FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Restablir filtres

Properes Competicions

Navegació de llista d'Competicions

febrer 2017

23.02 r Control classificatori “Divirtiéndose con el Atletismo”
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

23.02 r Control Classificatòri “Divirtiéndose con el Atletismo”
Cambrils (Estadi Municipal)

24.02 w Reunió Internacional d’Atletisme en pista coberta – Villa de Madrid (EA)
Madrid

24.02 r Jornada de Control de Pista d’Hivern (2a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

24.02 r Jornada Territorial “Divirtiéndose con el Atletismo”
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

25.02 w Cros de Pineda de Mar
Pineda de Mar

25.02 r Campionat de Catalunya Juvenil en pista coberta (-3000 -Pes)
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Campionat de Catalunya Cadet de 3000 marxa en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Prèvia Campionat de Catalunya Infantil de 2000 marxa en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Campionat de Catalunya Proves Combinades Infantil en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

25.02 r Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs (cadet a júnior)
León

25.02 r Control Benjamí, Aleví i Infantil d’Hivern (2a. Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

25.02 r Control de Llançament de Martell
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

26.02 r Campionat d’Espanya de Clubs de Cros Llarg i Cros Curt
Oropesa del Mar (Castelló)

26.02 w Mitja Marató de Gavà + Cursa de 10 km + Cursa 5 km dones
Gavà

26.02 r Campionat de Catalunya de Veterans + Proves Combinades en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)
març 2017

03.03 w Campionat d’Europa en pista coberta
Belgrado (SRB)

04.03 r 3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.03 r 4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa per Federacions Júnior i Cadet
Valverde (El Hierro)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa en ruta (50 km homes i 20 km dones)
Valverde (El Hierro)

04.03 r Campionat d’Espanya de Marxa en ruta veterans (20 km homes i 10 km dones)
Valverde (El Hierro)

04.03 r Campionat de Catalunya Infantil + Relleus en pista coberta
Sabadell (Pista Coberta de Catalunya)

04.03 Trofeu Ibèric Juvenil de Proves Combinades en pista coberta
Pombal (POR)

04.03 r Campionat d’Espanya Júnior en pista coberta
Valencia
+ Export Events