Comitès i Comissions

 

COMITÈ EXECUTIU
Presidenta Mercè Rosich i Vilaró
Vicepresident 1r. Carles Baronet i Aldabó
Vicepresident 2n. Jordi Molins i Gómez
Vicepresidenta 3a. Pilar Mínguez i Peral
Tresorer Xavier Sagrera i Rius
Secretaria Judith Ester i Ribera
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMISSIÓ ECONÒMICA
Presidenta Mercè Rosich i Vilaró
Vicepresident 1r. Carles Baronet i Aldabó
Vicepresident 2n. Jordi Molins i Gómez
Vicepresidenta 3a. Pilar Mínguez i Peral
Tresorer Xavier Sagrera i Rius
Secretaria Judith Ester i Ribera
Vocal Pau Galiana i Llasat
Vocal Francisco Piñera i Penalva
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMITÈ DE COMPETICIÓ i DISCIPLINA ESPORTIVA
President Ricard Yañez i Velasco
Vocal Rafael Raga i Pujol
Secretari Carles Baronet i Aldabó
COMISSIÓ DE CLUBS
President
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
COMITÈ D’ATLETES
President Robert Díez Ibáñez
Vocal Laura Bou i Saumell
Vocal Mònica Clemente i Martí
Vocal Emilia del Hoyo Pérez
Vocal Arnau Erta i Majó
Vocal Esther Guerrero i Puigdevall
Vocal Elena Llovera i Miró
Vocal José Javier Ortega i Rozalén
Vocal Laura Redondo i Mora
Vocal Alex Valverde i Valencia
COMITÈ D’ENTRENADORS
President Luis Sevillano i Gonzalo
Vocal Alvaro Aljarilla i Fernández
Vocal Sergi Calatayud i Masip
Vocal Maria Carbó i Calvet
Vocal Francesc Carrillo i Serradell
Vocal Maria Durán i Forteza
Vocal Enric Obiol i Pedrol
Vocal Adrián Revilla i Revilla
Vocal Cora Salas i Planas
Vocal Pablo Sanchís i Sanjuan
COMITÈ DE JUTGES
President Sergio Solana i Ros
Vice-president Rafael Raga i Pujol
Vocal Gemma Castaño i Vinyals
Vocal Enric Masó i Valls
Vocal Francisco Javier Mula i Fernández
Vocal Pere Ocaña Bombardó
Vocal Guillem Pera i Blanco
Vocal Jordi Reinoso i Soler
Vocal José Saenz de Pablo i Solé
Vocal Montserrat Virgili i Ferré
Vocal Eduard Zamora i Roman
Assessor Jordi Estruch i Valero
Assessora Blanca López i Rueda
Secretari Sergi Dolz i Santo Domingo
COMITÈ TÈCNIC
Director Tècnic Joaquim Erta i Borrego
Responsable de Velocitat i Tanques Àlex Codina i Trenzano
Responsable de Mig-fons i Fons Andreu Novakosky i Davidov
Responsable de Salts Antonio Corgos i Cervantes
Responsable de Llançaments Pau Cecilia i Gallego
Responsable de Proves Combinades Fernando Martínez i Esteban
Responsable de Cros i Ruta Maria Carbó i Calvet
Responsable de Marxa José Manuel Rodríguez i Aguilar
Responsable de Trail Alfonso López i López
Responsable de Categories de Promoció Jaume Vilà i Monés
Responsable de Formació i Recerca Carles Lorente i González
COMISSIÓ DE CROS
President
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
Vocal
COMISSIÓ DE TRAIL
Responsable Alfonso López i López (JAB-Berga)
Vocal Pau Bartoló i Roca (Avià)
Vocal Ruben Bona i Carneros (CA Cerdanyola)
Vocal Albert Carrere i Segarra (UA Terrassa)
Vocal Andrés Arroyo i Mazorra (Sant Feliu de Guixols)
Vocal Alfons Guillén i Zurera (CA Canovelles)
Vocal David Valls i Giménez (CA La Pobla de Segur)
Vocal Alejandro Renales i Prieto (UA Montsià)
COMISSIÓ ATLETISME MÀSTER
Presidenta Betania Duarte i Candau (GA Lluïsos Mataró)
Vocal Maria Rosa Busquets i Fuster (Avinent Manresa)
Vocal Cristina Campos i del Pino (Cornellà At.)
Vocal Lluïsa Casanovas i Gaset (Barcelona At.)
Vocal Maria José Descarrega i Gordo (UA Montsià)
Vocal Sònia Giménez i Borrego (Pratenc AA)
Vocal Raul Julián i Escrivà (JA Sabadell)
Vocal Lucio José Martínez i González (CE Universitari)
Vocal Antoni Mayoral i Simón (GEiE Gironí)
Vocal Josep Ramon Sanahuja i Barranco (AA Xafatolls)
Vocal Jordi Salvador i Vens (CA Nou Barris)