FEDERACIÓ CATALANA D'ATLETISME

Carregant Competicions
Trobar Competicions

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Categoria de Competició

Recintes

Restablir filtres

Competicions - maig 2017

Navegació del calendari mensual

01.05 w R 26a. Milla Urbana i 8a. Solidària de Santa Eulàlia – Ciutat de L’Hospitalet
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 w R 37è Trofeu Pratenc AA de Promoció
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.05 r R Control de Promoció de l’AA Xafatolls
Mollerussa (Estadi Municipal)

02.05 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

04.05 r R Control AA Tona
Tona (Estadi Municipal)

05.05 r R Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

06.05 r R Campionat d’Espanya de Milla en Ruta Absolut i Veterà
Puerto Lumbreras (Murcia)

06.05 r R Control Benjamí, Aleví i Infantil (8a. Jornada)
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

06.05 r R Control Cadet-Juvenil-Junior (3a. Jornada)
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)

06.05 r R Campionat de Catalunya de Relleus Juvenil-Junior-Promesa
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)

06.05 r R Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques-Proves Combinades
Castelló

06.05 r R Jornada de Proves Combinades de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

06.05 r R Campionat Territorial Ben-Ale-Inf-Cad (3a. Jornada)
Amposta (Estadi Municipal)

06.05 R Campionat d’Espanya Universitari
Cartagena (Murcia)

06.05 r R 18è Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat i 13è Campionat Open Prevent
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

06.05 r R 1r. Míting Ciutat de Mollet
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

06.05 w r R 21a Milla Urbana de Ripollet
Ripollet

07.05 w R 23a Cursa de Sant Isidre Cardedeu (10 km circuit mixte)
Cardedeu

07.05 w R 19a. Cursa de Bombers Barcelona (10 Km)
Barcelona

07.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup A
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal)

07.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup B
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

07.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup C
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

07.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs – Jornada Final Grup D
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

09.05 r R Control Social FACVAC
Valls (Pista d’Atletisme Municipal del Fornàs)

10.05 r R Control Intern CA Granollers
Granollers (Estadi Municipal)

10.05 r R Proves de control
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

11.05 r R Control AA Tona
Tona (Estadi Municipal)

12.05 r R Control Intern CA Vic
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)

12.05 r R Proves de control
Ascó (Camp Municipal d’Esports)

13.05 r R Campionat d’Espanya de Clubs Junior
diferents seus

13.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Aleví
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

13.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Infantil
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

13.05 w r R XI Torneo Nacional “Jugando al Atletismo”
Getafe (Madrid)

13.05 r R Control Cadet-Juvenil-Júnior (4a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

13.05 r R Control Cadet-Juvenil-Junior (5a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

13.05 r R Campionat d’Espanya de 10.000 de Veterans
Logroño

13.05 r R Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments de Veterans
Logroño

13.05 r R Campionat d’Espanya de Proves Combinades de Veterans
Logroño

13.05 r R Jornada de Proves Combinades i Control
Palafrugell (Estadi Municipal)

13.05 r R Campionat Territorial de Proves Combinades
Cambrils (Estadi Municipal)

13.05 r R Control Primavera
Cambrils (Estadi Municipal)

13.05 r R 2a Cursa Nocturna de Caldea (10 Km)
Andorra

13.05 r R 2n. Memorial Pere Suñé
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

14.05 w r R Campionat Catalunya 10.000 m. Marxa veterans en pista – (3r Gran Premi de Marxa Montornès del Vallès)
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)

14.05 w R 23a Milla Sagrada Família [RFEA]
Barcelona

14.05 w R 6a Cursa 10 km i 4a Cursa 5km Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

14.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

14.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Cadet
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

14.05 w R 12è. Míting Internacional Kern Pharma – Gran Premi Sauleda per Atletes amb Discapacitats
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

18.05 Control de Llançaments -Ajornat per la pluja al 23 de maig-
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

20.05 r R Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Benjamí
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

20.05 r R Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Aleví
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

20.05 r R Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Infantil
Castellar del Vallès (Estadi Municipal)

20.05 r R Control Cadet-Juvenil-Junior (6a. Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

20.05 w r R Campionat d’Espanya de Clubs 1a. Divisió- 2a. jornada
diferents seus

20.05 w r R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor- 2a. jornada
diferents seus

20.05 w R 2n. Gran Premi de Salt amb Perxa
Mataró (Estadi Municipal)

20.05 w R 35a. Mitja Marató de l’Anoia
Igualada

20.05 r R Control de Llançaments
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

21.05 w R Copa d’Europa de Marxa
Podebrady (CZE)

21.05 r R Campionat d’Espanya 10 km en ruta Absolut i Veterà
Santander

21.05 w R 31a Cursa Popular Nou Barris (10 Km)
Barcelona

21.05 w R 5è. Meeting de Veterans Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

23.05 r Control de Llançaments
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

27.05 r Control Benjamí, Aleví i Infantil (9a. Jornada)
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)

27.05 w r Míting Palafrugell-Costa Brava
Palafrugell (Estadi Municipal)

27.05 r Campionat Catalunya Marxa Juvenil-Junior-Promesa en pista
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

27.05 r Campionat de Catalunya de Proves Combinades
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

27.05 r 2n. Gran Premi de Salt amb Perxa (Montsià)
Amposta (Estadi Municipal)

27.05 r Campionat de Catalunya de Proves Combinades de Promoció
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

28.05 r Campionat de Catalunya de Milla – 8a. Milla Urbana de Granollers Gran Premi BBVA
Granollers

28.05 w 18a. Cursa BBVA CX Delta Prat (10 Km)
El Prat de Llobregat

28.05 w 4a. Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
Granollers

28.05 r Control de Llançaments
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)

28.05 w 5a. Cursa DIR Guàrdia Urbana (10 Km)
Barcelona

31.05 r Criterium Josep Campmany – 1a. Jornada
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
+ Export Events