Comitès i Comissions

 

COMITÈ EXECUTIU
PresidentJoan Villuendas i Bornau
Vice-PresidentJosep Maria Antentas i Altarriba
Vice-PresidentJosep Maria Piqueras i Folch
Vice-PresidentJoan Cutrina i Martí
TresorerRamon Mir i Ferrer
SecretariPere Riba i Masjuan
Director TècnicMiguel Vélez i Martín
GerentJordi Estruch i Valero
COMITÈ DE COMPETICIÓ i DISCIPLINA ESPORTIVA
PresidentRicard Yañez i Velasco
VocalRicardo Amador i Escobedo
SecretariPere Riba i Masjoan
COMISSIÓ DE CLUBS
PresidentAA Catalunya (Ricard Llorens i Latorre)
VocalCA Calella
VocalCA Granollers
VocalCA Igualada
VocalCA Tarragona
VocalCornellà At.
VocalFC Barcelona
VocalGEiE Gironí
VocalISS – L’Hospitalet Atletisme
VocalLleida UA
COMITÈ D’ATLETES
PresidentPau Fradera i Miralles
VocalAdhara Barril i Navarro
VocalJesús Castillo i Patiño
VocalLaia Gil i Molas
VocalPatrick Chinedu Ike i Origa
VocalAlex Kingue i Porteros
VocalZoya Naumov i Corbera
VocalOriol Piqueras i Aragó
VocalLaura Redondo i Mora
VocalRoberto Tello i Benedicto
COMITÈ D’ENTRENADORS
PresidentaEsther Rodríguez i Forero
VocalJordi Amorós i Ortín
VocalMaria Carbó i Calvet
VocalSebastián Conesa i Ros
VocalEsteban Giménez i Giménez
VocalAntonio Hernández i Luna
VocalJori Inglavaga i López
VocalAlex Mancheño i Pérez
VocalAndreu Novakosky i Davidov
VocalJosé Antonio Prieto i Gásques
COMISSIÓ DE PROMOCIÓ
PresidentXavier Gironés i Tomás
VocalErnesto Alonso i Roda
VocalAlex Mancheño i Pérez
VocalJordi Pelegrí i Altarriba
VocalJaume Quintana i Leria
VocalSergio Torres i Salgado
COMITÈ DE JUTGES
PresidentRicardo Amador i Escobedo
Vice-presidentSergio Solana i Ros
VocalGemma Castaño i Vinyals
VocalNúria Gironés i Tomàs
VocalEnric Masó i Valls
VocalSergio Moreno i Garcia
VocalPere Ocaña Bombardó
VocalGuillem Pera i Blanco
VocalRafael Raga i Pujol
VocalJordi Reinoso i Soler
VocalJosé Saenz de Pablo i Solé
AssesorJordi Estruch i Valero
SecretariSergi Dolz i Santo Domingo
COMITÈ TÈCNIC
Director TècnicMiguel Vélez i Blasco
Responsable de velocitat, tanques i relleusArmando Àlvarez i Anaya
Responsable de mig fons, fons, ruta i crosEsteban Giménez i Giménez
Responsable de SaltsSebastián Conesa i Ros
Responsable de LlançamentsLázaro Torrente Higueras
Responsable de Proves CombinadesFernando Martínez i Esteban
Coordinador del Sector de MarxaValentí Massana i Gràcia
Director de l’Escola Catalana d’EntrenadorsJuan Carlos Galán Miró
COMISSIÓ DE CROS
PresidentEsteban Giménez i Giménez
VocalJosep Carballude i Juncà
VocalAntonio Hernández i Luna
VocalManel Pla i Puerto
VocalJordi Toda i Vericat
VocalRogelio Vega i Martín
COMISSIÒ DE BEQUES
PresidentJoan Villuendas i Bornau
Vice-PresidentJosep Maria Antentas i Altarriba
Vice-PresidentJosep Maria Piqueras i Folch
Vice-PresidentJoan Cutrina i Martí
TresorerRamon Mir i Ferrer
SecretariPere Riba i Masjuan
Director TècnicMiguel Vélez i Martín
GerentJordi Estruch i Valero
President Comissió de ClubsRicard Llorens i Latorre