|
01.05 |
w |
|
R |
26a. Milla Urbana i 8a. Solidària de Santa Eulàlia – Ciutat de L’Hospitalet
|
L’Hospitalet de Llobregat
|
|
01.05 |
w |
|
R |
37è Trofeu Pratenc AA de Promoció
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
01.05 |
|
r |
R |
Control de Promoció de l’AA Xafatolls
|
Mollerussa (Estadi Municipal)
|
|
02.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control AA Tona
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Milla en Ruta Absolut i Veterà
|
Puerto Lumbreras (Murcia)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control Benjamí, Aleví i Infantil (8a. Jornada)
|
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Junior (3a. Jornada)
|
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Juvenil-Junior-Promesa
|
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques-Proves Combinades
|
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Ben-Ale-Inf-Cad (3a. Jornada)
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
06.05 |
|
|
R |
Campionat d’Espanya Universitari
|
|
|
06.05 |
|
r |
R |
18è Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat i 13è Campionat Open Prevent
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
06.05 |
|
r |
R |
1r. Míting Ciutat de Mollet
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
06.05 |
w |
r |
R |
21a Milla Urbana de Ripollet
|
|
|
07.05 |
w |
|
R |
23a Cursa de Sant Isidre Cardedeu (10 km circuit mixte)
|
|
|
07.05 |
w |
|
R |
19a. Cursa de Bombers Barcelona (10 Km)
|
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup A
|
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup B
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup C
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
07.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup D
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
09.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Control Intern CA Granollers
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control AA Tona
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Control Intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Junior
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Aleví
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Infantil
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
13.05 |
w |
r |
R |
Torneo Nacional “Jugando al Atletismo”
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Júnior (4a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Junior (5a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10.000 de Veterans
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments de Veterans
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Proves Combinades de Veterans
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades i Control
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial de Proves Combinades
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
Control Primavera
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
13.05 |
|
r |
R |
2a Cursa Nocturna de Caldea (10 Km)
|
|
|
13.05 |
|
r |
R |
2n. Memorial Pere Suñé
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
14.05 |
w |
r |
R |
Campionat Catalunya 10.000 m. Marxa veterans en pista – (3r Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
|
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)
|
|
14.05 |
w |
|
R |
23a Milla Sagrada Família [RFEA]
|
|
|
14.05 |
w |
|
R |
6a Cursa 10 km i 4a Cursa 5km Ciutat de Vilanova
|
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
14.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Cadet
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
14.05 |
w |
|
R |
12è. Míting Internacional Kern Pharma – Gran Premi Sauleda per Atletes amb Discapacitats
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
18.05 |
|
|
|
Control de Llançaments – ajornat per la pluja al 23/05
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Benjamí
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Aleví
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Infantil
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Control Cadet-Juvenil-Junior (6a. Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
20.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs 1a. Divisió- 2a. jornada
|
|
|
20.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor- 2a. jornada
|
|
|
20.05 |
w |
|
R |
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
20.05 |
w |
|
R |
35a. Mitja Marató de l’Anoia
|
|
|
20.05 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
21.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Marxa
|
|
|
21.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya 10 km en ruta Absolut i Veterà
|
|
|
21.05 |
w |
|
R |
31a Cursa Popular Nou Barris (10 Km)
|
|
|
21.05 |
w |
|
R |
5è. Meeting de Veterans Ciutat de Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
23.05 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Control Benjamí, Aleví i Infantil (9a. Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
27.05 |
w |
r |
R |
Míting Palafrugell-Costa Brava
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Campionat Catalunya Marxa Juvenil-Junior-Promesa en pista
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
2n. Gran Premi de Salt amb Perxa (Montsià) + Proves de Control
|
Amposta (Estadi Municipal)
|
|
27.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades de Promoció
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Milla – 8a. Milla Urbana de Granollers Gran Premi BBVA
|
|
|
28.05 |
w |
|
R |
18a. Cursa BBVA CX Delta Prat (10 Km)
|
|
|
28.05 |
w |
|
R |
4a. Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
|
|
|
28.05 |
w |
r |
R |
Control de Llançaments
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
28.05 |
w |
|
R |
5a. Cursa Diagonal DIR Guàrdia Urbana (10 Km amb desnivell)
|
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Control Social a Sant Celoni
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Criterium Josep Campmany – 1a. Jornada
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Control intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|