|
02.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments llargs menors
|
|
|
02.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 (Jornada prèvia)
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
03.04 |
w |
|
R |
XXII Movistar Medio Maratón de Madrid
|
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup A)
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Trail Running Absolut
|
Zahara de la Sierra (Cádiz)
|
|
03.04 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Marató Absolut i Màster
|
|
|
03.04 |
w |
|
R |
Edreams Mitja Marató de Barcelona (RFEA)
|
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup B)
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup C)
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
03.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup D)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
07.04 |
|
|
|
Control Social de Promoció – * Canvi de data al 21/04
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Final Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10.000 Absolut-Sub23 i 5.000 Sub18-20 (Trofeo Ibèrico)
|
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Milla en ruta Absolut i Màster
|
Breña Baja (Santa Cruz de Tenerife)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
6è Memorial Josep Novell i Olivé
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Campionat Territorial de Proves Combinades
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
09.04 |
|
r |
R |
Control Primavera
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
10.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup A)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
10.04 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya de Marató (17a Marató d’Empuries-Mitja Marató-10 Km-5 Km)
|
|
|
10.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup B)
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
10.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup C)
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
10.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (2a Jornada Grup D)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
19.04 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
21.04 |
|
r |
|
Control Social de Promoció – *Ajornat al 26/04
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
22.04 |
|
r |
R |
Control intern
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Trail Running Màster
|
Santa María de Guía (Las Palmas)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Universitari
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Control Sub10-12 (1a Jornada)
|
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Control Sub18-20 (1a Jornada)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Proves Combinades
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya Absolut d’Ultra Trail Running
|
|
|
23.04 |
|
r |
R |
Control Sub14-16 (1a Jornada)
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
23.04 |
|
r |
R |
8a Trobada Catalunya Meridional-Guipuzcoa
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
24.04 |
w |
|
R |
Campionat del Món Escolar de Cros (ISF)
|
|
|
24.04 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Trail Running de Promoció
|
|
|
24.04 |
|
r |
R |
Arrels Trail (Copa Catalana de Trail Running de Promoció)
|
|
|
24.04 |
w |
|
R |
42a Cursa El Corte Inglés (10 Km amb desnivell)
|
|
|
24.04 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Terrassa (Estadi Municipal de Can Jofresa)
|
|
26.04 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
28.04 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Control Sub10-12 (2a Jornada)
|
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
|
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
|
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
40è Aniversari Pista d’Atletisme
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Control Sub14-16 (2a Jornada)
|
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (1a Jornada)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
30.04 |
|
r |
R |
Control intern de Salt amb Perxa de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|