Composició de l’Oficina

 

Gerent i Cap de l’Àrea Tècnica

Jordi Estruch i Valero
Tel. 93.268.78.18
jordi@fcatletisme.cat

Cap de Secretaria General

Manoli Huerga i Muscat
Tel. 93.268.78.82
manoli@fcatletisme.cat

Cap d’Administració

Salvador Arnalte i López
Tel. 93.268.78.95
salvador@fcatletisme.cat

Responsable de Competicions i Llicències

Maria Jesús Morera i Lorenzo
Tel. 93.268.71.54
mariajesus@fcatletisme.cat

Responsable d’Informàtica, Estadística i Secretari del Comitè de Jutges

Sergi Dolz i Santo Domingo
Tel. 93.268.79.22
fca@fcatletisme.cat

Responsable de Promoció i Secretari de l’Escola Catalana Entrenadors/Comitè Tècnic

David Sabiote i Plumed
Tel. 93.268.78.85
david@fcatletisme.cat

Responsable de Rànquing i suport Secretaria General

Maite López i Barcenas
Tel. 93.268.78.88
maite@fcatletisme.cat

Cap de Premsa

Alberto Ruiz i Benito
Tel. 629.72.07.41
premsa@fcatletisme.cat