FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Properes Competicions › Aire Lliure

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

FiltrarRestablir filtres

Properes Competicions › Aire Lliure

Abril 2020

04.04 Campionat de Catalunya de Relleus Sub12-14-16 (Jornada prèvia) – *Ajornat*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

04.04 5è Memorial Josep Novell – *Ajornat*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

04.04 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D – *Ajornat*
a designar

05.04 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup A – *Ajornat*
Igualada (Estadi Municipal)

05.04 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup B – *Ajornat*
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

05.04 2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup C – *Ajornat*
Sant Celoni (Estadi Municipal)

18.04 r Campionat d’Espanya de 10.000 m. Absolut i Sub23 – Trofeo Ibérico – *en suspens*
Maia (POR)

18.04 r Campionat d’Espanya de 5.000 m. Sub20-18 – *en suspens*
Maia (POR)

18.04 Control Sub10-12-14 (6a Jornada) – *Ajornat*
a designar

18.04 w Campionat de Catalunya de Proves Combinades – *Ajornat*
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

18.04 Control Sub16-18-20 (1a Jornada) – *Ajornat*
a designar

18.04 Proves de control (2a Jornada) – *Ajornat*
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

18.04 Campionat de Catalunya Universitari – *Ajornat*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

19.04 Control Sub16-18-20 (2a Jornada) – *Ajornat*
a designar

19.04 Campionat Territorial de Promoció – *Ajornat*
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

19.04 58è Campionats del Vallès (1a Jornada) – *Ajornat*
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

25.04 r Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 (Jornada final)
Granollers (Estadi Municipal)

25.04 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

25.04 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada) – *en suspens*
diferents seus

25.04 8è. Trofeu Promoció del Baix Llobregat – GP Fira dels Espàrrecs
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

26.04 r Control Sub16-18-20 (3a Jornada)
a designar

26.04 58è Campionats del Vallès (2a Jornada) – *Ajornat*
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

Maig 2020

01.05 r Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
a designar

01.05 Proves de control (3a Jornada)
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil) Marques només a nivell català

01.05 Campionat d’Espanya Universitari – *Ajornat*
Valladolid
+ Export Events