FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions

Properes Competicions › Aire Lliure

Competicions Search and Views Navigation

Competició Views Navigation

Categoria de Competició

Llocs

Restablir filtres

Properes Competicions › Aire Lliure

Maig 2019

23.05 r Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

24.05 r Control de Salts – 2n Trofeu Roberto Cabrejas
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

24.05 r Jornada de Relleus (10è Aniversari Barcelona Atletisme Club)
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)

25.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
Zaragoza

25.05 w Copa d’Europa de Clubs
Castelló

25.05 r Control Sub 10-12-14 (8a Jornada)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

25.05 r Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

25.05 r 4t Control FCA de promoció
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.05 r Ironwill Barcelona Challenge (1a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

26.05 w 14è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats – Gran Premi Sauleda
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

26.05 r Control intern GTC – Sant Cugat
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

30.05 r 3r Míting Ciutat de Mollet
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

Juny 2019

01.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

01.06 r Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

01.06 r Campionat d’Espanya Sub14
Soria

01.06 r 5è Critèrium Màsters
Sant Celoni (Estadi Municipal)

01.06 r Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (4a Jornada)
Tarragona (Estadi Camp Clar)

01.06 r Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

02.06 r Campionat de Catalunya Màster
Barberà del Vallès (Estadi Municipal de Can llobet)

02.06 r Campionat Gironí Absolut per Clubs
Palafrugell (Estadi Municipal)

05.06 r Critèrium Josep Campmany (1a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

07.06 Encontre Internacional de Relleus 4×100 Absolut i Sub23 (ESP-POR)
Salamanca

08.06 r Campionat d’Espanya de Federacions Sub18
Getafe (Madrid)

08.06 w Meeting Internacional Arona de Proves Combinades
Arona (Tenerife)

08.06 r Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia)
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)
+ Export Events