FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions passades › Promoció

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Competicions passades › Promoció

març 2020

21.03 Jornada Social de Promoció – *Suspès*
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

22.03 Final Territorial “TRACK’ATHLON” – *Suspès*
Sant Cugat del Vallès

22.03 Jornades Atlètiques CA Torredembarra (1a Jornada) – *Suspès*
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català

24.03 Control Social Promoció CA Palafrugell (4a Jornada) – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

28.03 Jornada de Proves Combinades de Promoció – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

29.03 Control Sub10-12-14 (5a Jornada) – *Suspès*
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

29.03 Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia) – *Suspès*
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

31.03 Control Social Promoció CA Palafrugell (5a Jornada) – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

abril 2020

04.04 Campionat de Catalunya de Relleus Sub12-14-16 (Jornada prèvia) – *Suspès*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

04.04 5è Memorial Josep Novell – *Suspès*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

18.04 w Campionat del Món Escolar ISF de Cros – *Ajornat*
Strbske Pleso (CZE)

18.04 Campionat de Catalunya de Proves Combinades – *Ajornat al setembre-octubre*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

18.04 Control Sub16-18-20 (1a Jornada) – *Suspès*
a designar

18.04 Proves de control (2a Jornada) – *Suspès*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

19.04 Control Sub16-18-20 (2a Jornada) – *Suspès*
a designar

19.04 Campionat Territorial de Promoció – *Suspès*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.04 Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 (Jornada final) – *Ajornat al 10/10*
Granollers (Estadi Municipal)

25.04 8è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat (GP Fira dels Espàrrecs) – *Suspès*
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

maig 2020

01.05 Proves de control (3a Jornada) – *Suspès*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

02.05 Control Sub16 i més grans (3a Jornada) – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

09.05 Control Sub10-12-14 (7a Jornada) – *Suspès*
a designar

09.05 Control Sub16-18-20 (4a Jornada) – *Suspès*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 Control Sub16-18-20 (5a Jornada) – *Suspès*
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

09.05 Track’atlon (Sub 8 a Sub12) – *Suspès*
Madrid

09.05 Dynamic New Athletics (Sub14/Sub13) – *Suspès*
Madrid
+ Export Events