FEDERACIÓ CATALANA ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - abril 2024

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - abril 2024

06.04 r R Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia)
Arbeca (Pistes Municipals d’Atletisme)

06.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup C)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

06.04 w R Campionat d’Espanya de 10 Km en ruta Absolut i Màster
Crevillente

06.04 w R Encontre Internacional de Marxa CZE-ITA-FRA-SVK-GER-ESP (20 Km sènior i 10 Km Sub 20)
Podebrady (CZE)

06.04 w r R 24a Mou-te per l’Esclerosi Múltiple (5 i 10 Km) (Circuits no homologats)
Montmeló (Circuit de Barcelona-Catalunya)

07.04 w R XXIII Movistar Madrid Medio Maratón
Madrid

07.04 w R 29a Mitja Marató del Pla de l’Estany
Banyoles

07.04 w r R Lliga Territorial de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

07.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup A)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

07.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup B)
Sant Celoni (Estadi Municipal)

07.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup D)
Mataró (Estadi Municipal)

09.04 r R Jornada de Control de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

10.04 r R Control intern de Promoció
Granollers (Estadi Municipal)

13.04 r R Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (final)
Igualada (Estadi Municipal)

13.04 w R Campionat d’Espanya de Trail Vertical
Candeleda (Ávila)

13.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
diferents seus

13.04 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
diferents seus

14.04 w R Campionat d’Espanya de Curses de Muntanya
Candeleda (Ávila)

14.04 w R 29a Mitja Marató Montornès-Montmeló-Vilanova-La Roca
Montornès del Vallès

14.04 r R Campionat Gironí Absolut individual i per clubs (1a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

14.04 w r R Copa Catalana de Trail de Promoció (Trail Les Ermites 5k CCP)
Ulldemolins

14.04 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (1a Jornada)
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)

15.04 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

17.04 r R Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

19.04 r Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
Igualada (Estadi Municipal)

20.04 r Campionat de Catalunya Absolut per Clubs de Marxa (pista)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

20.04 r Control de Promoció Sub 8-10-12 (1a Jornada)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

20.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup B)
Granollers (Estadi Municipal)

20.04 r Campionat Gironí Sub 16 individual i per clubs
Palafrugell (Estadi Municipal)

20.04 r R Control de Primavera del Baix Montseny
Sant Celoni (Estadi Municipal)

20.04 w R Campionat d’Espanya de 5 Km en ruta Màster
Don Benito (Badajoz)

20.04 r Control de Promoció Sub 16 (1a Jornada)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

20.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup C)
Mataró (Estadi Municipal)

20.04 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (2a Jornada)
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

20.04 r 3r Trofeu Minorisa de Promoció 2024
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

21.04 w Campionat del Món de Marxa per Nacions
Antalya (TUR)

21.04 w r R Campionat de Catalunya de Trail Màster (Trail Cerdanyola)
Sant Julià de Cerdanyola

21.04 w 28a Mitja Marató de La Garrotxa
Olot

21.04 r Control de Promoció Sub 14 (1a Jornada)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

21.04 r Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup A)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

21.04 r R Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup D)
Mataró (Estadi Municipal)

21.04 w R 19a Marató del Mediterrani RACC (Marató per equips-Mitja Marató-10 Km-5 Km)
Castelldefels

25.04 r Control de Salts Comitè Tècnic
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

27.04 w 19è Míting Internacional de Paratletisme de L’Hospitalet – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

27.04 r Circuit Català de Llançaments Sub 18-20
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

27.04 r Control de Promoció Sub 8-10-12 (2a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

27.04 r Control de Promoció Sub 14 (2a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

27.04 w r 11è Trofeu de Promoció del Baix Llobregat (GP Fira dels Espàrrecs)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

27.04 r Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (3a Jornada)
Cambrils (Estadi Municipal)

28.04 w Zurich Rock’N’Roll Running Series Madrid
Madrid

28.04 w 19a Marató d’Empúries
Empúries

28.04 w r 24a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
El Prat de Llobregat

28.04 r Lliga Territorial de Promoció
Girona (Estadi Palau Sacosta)

28.04 r Control de Promoció Sub 16 (2a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

28.04 r Control AAC Abril
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

28.04 r Control d’Atletisme Ciutat de Calella
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)

28.04 r Control de Velocitat
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

28.04 r Control de Proves Combinades Sub 12-14
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

30.04 w Meeting Iberoamericano Huelva 2024
Huelva

30.04 w Encontre Internacional ESP-POR Relleu 4×100 (Sub 23, Sub 20 i Sub 18)
Huelva
+ Exporta esdeveniments