FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - febrer 2023

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - febrer 2023

01.02 r Control intern de promoció
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

03.02 r R Control Absolut en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (9è Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Campionat de Catalunya de Proves Combinades Màster en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Eliminatòries Campionat de Catalunya de 4×200 Sub 12 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Eliminatòries Campionat de Catalunya de 4×200 Sub 14 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Eliminatòries Campionat de Catalunya de 4×300 Sub 16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Eliminatòries i Final Campionat de Catalunya de 4×400 Sub 18 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Campionat d’Espanya Sub 23 en pista coberta
Antequera (Màlaga)

04.02 r Critèrium de Llançaments llargs d’hivern Sub 20-Sub 18-Sub 16 (2a Jornada)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

04.02 r Control Màster en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.02 r Campionat de Catalunya de Llançaments llargs Màster
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

04.02 r Control intern de Salt amb Perxa
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

05.02 w 33è Cros de Vidreres
Vidreres

05.02 w 26è Cros de Canet
Canet de Mar

05.02 w Copa d’Europa de Cros per Clubs
Oropesa del Mar (Castelló)

05.02 w r Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (Sub 10-12-14-16) (Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat 2023 Memorial Moisès i Jordi Llopart)
El Prat de Llobregat

05.02 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.02 r Control Sub 16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

05.02 r Campionat d’Espanya de Marató Màster
Murcia

05.02 w XCII Donostia Gimnástica de Ulia
San Sebastián

05.02 w 37a Mitja Marató de Granollers-Les Franqueses-La Garriga [RFEA]
Granollers

05.02 w LII Gran Premio de Cáceres de Campo a Traves
Cáceres

05.02 r Critèrium de Llançaments llargs d’hivern Absolut i Sub 23 (5a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

05.02 w r Campionat de Catalunya de Marxa 10 Km Màster (Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat 2023 Memorial Moisès i Jordi Llopart)
El Prat de Llobregat

08.02 r Control intern de Salt amb Perxa
Igualada (Estadi Municipal)

10.02 r Control Sub 18-20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

11.02 w 2n Cros de Sant Cebrià
Sant Cebrià de Vallalta

11.02 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12 A i B en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

11.02 r Control Sub 18-20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

11.02 r Campionat d’Espanya de Clubs Copa RFEA i Copa Iberdrola en pista coberta
Ourense

11.02 r Campionat de Catalunya de Llançaments llargs d’hivern Absolut i Sub 23
Terrassa (Estadi Municipal de Can Jofresa)

11.02 r Control Febrer 1
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)

12.02 r Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (9è Memorial Natàlia Amiel)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.02 r Campionat de Catalunya de Marxa en pista coberta (Sub 12-14-16-18-20)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

12.02 w Mitja Marató Ciutat de Balaguer
Balaguer

12.02 w 10a Mitja Marató Colomenca + 10 Km
Santa Coloma de Gramenet

12.02 r Control d’Hivern de Promoció
Sant Celoni (Estadi Municipal)

17.02 r Control Sub 16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

17.02 r Campionat d’Espanya Absolut en pista coberta
Madrid

18.02 w Campionat del Món de Cros (Absolut, Sub 20 i Màster)
Bathurst (AUS)

18.02 r Campionat de Catalunya Sub 20 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.02 r Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 18 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.02 w r Campionat d’Espanya Pujada Vertical Absolut i Màster
Ojós (Murcia)

18.02 r Critèrium de Llançaments llargs d’hivern Sub 20-Sub 18-Sub 16 (3a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

18.02 r Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

18.02 r Control intern de Promoció
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

19.02 w Edreams Mitja Marató de Barcelona [RFEA]
Barcelona

19.02 r Campionat de Catalunya Màster en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

19.02 w Zurich Maratón de Sevilla 2023
Sevilla

19.02 w 29a Cursa de Muntanya del Farell
Caldes de Montbui

22.02 w World Indoor Tour Gold Madrid 2023 en pista coberta
Madrid

22.02 DNA U20 Internacional Match ESP-CZE-ESP-FRA-GBR-IRL-TUR en pista coberta
Madrid

24.02 r Control Sub 16 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14 A i B en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Campionat d’Espanya de Llançaments llargs d’Hivern
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

25.02 r Campionat d’Espanya de Llançaments llargs Màster d’Hivern
Durango (Vizcaya)

26.02 w r Campionat de Catalunya Màster de Cros (39è Cros de Sant Hilari Sacalm)
Sant Hilari Sacalm

26.02 w r Campionat d’Espanya de Marxa Absolut-Màster (35 Km H-D) i Sub 20-18-16 (H-D)
Cieza (Murcia)

26.02 r Campionat d’Espanya de Marxa Sub 20 i Sub 16 per Federacions Autonòmiques
Cieza (Murcia)

26.02 r Campionat d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta
Antequera (Màlaga)

26.02 r Campionat de Catalunya Sub 18 en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

26.02 w r Sísmica Race (Trail Running Series)
Sant Andreu de la Barca

26.02 Campionat d’Espanya Absolut de Trail Running
Zahara de la Sierra (Cádiz)

26.02 w Maratón BP Castellón – 10K Facsa
Castelló

26.02 r Control d’Hivern de Promoció
Sant Celoni (Estadi Municipal)
+ Exporta esdeveniments