FEDERACIÓ CATALANA ATLETISME

Carregant Competicions

Competicions - maig 2024

Navegació visual i cerca d'Competicions

Navegació de visualitzacions Competició

Categoria de Competició

Llocs

Filtrar Restablir filtres

Competicions - maig 2024

01.05 r R Circuit Català de Llançaments Absolut
Sant Celoni (Estadi Municipal)

01.05 Campionat Gironí de Proves Combinades de Promoció – * Ajornat al 25/05
Palafrugell (Estadi Municipal)

01.05 w R 32a Milla Urbana de Santa Eulàlia i 15a Solidària Ciutat de L’Hospitalet (Circuit no homologat)
L’Hospitalet de Llobregat

01.05 r R 42è Trofeu Pratenc (36è Memorial Mónica Gregorio)
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

01.05 r R Meeting de Sant Celoni (Memorial Donato Pacheco de Llançament de Martell)
Sant Celoni (Estadi Municipal)

01.05 r R Campionat Territorial de Relleus Sub 10-12-14-16
El Vendrell (Estadi Municipal d’Atletisme)

02.05 r R Control de Salts Comitè Tècnic
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)

04.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 12
Mataró (Estadi Municipal)

04.05 w R World Athletics Relays
Nassau (BAH)

04.05 w R Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (2a Jornada)
diferents seus

04.05 w R Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (2a Jornada)
diferents seus

04.05 r R Campionat Gironí Absolut individual i per clubs (2a Jornada)
Lloret de Mar (Estadi Municipal)

04.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14
Mataró (Estadi Municipal)

05.05 w r R Copa Catalana Trail Promoció (Petita BRB)
L’Espunyola (Berguedà)

05.05 w R 28a Cursa Solidària de Cardedeu (10 Km circuit mixte)
Cardedeu

05.05 w R 4a Cursa Solidària de Cardedeu – Mitja Marató de Muntanya
Cardedeu

05.05 w R 44a Cursa El Corte Inglés (10 Km amb desnivell)
Barcelona

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10
Mataró (Estadi Municipal)

05.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Sub 16
Mataró (Estadi Municipal)

07.05 r R Jornada de Control Social
Palafrugell (Estadi Municipal)

09.05 w R Campionat d’Europa Màster Off-Road
Machico (POR)

10.05 w R Campionat Iberoamericà
Cuiabà (BRA)

11.05 r R Circuit Català de Salts (1a Jornada)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

11.05 r R Circuit Català de Llançaments Sub 18-20
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

11.05 r R Gran Premi de Mig-fons i Fons (1a Jornada)
Lloret de Mar (Estadi Municipal)

11.05 r R Circuit Català de Velocitat i Tanques (1a Jornada)
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

11.05 w R XIII Meeting Internacional de Proves Combinades
Arona (Santa Cruz de Tenerife)

11.05 r R Campionat Gironí de Proves Combinades
Palafrugell (Estadi Municipal)

11.05 r R Control de Promoció Sub 8-10-12 (3a Jornada)
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

11.05 r R Control de Promoció Sub 16 (3a Jornada)
Vilafranca del Penedès (Estadi Municipal)

11.05 r R Control Manresà de Proves Combinades de Promoció
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

11.05 w r R Meeting Acerko Lloret de Mar
Lloret de Mar (Estadi Municipal)

11.05 r R Campionat Territorial de Proves Combinades Sub 12-14-16-18-20 i Absolut
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

11.05 r R Lliga Territorial de Promoció
Girona (Estadi Palau Sacosta)

11.05 r R Control Maig
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

12.05 r R Campionat de Catalunya de Clubs Màster
Lleida / Disc M a Arbeca

12.05 r R Circuit Català de Llançaments Absolut
Castellar del Vallès (Estadi Municipal Parc de Colobrers)

12.05 r R Control de Promoció Sub 14 (3a Jornada)
Granollers (Estadi Municipal)

12.05 r R Campionat de Catalunya de Trail de Relleus Mixtos (4t Arrels Trail)
Canovelles

12.05 w R Campionat d’Espanya de 100 Km Absolut i Màster
Sotillo de la Adrada (Avila)

12.05 w r R 10a Mitja de Muntanya de La Roca del Vallès
Escola Mogent de La Roca del Vallès

12.05 w R Campionat d’Espanya de 50 Km Absolut i Màster
Sotillo de la Adrada (Avila)

15.05 r R Control intern
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

16.05 w R Campionat d’Europa Màster en ruta
Porto Santo (POR)

16.05 r R 11a Jornada interna MAC
Martorell (Complex Esportiu Torrent de Llops)

17.05 w R IX Meeting Memorial José Luis Hernández
Pamplona

17.05 w R Meeting Jaén Paraíso Interior 2024
Andújar (Jaén)

17.05 r R Control UA Montsià
Amposta (Estadi Municipal)

18.05 r R Control de Promoció Sub 14 (4a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

18.05 r R Circuit Català de Velocitat i Tanques (2a Jornada)
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)

18.05 r R Campionat de Catalunya de Trail Vertical (Vertical Trail Berguedà)
Cercs (Berguedà)

18.05 w R XXXVII Gran Premio Internacional Cantones de A Coruña Trofeo Sergio Vázquez
A Coruña

18.05 w Dynamic New Athletics + Track’atlon
Madrid

18.05 r R Control de Promoció Sub 8-10-12 (4a Jornada)
Santa Coloma de Gramenet (Camp d’Atletisme Antoni Amorós)

18.05 r R Circuit Català de Salts (2a Jornada)
Manresa (Estadi Municipal del Congost)

18.05 r R Circuit Català de Salts (3a Jornada)
Cornellà de Llobregat (Estadi Municipal Pilar Pons)

18.05 w R 27a Milla Urbana de Ripollet (Memorial Juan Suárez)
Ripollet

18.05 r R Jocs Emporium
Palafrugell (Estadi Municipal)

18.05 r R Jornada Control Promoció Vallès
Sabadell (Estadi Municipal Josep Molins)

18.05 r R Campionat Territorial Sub 10-12-14-16 (4a Jornada)
Cambrils (Estadi Municipal)

18.05 r R Control intern de Salt amb Perxa
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

19.05 r R Gran Premi de Mig-fons i Fons (2a Jornada)
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

19.05 w r R Míting Internacional Ciutat de Barcelona
Barcelona (Estadi Joan Serrahima)

19.05 r Campionat d’Espanya de Clubs Segona Divisió (Fase Final)
diferents seus

19.05 w R 37a Cursa Popular de Nou Barris (10 Km)
Barcelona

19.05 w R 9a Cursa 5 Km i 11a Cursa 10 Km Ciutat de Vilanova
Vilanova i la Geltrú

19.05 w R 21k Lo port (Circuit no homologat)
Tortosa

19.05 w R Mitja Marató, 10K i 5K Tossa de Mar (Circuits no homologats)
Tossa de Mar

19.05 w R 17a Milla Urbana Montcada i Reixac
Montcada i Reixac

19.05 r R Control de Promoció Sub 16 (4a Jornada)
Vilanova i la Geltrú (Pistes Municipals Carme Sugrañes Blay)

19.05 r R 3r Memorial Llorenç Cassi
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

19.05 r R Control de Salts Absolut
El Prat de Llobregat (Estadi Moisès Llopart)

21.05 r Jornada de Control de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

22.05 r R Control intern
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

23.05 r R Control de Curses
Lleida (Estadi Municipal Les Basses)

24.05 r R 7è Míting Ciutat de Mollet del Vallès
Mollet del Vallès (Estadi Municipal La Pedra Salvadora)

25.05 r R Campionat de Catalunya de Proves Combinades Sub 12-14
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

25.05 w Campionat d’Espanya de Clubs Divisió d’Honor (Final)
Castelló

25.05 w Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (Final)
Castelló

25.05 r Campionat Gironí Absolut individual i per clubs (3a Jornada)
Palafrugell (Estadi Municipal)

25.05 w R 1a edició de La Milla de la Diagonal DiR Guàrdia Urbana
Barcelona

25.05 r R Control del Baix Montseny
Sant Celoni (Estadi Municipal)

25.05 r R Control de Promoció Sub 10-12 (5a Jornada)
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

25.05 r R Control de Promoció Sub 14 (5a Jornada)
Tarragona (Estadi Natalia Rodríguez)

25.05 r Campionat d’Andorra Absolut (1a Jornada)
Mataró (Estadi Municipal)

25.05 r Campionat Gironí de Proves Combinades de Promoció
Palafrugell (Estadi Municipal)

25.05 r Control intern de Salt amb Perxa
Igualada (Estadi Municipal)

26.05 r Control de Promoció Sub 16 (5a Jornada)
Granollers (Estadi Municipal)

26.05 r Campionat de Catalunya de Relleus Màster
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

26.05 r 9è Meeting Màster Ciutat de Gavà
Gavà (Estadi Municipal La Bòbila)

26.05 w R 10a Cursa Diagonal DIR Guàrdia Urbana (10 Km amb desnivell)
Barcelona

26.05 r Campionat d’Andorra Absolut (2a Jornada)
Andorra la Vella (Estadi Comunal)

26.05 r Jornada Comarcal Baix Penedès
El Vendrell (Estadi Municipal d’Atletisme)

26.05 r Control intern
Sant Cugat del Vallès (Zona Esportiva Municipal La Guinardera)

30.05 r Control de Llançaments
Sant Cugat del Vallès (Estadi Centre d’Alt Rendiment)
+ Exporta esdeveniments