Castellar
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Control de Perxa a Manresa
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control Social de Salts
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control Absolut (2a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
12.05 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa Màster Ruta
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Control Social de Salt amb Perxa
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
w |
r |
R |
Penedès Trail (Copa Catalana de Trail Running de Promoció)
|
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control Sub18-20 (3a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control Sub10-12 (4a Jornada)
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
|
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
|
|
|
14.05 |
w |
|
R |
ISF Gimnasiada Escolar
|
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control de Primavera al GEiEG
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control Sub14-16 (4a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat Comarcal Escolar
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control Absolut Antonio Amorós
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (3a Jornada)
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control en Pista Aire Lliure
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (3a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
15.05 |
w |
|
R |
13a Run Festival Tossa de Mar (5, 10, 21, 42 Km) Circuits no homologats
|
|
|
15.05 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Trail Running Màster
|
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)
|
|
15.05 |
w |
|
R |
Penedès Trail (TRS3) (20 Km)
|
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)
|
|
15.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
15.05 |
w |
|
R |
9a Cursa 10 Km i 7a Cursa 5 Km Ciutat de Vilanova
|
|
|
15.05 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
16.05 |
w |
|
R |
I Gran Premio Internacional Madrid Marcha La Liga
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Control Absolut (3a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
18.05 |
|
r |
R |
7a jornada interna del MAC
|
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)
|
|
20.05 |
w |
r |
R |
Campionat Iberoamericà Alicante 2022
|
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
|
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
|
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Control Absolut Antonio Amorós
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
21.05 |
|
r |
R |
28è Campionat Local
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
22.05 |
|
r |
R |
Control Sub18-20 (4a Jornada)
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
22.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
22.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
22.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Màster
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
22.05 |
w |
|
R |
35a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
|
|
|
22.05 |
|
r |
R |
Control Obert CA Gavà Maig
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
24.05 |
|
|
|
Control Social FACVAC – *Ajornat al 26/05
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
25.05 |
w |
|
R |
XVII Meeting Iberoamericano
|
|
|
25.05 |
w |
|
R |
Encontre Internacional ESP-POR de Relleus 4×100 Sub18-Sub20 i Absolut
|
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Control Absolut (4a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
5è Míting Ciutat de Mollet
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
28.05 |
w |
|
R |
17è Míting Internacional de Paratletisme de L’Hospitalet – Gran Premi Sauleda
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub18
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
28.05 |
|
|
|
Control Sub10-12 (5a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
28.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de 10.000 metres
|
|
|
28.05 |
w |
|
R |
XXXV Gran Premio Internacional de Marcha Cantones de A Coruña “Trofeo Sergio Vázquez”
|
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub14
|
|
|
28.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya Màster de Proves Combinades – *Ajornat 15-16/10
|
|
|
28.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya Màster de Pentatló de Llançaments – *Ajornat 15-16/10
|
|
|
28.05 |
|
|
|
Campionat d’Espanya Màster de 10.000 i Milla – *Ajornat 15-16/10
|
|
|
28.05 |
|
|
|
Control Sub14-16 (5a Jornada) – *Suspès*
|
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Meeting Internacional d’Andorra
|
Andorra la Vella (Estadi Comunal)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Jornades Atlètiques CA Torredembarra
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Campionat Social
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
16è Meeting Català de Veteranes i Veterans (4t Memorial Valentí Huch)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Control de Primavera al GEiEG
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
29.05 |
w |
|
R |
Les Guilleries Xtrail (TRS4) (26 Km)
|
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
29è Míting Internacional Palafrugell Costa Brava
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
29.05 |
w |
|
R |
8a Cursa Diagonal DIR Guàrdia Urbana (10 Km amb desnivell)
|
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Trofeu 40è Aniversari AAC
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (4a Jornada)
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
29.05 |
w |
|
|
29a Pujada a les Dues Pedres
|
|