|
01.11 |
|
r |
R |
53è. Campionats del Vallès (1a. Jornada)
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
05.11 |
|
r |
R |
1r. Trofeu Germans Cladellas – Controls de Triatló CAG (1a. Jornada)
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
05.11 |
|
r |
R |
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (1a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
05.11 |
|
r |
R |
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (1a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
06.11 |
w |
|
R |
11a. Cursa El Pont de Vilomara i Rocafort – Memorial Alcalde Evaristo (10 km – circuit mixte)
|
El Pont de Vilomara i Rocafort
|
|
06.11 |
|
r |
R |
53è. Campionats del Vallès (2a. Jornada)
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
06.11 |
w |
|
R |
4a. Mitja Marató del Prat de Llobregat
|
|
|
06.11 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya de Muntanya – 31a. Pujada i Baixada a Guanta (12,3 Km)
|
|
|
06.11 |
w |
r |
R |
62è Cros de Calldetenes – puntuable GP
|
|
|
06.11 |
w |
r |
R |
43è Cros de Santa Coloma de Farners
|
|
|
12.11 |
w |
|
R |
37è Cros dels Arenys
|
|
|
12.11 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció 2016/2017 (1a. Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
12.11 |
|
r |
R |
Control de pista a l’aire lliure
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
12.11 |
w |
|
R |
Torneig “Porta un amic”
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
13.11 |
w |
|
R |
38a. Mitja Marató de Ripoll
|
|
|
13.11 |
w |
|
R |
2a. Cursa solidària RCDE Running 1900 (5 i 10 Km)
|
Estadi RCD Espanyol de Barcelona
|
|
13.11 |
w |
|
R |
24a. Cursa de Muntanya del Farell (13,2 Km)
|
|
|
13.11 |
w |
|
R |
28a. Cursa de Fons a Sant Muç (10 Km)
|
|
|
13.11 |
w |
|
R |
XIII Cross Internacional de Atapuerca
|
|
|
13.11 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya Absolut de Cros Relleus Mixtes 4X2000 m. (47è Cros Ciutat de Mataró – Puntuable GP)
|
|
|
13.11 |
w |
|
R |
34è Cros de Sant Hilari Sacalm
|
|
|
13.11 |
|
r |
R |
Combinada Especial
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
19.11 |
|
r |
R |
3r. Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (2a. Jornada)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
19.11 |
|
r |
R |
4a. Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (2a. Jornada)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
19.11 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta complet de Promoció 2016/2017 (2a. Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
19.11 |
|
r |
R |
Festival de Tardor
|
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
|
|
20.11 |
w |
r |
R |
5a. Cursa Els 10 de Les Franqueses
|
Les Franqueses del Vallès
|
|
20.11 |
w |
|
R |
38è. Cros Popular de Sants (10 Km aprox.)
|
|
|
20.11 |
w |
|
R |
XXIII Campo a Través Internacional de Soria
|
|
|
20.11 |
w |
|
R |
28è Cros Ciutat de Valls – 19è Mem. Julià Celma
|
|
|
20.11 |
w |
|
R |
45è Cros Antoni Amorós
|
|
|
20.11 |
w |
|
R |
19è Cros Ciutat de Girona 2016 – Puntuable GP
|
|
|
20.11 |
w |
|
R |
XXVI Maratón Valencia Trinidad Alfonso
|
|
|
26.11 |
w |
r |
R |
35è Cros de Sant Sadurní (fins a cat.juvenil)
|
|
|
26.11 |
|
r |
R |
Control Benjamí, Aleví i Infantil (1a. Jornada)
|
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)
|
|
26.11 |
|
r |
R |
1r. Trofeu Germans Cladellas – Controls de Triatló CAG (2a. Jornada)
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
26.11 |
|
r |
R |
1r. Control FCA de Promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
27.11 |
w |
|
R |
93è Gran Premi Internacional Jean Bouin (9.900/6.600 m) (RFEA)
|
|
|
27.11 |
w |
|
R |
IAU Campionat del Món de 100 Km – Open 100 Km Road Race Los Alcazeres
|
|
|
27.11 |
w |
|
R |
XXXV Cross Internacional de la Constitución – Mem. Antonio Rodríguez Benavente
|
|
|
27.11 |
w |
|
R |
39è Cros Vila de Castellar – Mem.Pere Hernández
|
|
|
27.11 |
w |
r |
R |
Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa “10è mem. Enric Villaplana”
|
|