|
01.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub20
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
01.05 |
w |
|
R |
28a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 10a solidària Ciutat de L’Hospitalet
|
L’Hospitalet de Llobregat
|
|
01.05 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
01.05 |
|
r |
R |
38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
01.05 |
|
|
R |
Encontre Internacional Sub-20 de Cursa en carretera
|
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control Sub 16-18-20 (4a Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub 18-20-23
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Pentatló de Llançaments Màster
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control Sub16 i més grans (3a Jornada)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
7è Meeting Màsters
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (2a Jornada)
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
04.05 |
w |
|
R |
Campionat d’Espanya Universitari
|
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Control del Maresme – 3r. Meeting de Promoció Ciutat de Calella
|
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)
|
|
04.05 |
|
r |
R |
Gran Premi de Salt amb Perxa
|
Mataró (Estadi Municipal)
|
|
05.05 |
w |
|
R |
Campionat de Catalunya de Marató (16a Marató d’Empúries-10a Mitja Marató-Cursa 10 Km d’Empúries)
|
|
|
05.05 |
w |
|
R |
21a Cursa de Martorell (10 i 5 Km)
|
|
|
05.05 |
w |
|
R |
Milla Sagrada Familia (RFEA)
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Final D)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
05.05 |
w |
|
R |
20a Cursa Delta Prat (5 i 10 Km)
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
05.05 |
w |
|
R |
25a Cursa Sant Isidre Cardedeu (10 Km circuit mixte)
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Cursa de Muntanya Absolut, Sub20 i Màster (pujada)
|
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Final C)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Final B)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
05.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs (Final A)
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|
|
08.05 |
|
r |
R |
Control Social Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
10.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
11.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (1a Jornada)
|
|
|
11.05 |
w |
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (1a Jornada)
|
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Campionat del Món de Relleus
|
|
|
11.05 |
w |
|
R |
Torneo Nacional Jugando al Atletismo
|
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control Sub 10-12-14 (7a Jornada)
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control Sub 16-18-20 (5a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Proves de Control CAOTV-CNB (4a Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya d’Atletisme Adaptat – Open
|
Barcelona (Estadi Municipal de Can Dragó)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (3a Jornada)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
11.05 |
|
r |
R |
14è Meeting Català de Veteranes i Veterans (2n Memorial Valentí Huch)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
11.05 |
w |
|
R |
23a Milla Urbana de Ripollet
|
|
|
11.05 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció (4a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
12.05 |
w |
r |
R |
Campionat de Catalunya Màster de 10.000 marxa – 5è GP de Marxa de Montornès (pista)
|
Montornès del Vallès (Estadi Municipal)
|
|
12.05 |
w |
|
R |
8a Cursa 10 Km Ciutat de Vilanova
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Control Sub 16-18-20 (6a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
12.05 |
w |
|
R |
7a Cursa Diagonal DIR Guàrdia Urbana (5 i 10 Km amb desnivell)
|
|
|
12.05 |
|
r |
R |
Control Social Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
13.05 |
w |
|
R |
Campionat del Món Escolar – Memorial Jean Humbert
|
|
|
15.05 |
|
r |
R |
Control Social Nàstic de Tarragona
|
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)
|
|
15.05 |
|
r |
R |
Control intern CA Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
16.05 |
|
r |
R |
Control Intern AA Tona
|
|
|
17.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
18.05 |
w |
|
R |
21a Mitja Marató Ciutat de Mataró – Gran Premi Diputació de Barcelona
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Encontre de Llançaments Sub20 i Sub23 (ESP-POR-BLR-DEN)
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Federacions Autonòmiques de Proves Combinades
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Pentatló de Llançaments Màster
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Proves Combinades Màster
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de 10.000 i Milla Màster
|
|
|
18.05 |
w |
r |
R |
Míting Palafrugell Costa Brava
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
18.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub 18
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
18.05 |
w |
|
R |
1a Milla Urbana Ironwill
|
|
|
18.05 |
|
r |
R |
2a Jornada Social del MAC
|
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)
|
|
19.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Marxa per equips
|
|
|
19.05 |
w |
|
R |
33a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
|
|
|
19.05 |
w |
|
R |
Meeting Màster Ciutat de Gavà
|
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16
|
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)
|
|
19.05 |
|
r |
R |
27è Campionat Local
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
23.05 |
|
r |
R |
Control Social FACVAC
|
Valls (Pista d’Atletisme Marta Galimany)
|
|
24.05 |
|
|
|
Control de Salts (2n Trofeu Roberto Cabrejas) – ajornat a 31/05
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
24.05 |
|
|
|
Jornada de Relleus (10è Aniversari Barcelona Atletisme Club) – *Suspès*
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Clubs Sub20
|
|
|
25.05 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Clubs
|
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Control Sub 10-12-14 (8a Jornada)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya Sub16 (Jornada prèvia)
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya de Mitja Marató Màster
|
|
|
25.05 |
w |
|
R |
Campionat d’Europa Màster de Curses de Muntanya
|
|
|
25.05 |
|
r |
R |
4t Control FCA de promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
25.05 |
|
r |
R |
Ironwill Barcelona Challenge (1a Jornada)
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
26.05 |
w |
|
R |
6a Cursa de l’Ascensió – Cracksportsclub (5-10 Km circuit mixte)
|
|
|
26.05 |
w |
|
R |
14è Míting Internacional de L’Hospitalet per atletes amb discapacitats – Gran Premi Sauleda
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
Control intern GTC – Sant Cugat
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|
|
26.05 |
|
r |
R |
3r Memorial Pere Suñé
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
28.05 |
|
r |
R |
Proves de control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Control de Llançaments
|
Sant Boi de Llobregat (Estadi Municipal Constantí Miranda)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Control intern CA Granollers
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Control intern
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
29.05 |
|
r |
R |
Proves de Control
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
30.05 |
|
r |
R |
3r Míting Ciutat de Mollet
|
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Control intern de Promoció de l’Escola Esportiva del CAI
|
Igualada (Estadi Municipal)
|
|
31.05 |
|
r |
R |
Control de Salts (2n Trofeu Roberto Cabrejas)
|
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)
|