FEDERACIÓ CATALANA ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - juny 2024

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - juny 2024

01.06 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Prèvia)
a designar

01.06 Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada Prèvia)
a designar

01.06 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 20
a designar

01.06 r Circuit Català de Llançaments Sub 18-20
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

01.06 r Gran Premi de Mig-fons i Fons (3a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

01.06 Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 16 i Sub 18
a designar

01.06 Campionat d’Europa Off-Road
Annecy (FRA)

01.06 Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
Arganda del Rey

01.06 r Circuit Català de Salts (4a Jornada)
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

02.06 Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada Prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

02.06 Control de Promoció Sub 16 (6a Jornada)
a designar

02.06 Campionat de Catalunya Màster
a designar

02.06 Madrid Vintage Run
Madrid

07.06 Campionat d’Europa
Roma (ITA)

08.06 Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

08.06 r Circuit Català de Salts (5a Jornada)
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

08.06 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Final)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

08.06 Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada Final)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

08.06 Campionat de Catalunya Sub 18
Palafrugell (Estadi Municipal)

08.06 Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 20-23-Absolut
a designar

08.06 r Circuit Català de Llançaments Absolut
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

08.06 r Trail Running Series (Lles Trail)
Lles de Cerdanya

08.06 Campionat d’Espanya de Clubs Màster Primera Divisió
Ibiza

08.06 Campionat d’Espanya de Clubs Màster Segona Divisió
Eivissa

08.06 30è Míting Internacional d’Atletisme EAP (Sub 18)
Palafrugell (Estadi Municipal)

08.06 Campionat d’Espanya Sub 14 Individual
a designar

09.06 r Circuit Català de Velocitat i Tanques (3a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

09.06 Control de Promoció Sub 16
a designar

09.06 r Circuit Català de Salts (6a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

11.06 r Jornada de Control Social
Palafrugell (Estadi Municipal)

15.06 Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada Final)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

15.06 Control de Promoció Sub 16
a designar

15.06 Campionat de Catalunya Absolut i Sub 23
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

15.06 8a Milla Urbana de Canet de Mar (Circuit no homologat)
Canet de Mar

16.06 10 Km Internacional Villa de Bilbao
Bilbao

16.06 w 16a Cursa del Foc (Milla, 5 i 10 Km)
Olesa de Montserrat

18.06 XIX Reunión Internacional Villa de Bilbao
Bilbao

21.06 Meeting Madrid 2024
Madrid (Vallehermoso)

22.06 Campionat de Catalunya Sub 16 (Jornada prèvia)
Cambrils (Estadi Municipal)

22.06 r Circuit Català de Llançaments Sub 18
a designar

22.06 r Gran Premi de Mig-fons i Fons (4a Jornada)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r Circuit Català de Velocitat i Tanques (4a Jornada)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

22.06 Campionat d’Espanya Sub 18 per Federacions Autonòmiques
Pontevedra

22.06 Copa Internacional Trail i Mountain Running Sub 18
Aguilar de Campoo (Palencia)

22.06 3r Meeting Aldahra Lleida UA
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

22.06 r 18è Meeting Català de Veteranes i Veterans (6è Memorial Valentí Huch)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

28.06 Campionat d’Espanya Absolut
La Nucía (Alicante)

29.06 Campionat de Catalunya Sub 16 (Jornada final)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

30.06 w Campionat de Catalunya de Milla Urbana Absolut i Màster (11a Milla Urbana de Sant Pere – La Sagrera)
Palau-solità i Plegamans
+ Exporta esdeveniments