Historial Presidents del CCJ

12 d’agost de 1933.
Assemblea General Ordinària de la Federació Catalana d’Atletisme
S’aprova que es formi una comissió de 5 membres per confeccionar els Estatuts del Col·legi de Jutges i Cronometradors de Catalunya.
Els 5 membres son: José POUS, Rossend CALVET, Francesc CARRERAS, Esteve MORENO i Isidre MESTRES.

21 d’octubre de 1933.
Assemblea Extraordinària de la Federació Catalana d’Atletisme

Son aprovats els Reglaments dels Estatuts del Col·legi de Jutges i Cronometradors de Catalunya.


Isidoro MAÑÈS TEJEDOR
juny 1939 – agost 1940

Miquel AREVALO SANGUÉS
agost 1940 – novembre 1941

Fermín MARIANA DE LA PRESA
novembre 1941 – abril 1945

Lluís VERNET TOST
abril 1945 – gener 1948

Josep Maria AGUILA MUNUERA
gener 1948 – novembre 1949

Josep CARRERAS CALVET
novembre 1949 – novembre 1951


Joaquim ROCA LAFORJA
novembre 1951 – desembre 1957

Francesc CASTELLÓ CRESPO
desembre 1957 – juny 1960

Guillem ROS MASSOT
juny 1960 – setembre 1961

Miquel CONSEGAL BOIX
desembre 1961 – octubre 1964

Miquel FERNANDEZ BADA
octubre 1964 – novembre 1966

Eliseu LLOBET BARALDES
novembre 1966 – octubre 1968

Domingo CASILLAS HUSILLOS
octubre 1968 – octubre 1969

Raimundo CAMPS GUMÀ
octubre 1969 – març 1972

Eduard GARCÈS MARRO
març 1972 – setembre 1974

Jordi REINOSO SOLER
setembre 1974 – juny 1975

Miquel Angel MUNTANER DIAZ
juny 1975 – octubre 1976

Comissió Gestora:
José BRUNET MOLAS
Joan DARANAS TRIADÚ
Guillem MONTAGUT SEBASTIÀ
octubre 1976 – març 1978

Guillem MONTAGUT SEBASTIÀ
març 1978 – desembre 1979

Benito GALLEGO ALARCÓS
desembre 1979 – octubre 1981

José Maria SANTASUSANA BRIA
octubre 1981 – gener 1984

Josep VICH BARÓ
gener 1984 – desembre 1984

Jordi ROIG LIZARRAGA
desembre 1984 – novembre 1988

Domingo CASILLAS HUSILLOS
novembre 1988 – juliol 1996

Ricardo AMADOR ESCOBEDO
juliol 1996 –