FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - març 2022

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - març 2022

01.03 r R Trofeo Ibérico Sub18 de Proves Combinades en pista coberta
Madrid

02.03 w R Meeting Villa de Madrid en pista coberta
Madrid

02.03 r R Control Manresà Sub14 d’Hivern
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

02.03 R Campionat d’Espanya Universitari de Cros
Lorca (Murcia)

04.03 w R Campionat del Món de Marxa per equips
Muscat (OMA)

04.03 r R Control Social
Palafrugell (Estadi Municipal)

05.03 r R Prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.03 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.03 r R Campionat d’Espanya Sub18 en pista coberta
Valencia

05.03 r R 1r Control de Llançaments Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

06.03 w r R Campionat de Catalunya de Cros Curt individual i per equips (8è Cros Club Atlètic Calderí)
Caldes de Montbui

06.03 w R LI Gran Premio Cáceres de Campo a Través
Serradilla (Cáceres)

10.03 r R Control intern de Llançaments
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

11.03 r R Control intern
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

12.03 w R Campionat del Món Universitari de Cros
Aveiro (POR)

12.03 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.03 r R Campionat de Catalunya Sub16 de Proves Combinades en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.03 w R Copa d’Europa de Llançaments
Leiria (POR)

12.03 r R Campionat d’Espanya Sub20 en pista coberta
Antequera (Màlaga)

12.03 Jornada de Control Sub16 i més grans – *Ajornat per pluja
Palafrugell (Estadi Municipal)

12.03 r R Control de Promoció
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

12.03 r R Control Ascó 1
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

12.03 Jornada interna del MAC – *Ajornat al 30/03
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

12.03 r R Control de 4×800 Màster en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

13.03 r R Campionat d’Espanya Màster de Cros Individual, Clubs i Relleus
Hornachuelos (Córdoba)

13.03 r R Campionat d’Espanya CSD de Cros en edat escolar Sub 18-16
Getafe (Madrid)

13.03 r R Campionat de Catalunya Sub14 de Proves Combinades en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

13.03 r R Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Màster
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

13.03 w Trail Olot Puigsacalm – *Ajornat per la pluja
Olot

13.03 w r R Campionat de Catalunya de Trail Running (Lloretrail)
Lloret de Mar

13.03 r R Control Social de Promoció
Sant Celoni (Estadi Municipal)

13.03 r R Control Març
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

18.03 w R Campionat del Món en pista coberta
Belgrado (SRB)

18.03 r R Control Social
Palafrugell (Estadi Municipal)

19.03 r R Final Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

19.03 r R Campionat de Catalunya d’Atletisme adaptat – Open
Lloret de Mar (Estadi Municipal)

19.03 r R Control de Proves Combinades de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

20.03 r R Campionat de Catalunya Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

20.03 r R Campionat de Catalunya de 10.000 Absolut-Sub23-Màster i 5.000 Sub18-20
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

20.03 w R 9a Mitja Mataró Colomenca + 10K
Santa Coloma de Gramenet

20.03 w R Trail Costa Brava
Palamós

20.03 w R 26a Mitja Marató de la Garrotxa
Olot

20.03 w R 17a Marató del Mediterrani RACC (Marató per equips-Mitja Marató-10 Km-5 Km)
Castelldefels

20.03 w R Cursa Corre en gran pels més petits (5 i 10 Km.) (Circuits no homologats)
Sant Esteve Sesrovires

24.03 r R Control intern de Llançaments
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.03 r R Control Social
Palafrugell (Estadi Municipal)

25.03 r R Control Social
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

26.03 r R Campionat d’Espanya Sub16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

26.03 r R Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments llargs Màster
Badajoz

26.03 w R XXIX Media Maratón Azkoitia-Azpeitia “Memorial Diego García”
Azpeitia (Gipúzcoa)

26.03 r R Control de Proves Combinades
Palafrugell (Estadi Municipal)

26.03 r R Control de Proves Combinades de Promoció
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

27.03 r R 39è Cros Internacional de les Valls (Campionat d’Andorra de Cros)
Andorra la Vella

27.03 w R 27a Mitja Marató del Pla de l’Estany
Banyoles

27.03 w R 27a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-La Roca
Montornès del Vallès

27.03 r R Control Social de Promoció
Sant Celoni (Estadi Municipal)

27.03 r R Critèrium de Llançaments (1r Memorial Llorenç Cassi)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

27.03 w r R Campionat de Catalunya Absolut per Clubs de Marxa (4t GP de Marxa del KNLTS–Trofeu Pepe Berlandino)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

27.03 r R Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

30.03 Jornada interna del MAC – *Suspès*
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

30.03 r R Control Social
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
+ Exporta esdeveniments