Comitès i Comissions

 

COMITÈ EXECUTIU
Presidenta Mercè Rosich i Vilaró
Vicepresident 1r. Carles Baronet i Aldabó
Vicepresident 2n. Jordi Molins i Gómez
Vicepresidenta 3a. Pilar Mínguez i Peral
Tresorer Xavier Sagrera i Rius
Secretari Joan Lleonart i Montaña
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMISSIÓ ECONÒMICA
Presidenta Mercè Rosich i Vilaró
Vicepresident 1r. Carles Baronet i Aldabó
Vicepresident 2n. Jordi Molins i Gómez
Vicepresidenta 3a. Pilar Mínguez i Peral
Tresorer Xavier Sagrera i Rius
Secretari Joan Lleonart i Montaña
Vocal Pau Galiana i Llasat
Vocal Francisco Piñera i Penalva
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMITÈ DE COMPETICIÓ i DISCIPLINA ESPORTIVA
President Ricard Yañez i Velasco
Vocal Rafael Raga i Pujol
Secretari Carles Baronet i Aldabó
COMISSIÓ DE CLUBS
Presidència Cornellà Atlètic
Vocal L’Hospitalet Atletisme
Vocal Futbol Club Barcelona
Vocal Club Atletisme Tarragona
Vocal Club Atletisme Gavà
Vocal Club Atletisme Nou Barris
Vocal Club Atlètic Igualada
Vocal Grup Excursionista i Esportiu Gironí
Vocal Club Atletisme Canaletes
Vocal Joventut Atlètica Sabadell
Vocal Club Atlètic Vic
COMITÈ D’ATLETES
President Robert Díez Ibáñez
Vocal Laura Bou i Saumell
Vocal Mònica Clemente i Martí
Vocal Emilia del Hoyo i Pérez
Vocal Arnau Erta i Majó
Vocal Esther Guerrero i Puigdevall
Vocal Elena Llovera i Miró
Vocal José Javier Ortega i Rozalén
Vocal Laura Redondo i Mora
Vocal Alex Valverde i Valencia
COMITÈ D’ENTRENADORS
President Luis Sevillano i Gonzalo
Vocal Alvaro Aljarilla i Fernández
Vocal Sergi Calatayud i Masip
Vocal Maria Carbó i Calvet
Vocal Francesc Carrillo i Serradell
Vocal Maria Durán i Forteza
Vocal Enric Obiol i Pedrol
Vocal Adrián Revilla i Revilla
Vocal Cora Salas i Planas
Vocal Pablo Sanchís i Sanjuan
COMITÈ DE JUTGES
President Sergio Solana i Ros
Vicepresident Rafael Raga i Pujol
Vocal Gemma Castaño i Vinyals
Vocal Enric Masó i Valls
Vocal Francisco Javier Mula i Fernández
Vocal Pere Ocaña Bombardó
Vocal Guillem Pera i Blanco
Vocal Jordi Reinoso i Soler
Vocal José Saenz de Pablo i Solé
Vocal Montserrat Virgili i Ferré
Vocal Eduard Zamora i Roman
Assessor Jordi Estruch i Valero
Assessora Blanca López i Rueda
Secretari Sergi Dolz i Santo Domingo
COMITÈ TÈCNIC
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Responsable de Velocitat i Tanques Àlex Codina i Trenzano
Responsable de Mig-fons i Fons Andreu Novakosky i Davidov
Responsable de Salts Antonio Corgos i Cervantes
Responsable de Llançaments Pau Cecilia i Gallego
Responsable de Proves Combinades Fernando Martínez i Esteban
Responsable de Cros i Ruta Maria Carbó i Calvet
Responsable de Marxa José Manuel Rodríguez i Aguilar
Responsable de Trail Alfonso López i López
Responsable de Categories de Promoció Jaume Vilà i Monés
Responsable de Formació i Recerca Carles Lorente i González
COMISSIÓ DE BEQUES I AJUTS
Presidenta Mercè Rosich i Vilaró
Tresorer Xavier Sagrera i Rius
Vicepresident Àrea econòmica Jordi Molins i Gómez
Secretari Joan Lleonart i Montaña
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Responsable de Salts Antonio Corgos i Cervantes
Responsable de Llançaments Pau Cecilia i Gallego
Responsable de Mig-fons i Fons Andreu Novakosky i Davidov
Responsable de Velocitat i Tanques Àlex Codina i Trenzano
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMISSIÓ DE CROS
Responsable Maria Carbó i Calvet
Vocal Fran Carrillo i Serradell
Vocal Juan Carlos Galán i Miró
Vocal Xavier Garcia i Insa
Vocal Juan Carlos Ginés i Puertas
Vocal Laura Pelegrí i Guilleme
Vocal Joan Montserrat i Marieges
Vocal Joan Ramon Moya i Garcia
Vocal Andreu Novakosky i Davidov
Vocal José Antonio Prieto i Gásques
Vocal Rogelio Vega i Martín
COMISSIÓ DE MARXA ATLÈTICA
Responsable José Manuel Rodríguez i Aguilar
Vocal Manuel Castro i Nuñez (AA Catalunya)
Vocal Valentí Massana i Gràcia (CM Sant Cugat)
Vocal Tino Ruiz i Rubio (CA Palafrugell-GiCB)
Vocal Sergi Calatayud i Masip (Runners El Vendrell)
Vocal Maya Fernández i Fernández (UA Barberà)
Vocal José Berlandino i Fernández (CA Canaletes)
Vocal José Galdón (CA Vic)
Vocal Eduard Aixalà i Culleré (AA Xafatolls)
Vocal Olga Cabrera i Ysas (Atleta)
Vocal José Sáenz de Pablo i Solé (Jutge)
COMISSIÓ DE PROMOCIÓ
Presidència José Luis Giménez (Unió Colomenca At.)
Sots presidència Eva Buxadé (CA Puigcerdà)
Responsable Tècnic Jaume Vilà
Vocal Ernesto Alonso
Vocal Blanca Castillo (CN Reus Ploms)
Vocal Albert Lapuente (CA Sant Just)
Vocal Aketza León (UA Barberà)
Vocal Elena Llobera (AA Xafatolls)
Vocal Jordi Pelegrí (GA Lluïsos Mataró)
Vocal Cora Salas (Muntanyenc Sant Cugat)
Vocal Joan Manel Sesé (CA Castellar)
Vocal Josep Maria Torres (Consell Esportiu La Selva)
COMISSIÓ DE TRAIL
Responsable Alfonso López i López (JAB-Berga)
Vocal Pau Bartoló i Roca (Avià)
Vocal Marta Gironès i Castellà (UA Terrassa)
Vocal Albert Carrere i Segarra (UA Terrassa)
Vocal Andrés Arroyo i Mazorra (Sant Feliu de Guixols)
Vocal Alfons Guillén i Zurera (CA Canovelles)
Vocal David Valls i Giménez (CA La Pobla de Segur)
Vocal Alejandro Renales i Prieto (UA Montsià)
COMISSIÓ ATLETISME MÀSTER
Presidenta Betania Duarte i Candau (GA Lluïsos Mataró)
Vocal Maria Rosa Busquets i Fuster (Avinent Manresa)
Vocal Cristina Campos i del Pino (Cornellà At.)
Vocal Lluïsa Casanovas i Gaset (Barcelona At.)
Vocal Maria José Descarrega i Gordo (UA Montsià)
Vocal Juanjo Verdugo Bueno (CE Cerdanyola)
Vocal Raul Julián i Escrivà (JA Sabadell)
Vocal Lucio José Martínez i González (CE Universitari)
Vocal Antoni Mayoral i Simón (GEiE Gironí)
Vocal Josep Ramon Sanahuja i Barranco (AA Xafatolls)
Vocal Jordi Salvador i Vens (CA Nou Barris)
COMISSIÓ D’ORGANITZACIONS
Responsable Carles Baronet i Aldabó (Vicepresident 1r.)
Vocal Quim Erta i Borrego (Director Tècnic)
Vocal Jaume Vilà i Monés (Responsable Promoció)
Vocal Jordi Estruch i Valero (Gerent)
Vocal Andreu Novakosky i Davidov (CA Laietània)
Vocal Toni Cornellas (AE La Mitja)
Vocal Rafael Raga i Pujol (Jutge)
Vocal Gemma Castaño i Vinyals (Jutgessa)
Vocal Josep Massa i Roura (Delegat Girona)
Vocal Juli Niubó i Caba (Delegat Lleida)
Vocal Joan Carles Gavaldà i Bordes (Delegat Tarragona i Terres de l’Ebre)
Vocal Raul Julián i Escrivà (Comissió Atletisme Màster)
Vocal Robert Díez i Ibáñez (Comitè d’Atletes)
Vocal Juanma Prieto (JA Sabadell)