Comitès i Comissions

 

COMITÈ EXECUTIU
President Joan Villuendas i Bornau
Vice-President Josep Maria Antentas i Altarriba
Vice-President Josep Maria Piqueras i Folch
Vice-President Joan Cutrina i Martí
Tresorer Ramon Mir i Ferrer
Secretari Pere Riba i Masjuan
Director Tècnic Miguel Vélez i Blasco
Gerent Jordi Estruch i Valero
COMITÈ DE COMPETICIÓ i DISCIPLINA ESPORTIVA
President Ricard Yañez i Velasco
Vocal Ricardo Amador i Escobedo
Secretari Pere Riba i Masjoan
COMISSIÓ DE CLUBS
President AA Catalunya (Ricard Llorens i Latorre)
Vocal CA Calella
Vocal CA Granollers
Vocal CA Igualada
Vocal CA Tarragona
Vocal Cornellà At.
Vocal FC Barcelona
Vocal GEiE Gironí
Vocal L’Hospitalet Atletisme
Vocal Lleida UA
COMITÈ D’ATLETES
President    (atletes@fcatletisme.cat) Pau Fradera i Miralles
Vocal Adhara Barril i Navarro
Vocal Jesús Castillo i Patiño
Vocal Patrick Chinedu Ike i Origa
Vocal Alex Kingue i Porteros
Vocal Zoya Naumov i Corbera
Vocal Oriol Piqueras i Aragó
Vocal Laura Redondo i Mora
Vocal Roberto Tello i Benedicto
COMITÈ D’ENTRENADORS
Presidenta   (entrenadors@fcatletisme.cat) Esther Rodríguez i Forero
Vocal Jordi Amorós i Ortín
Vocal Maria Carbó i Calvet
Vocal Sebastián Conesa i Ros
Vocal Esteban Giménez i Giménez
Vocal Antonio Hernández i Luna
Vocal Jori Inglavaga i López
Vocal Alex Mancheño i Pérez
Vocal Andreu Novakosky i Davidov
Vocal José Antonio Prieto i Gásques
COMISSIÓ DE PROMOCIÓ
President Xavier Gironés i Tomás
Vocal Ernesto Alonso i Roda
Vocal Alex Mancheño i Pérez
Vocal Jordi Pelegrí i Altarriba
Vocal Jaume Quintana i Leria
Vocal Sergio Torres i Salgado
COMITÈ DE JUTGES
President Sergio Solana i Ros
Vice-president Rafael Raga i Pujol
Vocal Gemma Castaño i Vinyals
Vocal Enric Masó i Valls
Vocal Francisco Javier Mula i Fernández
Vocal Pere Ocaña Bombardó
Vocal Guillem Pera i Blanco
Vocal Jordi Reinoso i Soler
Vocal José Saenz de Pablo i Solé
Vocal Montserrat Virgili i Ferré
Vocal Eduard Zamora i Roman
Assessor Jordi Estruch i Valero
Assessora Blanca López i Rueda
Secretari Sergi Dolz i Santo Domingo
COMITÈ TÈCNIC
Director Tècnic Miguel Vélez i Blasco
Responsable de velocitat, tanques i relleus
Responsable de mig fons, fons, ruta i cros Esteban Giménez i Giménez
Adjunt de mig fons, fons, ruta i cros José Antonio Prieto i Gásques
Responsable de Salts Sebastián Conesa i Ros
Responsable de Llançaments Lázaro Torrente Higueras
Responsable de Proves Combinades Fernando Martínez i Esteban
Responsable de Marxa Valentí Massana i Gràcia
Responsable de Trail Rafa Flores i Andreu
Director de l’Escola Catalana d’Entrenadors Juan Carlos Galán Miró
COMISSIÓ DE CROS
President Esteban Giménez i Giménez
Vocal Josep Carballude i Juncà
Vocal Maria Carbó Calvet
Vocal Juan Carlos Galán Miró
Vocal Antonio Hernández i Luna
Vocal Manel Pla i Puerto
Vocal José Antonio Prieto i Gásques
Vocal Jordi Toda i Vericat
Vocal Rogelio Vega i Martín
COMISSIÓ DE TRAIL
President Rafa Flores i Andreu
Vocal Andrés Arroyo i Mazorra
Vocal Ruben Bona Carnero
Vocal Albert Carrère i Segarra
Vocal Alfonso López i López
Vocal Clàudia Sabata i Font
Vocal Toni Santisteban i Roncero
COMISSIÒ DE BEQUES
President Joan Villuendas i Bornau
Vice-President Josep Maria Antentas i Altarriba
Vice-President Josep Maria Piqueras i Folch
Vice-President Joan Cutrina i Martí
Tresorer Ramon Mir i Ferrer
Secretari Pere Riba i Masjuan
Director Tècnic Miguel Vélez i Blasco
Gerent Jordi Estruch i Valero
President Comissió de Clubs Ricard Llorens i Latorre