FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - maig 2022

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - maig 2022

01.05 w R Cursa fons 1 maig La Garriga (7 i 14 Km)
La Garriga

01.05 w R 22a Mou-te per l’esclerosi múltiple (5 i 10 Km) (Circuits no homologats)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)

01.05 w R 30a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 12a Solidària Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 w r R 9è Gran Premi Fira dels Espàrrecs
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

01.05 r R 40è Trofeu Pratenc – Memorial Mónica Gregorio
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.05 r R Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (1a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

02.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

04.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

05.05 r R Control Absolut (1a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

05.05 r R Control intern Sub14 i Sub16
Parets del Vallès (Zona Esportiva) Marques només a nivell català

05.05 r R Control intern de Llançaments
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

06.05 Control Social de Salt amb Perxa – *Ajornat al 13/05*
Palafrugell (Estadi Municipal)

06.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

06.05 r R Control intern
Granollers (Estadi Municipal)

06.05 r R Control Social
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

06.05 r R Control intern
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

07.05 w r R Campionat d’Espanya de Trail Running per Federacions Autonòmiques
Berga

07.05 r R Control Sub10-12 (3a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

07.05 Jornada de Control Sub16 i més grans – *Suspès*
Palafrugell (Estadi Municipal)

07.05 w r 25a Milla Urbana de Ripollet (Memorial Juan Suárez)
Ripollet

07.05 w R Campionat d’Espanya Universitari
Murcia

07.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20 DNA
Castelló

07.05 r R Control Sub14-16 (3a Jornada)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

07.05 w r R Berga-Rasos-Berga
Berga

07.05 r R Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (2a Jornada)
Cambrils (Estadi Municipal)

07.05 r R Proves de Control
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

07.05 r R Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (2a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

08.05 r R Control Sub18-20 (2a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

08.05 w R Zurich Marató de Barcelona (RFEA)
Barcelona

08.05 w r R Petita BRB (Copa Catalana de Trail Running de Promoció)
Rassos de Peguera

08.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)

08.05 r R Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
Palafrugell (Estadi Municipal)

08.05 r R Campionat de Catalunya Màster de 10.000 metres Marxa
Palafrugell (Estadi Municipal)

08.05 w R 22a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
El Prat de Llobregat

08.05 r R Campionat d’Espanya de 10 Km Absolut i Màster
O Barco de Valdeorras

08.05 w R 26a Cursa de Cardedeu (10 Km circuit mixte)
Cardedeu

08.05 w R 5a Cursa solidària de Cardedeu – Mitja Marató de Muntanya
Cardedeu

08.05 r R Triangular Atlètic del Vallès
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

08.05 r R Control intern CA Castellar
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

08.05 r R Control de Perxa a Manresa
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

09.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

10.05 r R Control Social de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

10.05 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

10.05 r R Control Social de Salts
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

11.05 r R Control Absolut (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

12.05 w R Campionat d’Europa Màster Ruta
Grosseto (ITA)

12.05 r R Control Social de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

13.05 r R Control Social de Salt amb Perxa
Palafrugell (Estadi Municipal)

14.05 w r R Penedès Trail (Copa Catalana de Trail Running de Promoció)
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)

14.05 r R Control Sub18-20 (3a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

14.05 r R Control Sub10-12 (4a Jornada)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

14.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

14.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

14.05 w R ISF Gimnasiada Escolar
Normandia (FRA)

14.05 r R Control de Primavera al GEiEG
Girona (Estadi Palau Sacosta)

14.05 r R Control Sub14-16 (4a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

14.05 r R Campionat Comarcal Escolar
Sant Celoni (Estadi Municipal)

14.05 r R Control Absolut Antonio Amorós
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

14.05 r R Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (3a Jornada)
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

14.05 r R Control en Pista Aire Lliure
Granollers (Estadi Municipal)

14.05 r R Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció (3a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

15.05 w R 13a Run Festival Tossa de Mar (5, 10, 21, 42 Km) Circuits no homologats
Tossa de Mar

15.05 w r R Campionat de Catalunya de Trail Running Màster
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)

15.05 w R Penedès Trail (TRS3) (20 Km)
L’Arboçar (Avinyonet del Penedès)

15.05 r R Campionat de Catalunya Màster
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

15.05 w R 9a Cursa 10 Km i 7a Cursa 5 Km Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

15.05 r R Triangular Atlètic del Vallès
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

16.05 w R I Gran Premio Internacional Madrid Marcha La Liga
Madrid

18.05 r R Control Absolut (3a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

18.05 r R 7a jornada interna del MAC
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

20.05 w r R Campionat Iberoamericà Alicante 2022
La Nucía / Torrevieja

21.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub12
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

21.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub14
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

21.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
diferents seus

21.05 r R Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
Soria

21.05 r R Control Absolut Antonio Amorós
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

21.05 r R 28è Campionat Local
Cambrils (Estadi Municipal)

22.05 r R Control Sub18-20 (4a Jornada)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

22.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub10
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

22.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub16
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

22.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Màster
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

22.05 w R 35a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

22.05 r R Control Obert CA Gavà Maig
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

24.05 Control Social FACVAC – *Ajornat al 26/05
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)

25.05 w R XVII Meeting Iberoamericano
Huelva

25.05 w R Encontre Internacional ESP-POR de Relleus 4×100 Sub18-Sub20 i Absolut
Huelva

25.05 r R Control Absolut (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

26.05 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)

27.05 r R 5è Míting Ciutat de Mollet
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

28.05 w R 17è Míting Internacional de Paratletisme de L’Hospitalet – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

28.05 r R Campionat de Catalunya Sub18
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

28.05 Control Sub10-12 (5a Jornada) – *Suspès*
a designar

28.05 w R Copa d’Europa de 10.000 metres
Pacé (FRA)

28.05 w R XXXV Gran Premio Internacional de Marcha Cantones de A Coruña “Trofeo Sergio Vázquez”
A Coruña

28.05 r R Campionat d’Espanya Sub14
Torrevieja (Alicante)

28.05 Campionat d’Espanya Màster de Proves Combinades – *Ajornat 15-16/10
a designar

28.05 Campionat d’Espanya Màster de Pentatló de Llançaments – *Ajornat 15-16/10
a designar

28.05 Campionat d’Espanya Màster de 10.000 i Milla – *Ajornat 15-16/10
a designar

28.05 Control Sub14-16 (5a Jornada) – *Suspès*
a designar

28.05 r R Meeting Internacional d’Andorra
Andorra la Vella (Estadi Comunal)

28.05 r R Jornades Atlètiques CA Torredembarra
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català

28.05 r R Campionat Social
Sant Celoni (Estadi Municipal)

28.05 r R 16è Meeting Català de Veteranes i Veterans (4t Memorial Valentí Huch)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

28.05 r R Control de Primavera al GEiEG
Girona (Estadi Palau Sacosta)

29.05 w R Les Guilleries Xtrail (TRS4) (26 Km)
Sant Hilari Sacalm

29.05 r R Campionat de Catalunya de Relleus Sub18-20-23
Palafrugell (Estadi Municipal)

29.05 r R 29è Míting Internacional Palafrugell Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

29.05 w R 8a Cursa Diagonal DIR Guàrdia Urbana (10 Km amb desnivell)
Barcelona

29.05 r R Trofeu 40è Aniversari AAC
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

29.05 r R Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (4a Jornada)
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)

29.05 w 29a Pujada a les Dues Pedres
Santa Coloma de Gramenet
+ Exporta esdeveniments