FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Competicions - juny 2018

Navegació del calendari mensual

02.06 w XXXII Gran Premio Internacional Cantones de Marcha
A Coruña

02.06 w Memorial Francisco Ramón Higueras – Jaén Paraíso Interior
Andújar (Jaén)

02.06 r Campionat de Catalunya Sub18
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

02.06 r Campionat d’Espanya Sub14
San Fernando (Cádiz)

02.06 Copa Ibèrica “Go Fit” Sub 18 Portugal-Espanya
Abrantes (POR)

02.06 r Campionat de Catalunya Sub20
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

02.06 r Campionat de Catalunya Sub23
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

02.06 r 3r Memorial Josep Novell i Olivé
Sant Celoni (Estadi Municipal)

03.06 Campionat del Món de Muntanya Màster
Zelezniki (SLO)

03.06 Encontre de Llançaments Portugal-Espanya Sub23 i Sub20
Almada (POR)

03.06 w 11a Cursa La Maquinista (5 i 10 Km)
Barcelona

06.06 r Critèrium Campmany (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

06.06 Fly Europe ESP-FRA-GER-GBR-ITA
París (FRA)

08.06 w 14è Meeting Iberomericà d’Atletisme
Huelva

08.06 Encontre de Relleus 4×100 Espanya-Portugal Absolut i Sub20
Salamanca

09.06 r Campionat de Catalunya Sub10
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

09.06 r Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques Sub18
Ciudad Real

09.06 Campionat Unió Mediterrània Sub23
Jesolo (ITA)

09.06 r Campionat de Catalunya Sub12
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

09.06 r Campionat de Catalunya Sub14
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

09.06 r Gran Premi de Salt amb Perxa (3a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

10.06 r Campionat de Catalunya Màster (abans 3 de juny)
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

10.06 r Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

10.06 w 14a Cursa de Llafranc – Pujada al Far de Sant Sebastià
Llafranc

10.06 4a Cursa Besòs-Maresme (5 i 10 Km aprox.)
Barcelona

10.06 w 5a Women Race El Corte Inglés Tarragona (5 Km)
Tarragona

13.06 r Critèrium Campmany (3a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

16.06 r Campionat d’Espanya de 100 Km Absolut i Màster
Santander

16.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (3a Jornada)
diferents seus

16.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada)
diferents seus

16.06 r Campionat d’Espanya per Seleccions Autonòmiques Sub16 en edat escolar (CSD)
Avilés (Asturias)

16.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub14
Guadalajara

16.06 w 2a Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

16.06 r 5è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

16.06 Proves de Control (2a Jornada) – *Suspès*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)

16.06 r Gran Premi de Salt amb Perxa (4a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

17.06 r Campionat de Catalunya de Clubs Màster
a designar

17.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió (Fase Final)
a designar

17.06 w 12a Cursa del Foc (5 i 10 Km)
Olesa de Montserrat

17.06 w Cursa Barça 2018 (10 Km)
Barcelona

17.06 2n Míting Ciutat de Calella de promoció
Calella (Estadi Municipal La Muntanyeta)

17.06 w r 2a Milla Urbana de Canet de Mar
Canet de Mar

18.06 r Llançament de Disc al CAR de Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

20.06 r Critèrium Campmany (4a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

21.06 r Dijous Atlètics
Sant Celoni (Estadi Municipal)

22.06 w Meeting de Madrid 2018
Madrid

23.06 r Campionat de Catalunya Sub16
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

23.06 r Campionat d’Espanya Sub18 i de Clubs 4×100
Gijón

23.06 r Campionat d’Espanya Sub20 i de Clubs 4×100
Murcia

27.06 r Critèrium Campmany (5a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

27.06 w 18è Jocs del Mediterrani
Tarragona (Estadi Camp Clar)

28.06 r Dijous Atlètics
Sant Celoni (Estadi Municipal)

29.06 r Campionat d’Espanya Màster
Vitòria

30.06 r Campionat d’Espanya Sub16 i de Clubs 4×100
Castelló
+ Export Events