|
01.06 |
|
r |
R |
Control de Llançament de Disc
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
02.06 |
w |
|
R |
Memorial Francisco Ramón Higueras-Jaén Paraiso Interior (EA)
|
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Control Intern
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
02.06 |
|
r |
R |
Control Intern de Promoció Escola Esportiva CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
03.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Juvenil-Júnior-Promesa
|
Lloret de Mar (Estadi Municipal)
|
|
03.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Infantil
|
|
|
03.06 |
|
r |
R |
5è. Meeting de Veterans Baix Montseny
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
07.06 |
|
r |
R |
Criterium Josep Campmany – 2a. Jornada
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
08.06 |
|
r |
R |
Control de Llançament de Javelina
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
08.06 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Benjamí
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Aleví
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
10.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Infantil
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
10.06 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de 10.000 m.
|
|
|
10.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs 1a. Divisió – Jornada Final
|
|
|
10.06 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor – Jornada Final
|
|
|
11.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Veterans
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
11.06 |
|
r |
R |
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Cadet
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
11.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya 2a. Divisió – Final
|
|
|
11.06 |
|
r |
R |
34è. Míting Internacional Principat d’Andorra
|
Andorra la Vella (Estadi Comunal)
|
|
13.06 |
|
r |
R |
Triangular CA Canovelles-CA Parets-CA Baix Montseny
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
14.06 |
|
r |
R |
Criterium Josep Campmany – 3a. Jornada
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
14.06 |
w |
|
R |
Meeting Iberoamericano de Atletismo (EA)
|
|
|
15.06 |
|
r |
R |
Control de Llançament de Martell
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
16.06 |
|
r |
R |
Control de Salts – Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
17.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Decatló i Heptatló Veterans
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
17.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya per Federacions Autonòmiques
|
|
|
17.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Cadet per Federacions Autonòmiques (CSD)
|
|
|
17.06 |
w |
r |
R |
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
17.06 |
w |
|
R |
1a. Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
17.06 |
|
r |
R |
Control Juny
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
18.06 |
w |
r |
R |
12è. Meeting Català de Veteranes i Veterans
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
21.06 |
|
r |
R |
Criterium Josep Campmany – 4a. Jornada
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
21.06 |
|
r |
R |
Control Primavera GEiEG
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
23.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Veterans
|
|
|
23.06 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa per equips
|
|
|
24.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Infantil per clubs
|
Puertollano (Ciudad Real)
|
|
24.06 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Juvenil
|
|
|
25.06 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Cadet
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
26.06 |
|
r |
R |
Control de Llançament de Disc
|
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
|
|
28.06 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut-Open/Míting Internacional Ciutat de Barcelona
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|