|
07.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs “B” en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
07.01 |
|
r |
R |
Control de 3.000 metres marxa Sub16-18 M-F i Sub20 F en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
07.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs “A” en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
07.01 |
|
r |
R |
Control de 5.000 metres marxa Sub23-20 M en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
12.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
13.01 |
|
r |
R |
Control Sub16 en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
13.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
13.01 |
|
r |
R |
Control Sub10-12-14 (3a Jornada)
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
13.01 |
|
r |
R |
Control Gener
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
13.01 |
w |
|
R |
Simplyhealth Great Edinburgh XCountry
|
|
|
14.01 |
w |
|
R |
29è Cros de Vidreres
|
|
|
14.01 |
w |
r |
R |
LXXV Cross Internacional Juan Muguerza
|
|
|
14.01 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Cros Curt per Clubs (57è Cros de Sant Sebastià)
|
|
|
14.01 |
|
r |
R |
1r. Campionat de Marxa de Barberà del Vallès
|
|
|
14.01 |
w |
|
R |
6a Cursa Sant Miquel Xperience (14 Km)
|
|
|
14.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
14.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (1a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
14.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
14.01 |
w |
|
R |
35a Mitja i 7è Quart de Marató de Sitges (aprox.)
|
|
|
19.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (5a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Mitja Marató Absolut i Màster
|
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Control Sub20-18 en pista coberta (3a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Copa de Clubs Sub20 en pista coberta
|
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Proves de control (1a Jornada)
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
20.01 |
|
r |
R |
Control Gener 2
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
21.01 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Relleus per Clubs de Cros
|
|
|
21.01 |
w |
|
R |
5è Cros de Maçanet de la Selva (Campionat Gironí)
|
|
|
21.01 |
w |
|
R |
21è Cros de Canet de Mar
|
|
|
21.01 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de 10 Km (26è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans)
|
|
|
21.01 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya de 10 Km (40a Cursa Moritz Sant Antoni)
|
|
|
21.01 |
w |
|
R |
19a Mitja Marató Ciutat de Terrassa (aprox.) i 13a Cursa Popular Santi Centelles (5 Km)
|
|
|
21.01 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
21.01 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (6a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
21.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (2a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
21.01 |
|
r |
R |
2n Trofeu Any Nou de Promoció
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
24.01 |
|
r |
R |
Control Intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
26.01 |
|
r |
R |
Jornada de control
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
27.01 |
|
r |
R |
Control Sub16 en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
27.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Màster en pista coberta + Control
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
27.01 |
|
r |
R |
Copa SM el Rey y la Reina de Clubs
|
|
|
27.01 |
w |
|
R |
Encontre Proves Combinades Sènior i Sub20 (CZE-ESP-FRA-GBR-NED) en pista coberta
|
|
|
27.01 |
w |
r |
R |
Encontre Espanya-Portugal de Proves Combinades Sub18 en pista coberta
|
|
|
27.01 |
|
r |
R |
Proves de Control (1a Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
28.01 |
w |
|
R |
36è Cros Vila de Ripollet
|
|
|
28.01 |
w |
|
R |
24è Cros de Riudellots de la Selva
|
|
|
28.01 |
|
r |
R |
29è Cros Sant Sebastià de l’Ajuntament de La Canonja – Cros Aura
|
|
|
28.01 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Promoció Individual i per Clubs (3r Gran Premi de Marxa KNLTS – Trofeu Pepe Berlandino)
|
|
|
28.01 |
w |
|
R |
8a 10 Km Vilafranca
|
|
|
28.01 |
w |
|
R |
6a Mitja Marató Colomenca + Cursa de 10 Km
|
|
|
28.01 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
28.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub23 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
28.01 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut de 3.000 metres llisos en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
28.01 |
|
r |
R |
Eliminatòries i Final Campionat de Catalunya 4×400 Sub18 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
28.01 |
|
r |
R |
Critèrium de Llançaments d’Hivern (3a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|