|
03.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Sub20-18 en pista coberta (4a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Sub10-12-14 (4a Jornada)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Sub10, Sub12 i Sub14 d’Hivern
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
Control Febrer 1
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
03.02 |
|
r |
R |
3r Control FCA de promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
04.02 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya Individual i Clubs Sub23 i Màster (33è Cros de Caldes de Malavella)
|
|
|
04.02 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Clubs de Cros
|
|
|
04.02 |
w |
r |
R |
86è Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (Gran Premi de Marxa del Vendrell)
|
Coma-ruga i Sant Salvador
|
|
04.02 |
w |
|
R |
32a Mitja Marató Granollers-Les Franqueses-La Garriga (RFEA)
|
|
|
04.02 |
|
r |
R |
Copa de Clubs Sub16 en pista coberta
|
|
|
04.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Absolut (-3000) en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
04.02 |
|
r |
R |
Critèrium Llançaments d’Hivern (4a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
04.02 |
|
r |
R |
Control Atlètic Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
08.02 |
w |
|
R |
Meeting Villa de Madrid en pista coberta
|
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Control Sub16-18 en pista coberta (5a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Eliminatòries Campionat de Catalunya 4×200 Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Copa de Clubs Màster en pista coberta
|
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Sub23 en pista coberta
|
|
|
10.02 |
|
r |
R |
Eliminatòries Campionat de Catalunya 4×300 Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
11.02 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Individual i Clubs Abs-Sub20-18-16-14-12-10 (Cros Mollerussa)
|
|
|
11.02 |
|
r |
R |
27è Ciutat de Badalona de Marxa
|
|
|
11.02 |
w |
|
R |
28a Edreams Mitja Marató de Barcelona (RFEA)
|
|
|
11.02 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
11.02 |
|
r |
R |
Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
11.02 |
|
r |
R |
1r Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Màster
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
13.02 |
|
r |
R |
Míting Internacional de Catalunya en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
15.02 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
16.02 |
|
r |
R |
Control Intern de Proves Combinades Sub16
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
5a Lligueta Atlètica de Barcelona (4a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
17.02 |
w |
|
R |
Cros de Pineda de Mar
|
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 3.000 metres i Llançament de Pes Sub20 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Absolut en pista coberta
|
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Sub18-16
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 3.000 metres Sub18 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Control Sub10, Sub12 i Sub14 d’Hivern
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
17.02 |
w |
r |
R |
7è Control d’Hivern
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
17.02 |
|
r |
R |
Control Territorial d’Hivern
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
18.02 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (24è Trofeu de Marxa Rossend Cals – GP Fundació AAC)
|
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
|
|
18.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
18.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de Proves Combinades en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
18.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Llançaments d’Hivern Absolut-Sub20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Trail Absolut i Màster
|
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Control Sub16-18 en pista coberta (6a Jornada) + perxa-tanques-triple màster
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub14 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub16 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs menors
|
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Encontre Sub 20 en pista coberta (AZE-BLR-ESP-EST-ISR-LAT-LTU-TUR-UKR)
|
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub18 en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Proves de control (2a Jornada)
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Màster de Llançaments Llargs d’Hivern
|
|
|
24.02 |
|
r |
R |
Trofeu d’Hivern del CN Reus Ploms
|
Reus (Estadi Club Natació Reus Ploms)
|
|
25.02 |
w |
|
R |
25è Cros Ciutat de Calella
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs de Cros Llarg i Cros Curt
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta (50 Km homes i dones)
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa Sub20 i Sub16 per Federacions
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marxa en Ruta Màster (20 Km homes – 10 Km dones)
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marató Absolut (Zurich Maratón de Sevilla)
|
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (5è Memorial Natàlia Amiel)
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
25.02 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub20 (-3000 i Pes) en pista coberta
|
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya Carme Valero)
|
|
25.02 |
w |
|
R |
23a Mitja Marató de Gavà + 10 i 5 Km
|
|
|
27.02 |
|
|
|
Control Intern de Promoció CAI – *Suspès*
|
Igualada (Estadi Municipal)
|