Composició de l’Oficina

Jordi Estruch Valero

Gerent i cap de l’Àrea Tècnica
jordi@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.18

Salvador Arnalte López

Cap d’Administració
salvador@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.95

Quim Erta Borrego

Director Tècnic i coordinador dels plans especials
qerta@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.85

Miriam Santamaria Brichs

Cap del Gabinet de la Presidència i directora de Comunicació
msantamaria@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.88

Maria Jesús Morera Lorenzo

Responsable de Competicions i Llicències
mariajesus@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.71.54

Sergi Dolz Santo Domingo

Responsable d’Informàtica, Estadística i secretari del Comitè de Jutges
sergi@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.79.22

David Sabiote Plumed

Responsable de Promoció i secretari de l’Escola Catalana d’Entrenadors i del Comitè Tècnic
david@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.85

Maite López Bárcenas

Responsable de Rànquing i suport a la Presidència
maite@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.82

Carla Piñera Pons

Secretaria de la Presidència
cpinera@fcatletisme.cat
Tel. 93.268.78.88

Jordi Lacambra Santiago

Servei de Premsa
jlacambra@fcatletisme.cat

Correus genèrics