|
01.03 |
|
r |
R |
Control intern CA Granollers
|
Granollers (Estadi Municipal)
|
|
02.03 |
|
r |
R |
Campionat d’Espanya d’Hivern de Llançaments Llargs
|
|
|
02.03 |
|
r |
R |
Control Sub 10-12-14 (4a Jornada)
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
02.03 |
|
r |
R |
6a Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 1a Jornada)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
09.03 |
w |
|
R |
Copa d’Europa de Llançaments
|
|
|
09.03 |
|
r |
R |
8è Control Primavera
|
Sant Celoni (Estadi Municipal)
|
|
09.03 |
|
r |
R |
6a Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)
|
Barcelona (Complex Esportiu Municipal Mar Bella)
|
|
12.03 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
16.03 |
|
r |
R |
Proves de Control CAOTV-CNB (2a Jornada)
|
Olot (Estadi Municipal Parc Esportiu Tussols Basil)
|
|
16.03 |
|
r |
R |
Jornades Atlètiques CA Torredembarra (1a Jornada)
|
Torredembarra (Estadi Municipal) Marques només a nivell català
|
|
16.03 |
|
r |
R |
35è Control Social Esportiu Penedès
|
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)
|
|
16.03 |
|
r |
R |
Control Manresà de l’Atleta Complet de Promoció (3a Jornada)
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
22.03 |
|
r |
R |
Control intern CA Vic
|
Vic (Estadi Municipal Josep Maria Pallàs)
|
|
23.03 |
|
r |
R |
Control Sub 10-12-14 (5a Jornada)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
23.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub10 (Jornada prèvia)
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
23.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de 10.000 metres + Reunió de Fons
|
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)
|
|
23.03 |
|
r |
R |
Control Sub16 i més grans (2a Jornada)
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
23.03 |
|
r |
R |
3r Control FCA de promoció
|
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)
|
|
24.03 |
|
r |
R |
1r Trofeu d’Atletisme de Sant Just Desvern
|
L’Hospitalet de Llobregat (Complex Esportiu L’Hospitalet Nord)
|
|
24.03 |
|
r |
R |
57è Campionat del Vallès (1a Jornada)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
24.03 |
|
r |
R |
Jornada de control
|
Girona (Estadi Palau Sacosta)
|
|
24.03 |
|
r |
R |
Triangular Atlètic del Vallès
|
Rubí (Estadi Municipal de Can Rosès)
|
|
24.03 |
|
r |
R |
Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
|
Manresa (Estadi Municipal del Congost)
|
|
26.03 |
|
r |
R |
Control Social de Promoció Club Atlètic Palafrugell
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Control de Primavera
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Campionat de Catalunya de Relleus Sub 12-14-16 (Jornada prèvia)
|
Ascó (Camp Municipal d’Esports)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Jornada de Proves Combinades i Control
|
Palafrugell (Estadi Municipal)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Campionat Territorial de Proves Combinades
|
Cambrils (Estadi Municipal)
|
|
30.03 |
|
r |
R |
Control del Maresme
|
Calella (Complex Esportiu Tomàs Claramunt)
|
|
31.03 |
|
r |
R |
57è Campionat del Vallès (2a Jornada)
|
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)
|
|
31.03 |
|
r |
R |
25è Trofeu de Marxa Rossend Cals-GP Fundació AAC + Proves de Control
|
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)
|